Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Padme

Wiem ,że to mało prawdopodobne ale ciągle liczę na pojawienie się Ms Marvel w którejś z części Avengersów. Jedna Black Widow to zdecydowanie za mało jeżeli chodzi o superbohaterki , a mamy ich przecież całą plejadę. Jak nie Carol Danvers to może chociaż wkręcą Spider-woman do 3 części Kapitana Ameryki , w końcu była agentka Hydry.

XIII

https://www.youtube.com/watch?v=xeUBH3qMHx4

Przez takie filmiki Avengers wydają  mi się wysokobudżetowymi Power Rangres :D. Zresztą podobieństw jest dużo
- 6 kolorowych superbohaterów
-Łysol  co się mądrzy (Nick Fury- Zordon)
-Pomocnik nieudacznik(Coulson-Alpha 5)
-Chitauri-Kitowcy
-Zordy Chitauri
-No i ten zniewieściały jak Rita Repulsa Loki:P

Adriann

Thor as Kimberly

epic;d

Kadaver

W tym roku będzie premiera serialu Agents of Shields, którego głównymi bohaterami będą agenci Tarczy. Myślę, że do tego serialu Van Damme by bardziej pasował, niż do sequela Avengers.

Altair

JEEEEST! Dwójka będzie bazować na serii Age of Ultron! (posiada nawet ten sam podtytuł) Super news!

Doctus

Cytat: Altair w 21 Lipiec  2013, 17:15:20
JEEEEST! Dwójka będzie bazować na serii Age of Ultron! (posiada nawet ten sam podtytuł) Super news!

Nie będzie. Whedon wziął tylko tytuł.

Altair

O, a skąd o wiesz? Osobisty wywiad czy jak? Pewne jest, ze pojawi się Ultron i zrobi niemałe zamieszanie na ogromną skalę. A to już w sumie 75% komiksowej opowieści. To najważniejsze.

Doctus

CytatOsobisty wywiad czy jak?

Nie. Wystarczyło czytanie ze zrozumieniem.

I pytanie - czytałeś w ogóle Age of Ultron? bo po Twoich postach mam wrażenie że nie wiesz o czym mówisz.

Altair

Tak się składa, że niedawno temu. moge zadac Ci takie samo pytanie :) A w momencie ogłoszenia tytułu nie było jeszcze info na temat tego jak wiernie komiks będzie przeniesiony na duży ekran. Dopiero jakoś z godzinę temu lub dwie na comicbookmovie wstawiono wywiad z Whedonem, ktòry wyjasnia ze Pym nie pojawia się w avengersach 2 i nie będzie to wierna kopia komiksu. Zwracam honor.

Doctus

Cytatmoge zadac Ci takie samo pytanie :)

Przede wszystkim, to co zrobił Ultron, jest zbyt radykalnym posunięciem do umieszczenia w filmie, a na pewno nie w dopiero drugiej części Avengers. Pojawili się tam też bohaterowie do których Marvel nie ma praw, a odegrali tam dosyć ważną rolę, dlatego też nie ma szans aby ta miniseria miałaby być podstawą pod film. Jedyne podobieństwo, to będzie postać głównego złego i tytuł. A tytuł to genialny chwyt marketingowy ze strony Whedona. Szkoda że Webb nie poszedł tym tropem, i nie nazwał sequela TASM od nazwy nowej serii z Pajęczakiem, na pewno to byłby dodatkowy punkt do reklamy.

CytatPym nie pojawia się w avengersach 2 i nie będzie to wierna kopia komiksu.

Jestem teraz mocno zaniepokojony tym filmem. Ultron który nie jest dziełem Hanka Pyma, to nie będzie ani ten sam Ultron, ani ten sam Ant-Man. Jestem zawiedziony. Żeby chociaż Hank odegrał znikomą rolę, jako wspomniany twórca Ultrona, ale nie, tutaj chcą pokazać zupełnie inny origin. Jestem zaniepokojony i czekam na rozwój wydarzeń, choć skłamałbym gdybym powiedział że i tak nie jestem podekscytowany nadchodzącymi projektami.

Altair

No właśnie, brak Ant-Mana jest raczej dość dziwny, chyba, ze jak mówisz- pojawi się, w którymś filmie fazy II jako twórca nowego robo- "ochroniarza" Shield (który to uszkodzony wymknie się spod kontroli). Ultron w komiksach zrobił rzeź, a poza tym ważnym elementem w komiksach był Spider-Man... Dobra, nie był filarem opowieści, ale jego obecność i rozterki Otto dodawały klimatu. Hm, albo Sony dogaduje się z Marvelem w sprawie tego filmu albo będzie to bardzo wykastrowana wersja komiksu. 

