Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

(A)nonim

100zł to kosmiczna suma na grę? :o
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Przecież prawie żadna gra na PC od jakiegoś czasu nie przekracza sumę 100 złotych. A Arkham Asylum kosztowało jakieś, nie wiem, 79 zł?

(A)nonim

Ostatnią grą jaką kupiłem był SC2 i zapewniam że kosztował więcej niż 100 zł. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Dla mnie nawet 50 zł to kosmiczna cena za grę, którą można przejść w kilkanaście godzin. Dlatego rzadko kupuje oryginały (co innego filmy), ale sądzę,że dla Arkham City zrobię wyjątek.

kelen

Kilkanaście godzin to całkiem niezły czas, ostatnio niektóre tytuły wymagają od graczy zaledwie 5-6 godzin. Ale są też gry warte swej ceny - np. takie kupione przeze mnie Pokemon SoulSilver za 34 funty w Anglii dało mi już około 100 godzin rozrywki, a i tak głównego celu historii jeszcze nie zrealizowałem (side questy i tym podobne ftw).
Gdyby koszty produkcji takiej gry byłyby niższe to z pewnością cena też by nie była wysoka. Poza tym gry nigdy nie miały takich niskich poziomów cen przy premierach, żeby można teraz na nie narzekać.

Mihcim

Pokemon? No okej ; )
Teraz czekam na E3. Jak myślicie która gra będzie najlepszą grą na E3? Moim zdaniem jedynymi takimi grami mogą być Arkham City albo AC: Revelations.
A niech ktoś powie że Modern Warfare 3...

TheBeatles

Wiedźmin II na Xboxa oficjalnie
http://polygamia.pl/Polygamia/12,95387,9717440,Wiedzmin_2_na_Xboksa_360_oficjalnie__A_nie_mowilismy_.html
A E3 to dla mnie Mass Effect 3 Arkham City i mam nadzieje zapowiedź nowego Bonda. Modern Warfare 3 i Assasin to będą odgrzewane kotlety które muszą w końcu zmienić silnik graficzny.

Altair

The best RPG of E3 - The Witcher 2 on X360
The best FPS of E3 - Modern Warfare 3, cho? Battlefield 3 jest po prostu lepszy :P

;D


Post Merge: 03 Czerwiec  2011, 00:31:52

Ahh...

The best Action game of E3 - Assassin's Creed Revelations

Mihcim

Cytat: Altair w 03 Czerwiec  2011, 00:31:24
The best RPG of E3 - The Witcher 2 on X360
The best FPS of E3 - Modern Warfare 3, cho? Battlefield 3 jest po prostu lepszy :P

;D


Post Merge: 03 Czerwiec  2011, 00:31:52

Ahh...

The best Action game of E3 - Assassin's Creed Revelations
Co do FPS to co nowego wnosi ten MW3? Ju? niczego si? po nim nie mo?na spodziewa?  ; )

Altair

Wola ludu, Mihcim :D Silnik sprzed 5 lat nic już nie wniesie :P

franek

Ja Teraz gram w Bondy: Nightfire (Na PC) GoldenEye i The World Is Not Enough (Na Nintendo 64)


Show Must Go On!!!

Altair

Gameplay z AC: Revelations przyprawił mnie o przysłowiowy samoskręt sutków i skurcz worka mosznowego. Jeżeli klimat z tego krótkiego fragmentu rozgrywki będzie utrzymany... Mamy grę roku. 

Mihcim

Grą roku będzie albo Arkham City albo Battlefield 3 ale każdy wie że wygra modern warfare bo po prostu każdy w to będzie grać.
Mam nadzieje że Ezio umrze w tej części :D

TheBeatles

Cytat: Altair w 08 Czerwiec  2011, 22:47:33
Gameplay z AC: Revelations przyprawił mnie o przysłowiowy samoskręt sutków i skurcz worka mosznowego. Jeżeli klimat z tego krótkiego fragmentu rozgrywki będzie utrzymany... Mamy grę roku. 
Czas iść do lekarza. To nadal ta sama gra z nadal ładnymi widokami ale z teksturami z poprzedniej generacji. Gra roku to Battlefield 3 Arkham city albo (tylko w Polsce) Wiedźmin 2

Mihcim

Cytat: TheBeatles w 09 Czerwiec  2011, 14:57:02
Czas iść do lekarza. To nadal ta sama gra z nadal ładnymi widokami ale z teksturami z poprzedniej generacji. Gra roku to Battlefield 3 Arkham city albo (tylko w Polsce) Wiedźmin 2
Już nie przesadzaj, jak na open world game to ma dobre tekstury. W ogóle nie będę oceniał gry do puki w nią nie zagram.