17 czerwiec 2021, 23:16:51

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
Te wiadomości Randolph jeszcze nie są tak niepokojące, bo dokrętki to jednak pewna norma. Tylko kwestia ile ich będzie. Druga sprawa, czy zlecone je ze względu na obawy producentów, czy po prostu wyszła taka potrzeba w trakcie montażu.

Są jakieś inne wiadomości o problemach?
2
Inne filmy i seriale / Indiana Jones
07 czerwiec 2021, 18:47:26
Są i pierwsze zdjęcia z planu. Widać, że będą retrospekcje, bo mamy kaskadera/dublera z maską młodego Forda.

https://twitter.com/Darragh_Scanlon/status/1401718673526726660


A w oczekiwaniu może kogoś zainteresuje dokument ARTE (dostępny online do do 12/07/2021) - https://www.arte.tv/pl/videos/098137-000-A/indiana-jones-i-zaginiona-saga/
3
Bat-Filmy / Mask of the Phantasm
07 czerwiec 2021, 18:44:10
Cytat: Juby w 07 czerwiec  2021, 11:29:49Mimo to, renomę najlepszej długometrażowej animacji o Batmanie uważam za nieprzesadzoną, choć po powtórce (obejrzałem ją w całości bodajże trzeci raz) nie jestem pewny, czy ustawiłbym ją na najwyższym stopniu prywatnego podium.

To, jakie jeszcze animacje znalazłby się na podium i która byłaby na 1. miejscu?
4
Bat-Filmy / The Flash (2022)
04 czerwiec 2021, 19:19:07
Mamy pierwszy symbol Batman - zapowiada się powrót klasyki i żółtej elipsy.Otwartą kwestią pozostaje czyja to krew, Batmana czy jakiegoś łotra.
5
Nie powiedziałby czy to kwestia jakiejś formuły, czy podążanie za innymi, a tym bardziej dodawanie treści by news był dłuższy - nic z takiego nie jest celowe. Czasami przy krótki newsach gdzie jest wzmianka dosłownie jednozdaniowa dodany jest opis by zdjęcie główne lepiej się prezentowało w otoczeniu tekstu, a czasami wszytko idzie zgodnie ze wcześniejszym schematem i wychodzi z tego, że przy wszystkich newsach o nowych zdjęciach jest i opis filmu.

Ale rzeczywiście ostatnio zbyt często dodawane były tego typu informacje przy newsach.
6
"Young Justice" trzymało poziom pod względem animacji i były konkretne story-arty, więc nic nie stoi na przeszkodzie by podobnie było z "Batman: Caped Crusader".

Przy nowej animacji z Supermanem, "My Adventures with Superman" już ogłosili odtwórców głównych ról Jack Quaid (The Boys) i Alice Lee (Zoe's Extraordinary Playlist) oraz udostępnili oficjalną grafikę potwierdzającą luźniejszy styl i humor. Ta pewnie zadebiutuje wcześniej niż "Batman: Caped Crusader", zwłaszcza, że już zamówiono dwa sezony.

Mając luźniejszy serial z Supermanem jest szansa, że Batman pozostaje tak jak zapowiadają w klimacie noir i będą dwie zupełnie różne produkcje.

7
Wreszcie po tylu latach Batman dostaje nową osobną animację. Pierwsza grafika zachęcają klimatem przypominająca "Batman and the Mad Monk". Opis też zachęcający. Noir postawienie na psychologiczną stronę historii.

Jako że robią to dla HBO Max, więc można liczyć, że się postarają.
8
A gdzie plusik za to, że Joker nie zdominował całego zwiastuna i brak jego osoby na okładce  ;)
9
Zamiast wypuścić jakąś oficjalną fotkę, to jesteśmy skazani na wycieki związane z różnymi grafikami przygotowanymi na potrzeby z około filmowymi produktami. Ale do premiery "The Suicide Squad" nie ma raczej co liczyć na jakieś większe smaczki.
10
Ceny w przedsprzedaży wydania BR wydaje się żartem, ale Galapagos od dawna ma najwyższe ceny nowości, więc nie ma tu zaskoczenia i trzeba będzie czekać na jakieś promocje (czyli obniżka ze strony wydawcy plus specjalna oferta od sklepu).

Okładki jak były brzydkie wcześniej tak cały czas. Steele jeszcze ujdą, ale ogólnie to kompletnie się nie wykazali.
11
Czy na Ziemi będzie nazywał się Clark Kent, tego nie wiadomo.
12
Według nowych doniesień film z czarnym Superman, nie będzie częścią DC Extended Universe. Czyli podejście podobne do tego z "The Batman". Co ciekawe głównym bohaterem ma być Kal-El, akcja może rozgrywać się w XX wieku.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/black-superman-ta-nehisi-coates-warner-bros-movie-1234947599/
13
Podobno to fragment dokumentu "Catwoman: The Feline Femme Fatale" dostępnego na  iTunes.
14
Wydanie Noir "Gotham w świetle lamp gazowych" poza tytułową historią będzie zawierać jeszcze kontynuację pt. "Master of the Future", która nie była wcześniej wydana.

Więcej na ten temat:

15
Offtopic / DC FanDome 2020
30 kwiecień 2021, 14:21:26
Organizują przed tegorocznym Comic-Conem. Zdjęcia do niektórych filmów dopiero się zaczną jak "Black Adam", więc do października powinni mieć co pokazać. Może też liczą, że do października będzie mniej restrykcji i będzie można aktywniej zaangażować fanów.