Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze identyfikatory (PSN, XBL, Steam, Origin)

Zaczęty przez Altair, 06 Sierpień 2012, 02:16:53

Altair

Pomy?la?em, ?e przyda?oby si? nam jedno miejsce, w którym mogliby?my wymieni? si? naszymi identyfikatorami sieciowymi typu PlayStation Network ID, Xbox Live i Steam/Origin. Przy okazji prosi?bym o podanie tytu?ów sieciowych, w które mo?na by by?o razem zagra?. ;)

A wi?c ja pierwsiejszy...
PSN: Skyhawk505 (PS3, PS Vita) - FIFA 12, FIFA Football (PSV), Assassin's Creed Brotherhood i Revelations, Read Dead Redemption, Killzone 2 i 3.

Z ch?ci? pogram z kim? na sieci. ;)

Booster

PSN: Roketto_PL (PS3) - Mortal Kombat vs DC Universe, Bionic Commando.

Na chwilę obecną, tylko w te tytuły mogę z kimś pograć.


Gromon

Steam: Gromon: Space Engineers,DC Universe Online,Counter Strike:Global Offensive
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

Rafalinda

Wybaczcie, że o komikach ostatni mało, ale znów mnie pochłonęły gry.

Obecnie tylko Xboxy:
Gamertag: BlondSpaceBoro
Gry:
a) Forza Motorsport 5
b) TitanFall
c) Ryse: Son of Rome
We wrześniu będzie można pościgać się z moim Drivatarem w Forza Horizon 2 lub dołączyć do mojego Chaos Squadu w Sunset Overdrive, a jak wyjdzie Fantasia Music Evolved, możemy w coopie tworzyć nowe mixy znanych utworów lub sprawdzić kto jest lepszym dyrygentem :)


Night_Wing [usunięty]

Mój identyfikator w spo?eczno?ci "Playstation Network" to: "kurazmarsa"; zapraszam wi?c do znajomych.

Kiedy poch?ania mnie konsolowy, ,,cyfrowy" ?wiat rozgrywki, to fajnie jest, gdy znajdzie si? kto?, kto móg?by akurat pomóc mi w przechodzeniu misji on-line konkretnej pozycji, np. "Dying Light" albo "Assassin's Creed: Unity ", dlatego te? podaj? swój identyfikator i licz? na jakie? zaproszenia z Waszej strony. Równie? zapisywanie si? do grona spo?eczno?ci w sieci "Playstation" to dla mnie wielki plus. Dzielenie si? do?wiadczeniami z gry: zdj?ciami, filmami, transmisj? z przechodzenia jakiego? tytu?u,to fajna rzecz!

Obecnie, je?li chodzi o moje do?wiadczenia na Ps4, to jestem na ,,wyko?czeniu" "LEGO Marvel Super Heroes 2"; 98,5% prawie ?e skompletowania tej pozycji mówi samo za siebie. Zatem pozostaj? mi trudne, przyprawiaj?ce o rozstrojenie nerwowe wy?cigi i wyzwania, czyli eksploracja ca?ej mapy "Chronopolis" w poszukiwaniu ,,znajdziek" po?ród ,,znajdziek" w tej grze. Platyna i satysfakcja czekaj?! No có?, czego si? nie robi dla takich specyficznych gier, i to w dodatku adaptuj?cych komiksowe ?wiaty!