Doctus

Cytat: Altair w 22 Lipiec  2013, 01:31:25
Hm, albo Sony dogaduje si? z Marvelem w sprawie tego filmu albo b?dzie to bardzo wykastrowana wersja komiksu.

Dobra, spokojnie wyt?umacz? jeszcze raz, bo najwyra?niej za pierwszy razem pisa?em do ?ciany. Nie b?dzie Spider-Mana, nie b?dzie Wolverine'a, nie b?dzie post apokaliptycznej przysz?o?ci, nie b?dzie komiksowej Ery Ultrona - to po prostu chwyt marketingowy, ?eby podebra? tytu? nowemu eventowi. Skoro czyta?e? te miniserie, to naprawd? powiniene? by? ?wi?cie przekonany ?e nie ma mo?liwo?ci ?eby to by?a adaptacja tego komiksu - pocz?wszy od praw do postaci, a sko?czywszy na punkcie w którym aktualnie stoi fabu?a w movieversum Marvela.

Altair

Dobra, widzę, że z Tobą sie nie da rozmawiać bez jakichś docinek i sarkazmów dlatego ostrzegam, że gdziekolwiek indziej jak znajdę jeszcze teksty typu "pisałem do ściany" to pójdzie warn. Na razie poziom kultury Twoich wypowiedzi stoi na mizernym poziomie i nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia, zapewniam. Radzę uważać.

Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, że będzie to w 100% kopia komiksu? Nie. Czy powiedziałem, że będzie bazować na Age of Ultron? Tak, w jakimś minimalnym stopniu na pewno (sama obecność tej postaci jest dla mnie wystarczająca żeby tak uważać, a rozpierducha z ręki Ultrona, która na pewno się pojawi pod koniec filmu, w końcu to AVENGERSI, to wisienka na torcie). Cały czas dywaguje sobie luźno na temat tego jak Ultron zostanie wprowadzony i co zrobi z Avengersami, a Ty przyjąłeś sobie za punkt honoru udowadnianie mi, że ani nie czytałem serii ani nie wiem jak to jest z filmowymi prawami do postaci Marvela czy, co gorsza, nie kumam idei wzięcia takiego samego podtytułu do filmu i że jest to chwyt marketingowy. Dla Twojej wiadomości: tak, wiem, że prawa do bihaterów są podzielone i że wszyscy się nie pojawią, wiem, że nie ma szans na wierne przeniesienie tego runa na duży ekran i wiem, że ro sprytny chwyt marketingowy. Interesuje mnie tylko ile rzeczy z komiksu mimo wszystko będzie napomkniętych lub przekształconych w wersji kinowej. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz.

Doctus

CytatDobra, widzę, że z Tobą sie nie da rozmawiać bez jakichś docinek i sarkazmów dlatego ostrzegam, że gdziekolwiek indziej jak znajdę jeszcze teksty typu "pisałem do ściany" to pójdzie warn. Na razie poziom kultury Twoich wypowiedzi stoi na mizernym poziomie i nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia, zapewniam. Radzę uważać.

I po co te groźby? :D czy jestem niekulturalny? przezwałem kogoś, nazwałem idiotą, czy coś w tym guście? nie.

Nie rozumiesz prostego faktu, że sama obecność Ultrona to nie wystarczający powód by mówić że ten film będzie w jakikolwiek sposób powiązany z tegorocznym eventem B. M. Bendisa w Marvelu. Podstawą tego wydarzenia przecież były podróże w czasie, a takowych nie będzie bo jakoś nie wydaje mi się żeby Whedon miał zżynać z X-Men. Po drugie, postaci które odegrały ważna rolę, lub były jednymi z ciekawszych (Octo-Spider wspomniany przez Ciebie i jego refleksje) są poza zasięgiem Marvela. To typowy marvelowski zapychacz z podbijaniem świata, podróżami w czasie, cofaniem wydarzeń, i alternatywnymi światami w tle. Takich historii zwykle się po prostu nie przenosi na ekran. Jeżeli już bym się doszukiwał jakichś podobieństw, to prędzej do klasycznej historii Ultron Unlimited.


kelen

Cytat od Whedona, tak ?eby rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci:

Cytat"A lot of people, because we called it Age of Ultron and there was a book called Age of Ultron recently, assumed that was the storyline we were doing which is not the case. We're doing our own version of the origin story of Ultron. The other thing is in the origin story, there was Hank Pym, so a lot of people assumed he was going to be in the mix, but he's not because we're basically taking the things from the comics for the movies that we need and can use. A lot of stuff has to fall by the way side. Ultron was their chief villain when I read the book. He has been THE Avengers villain for so long, I was amazed anybody was surprised it was going to be him in a movie. But we're sort of crafting our own version of it, where his origin comes more from The Avengers that we already know about it."