Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Kwiatek


Kwiatek

The Avengers ukazało się na DVD i Blu-ray w Wielkiej Brytanii, a tam cenzura jednej z kluczowych scen wywołała niemałe poruszenie. Zwłaszcza, że pierwsze tłumaczenie przedstawiciela Disneya było zwykłym kłamstwem – chciano ludziom wmówić, że już w kinach oglądali wersję ocenzurowaną. Na szczęście szybko wycofano się z tego kłamstwa i fałszu, choć wciąż nie podano prawdziwej i pełnej informacji, czemu w niektórych krajach The Avengers ukazało się w takiej a nie innej wersji.
Producent Louis D'Esposito potwierdził, że Edgar Wright jeszcze dopieszcza krótki materiał testowy zapowiadający Ant-Mana, który pokazany został podczas Comic-Conu. Kiedy będzie ostatecznie gotowy Marvel podejmie decyzję kiedy i w jaki sposób zaprezentować go pozostałym fanom. Wiemy też dlaczego ciągle nie podano daty premiery Ant-Mana – dopóki nie zostanie ustalony dokładny terminarz pracy nad filmem, nie będzie to możliwe, a na razie utrudnieniem jest najnowszy film Edgara Wrighta, The World's End.

Kwiatek


Kwiatek

#183
Pierwszy opis postaći z serialu S.H.I.E.L.D.
http://www.newsarama.com/tv/shield-character-details-joss-whedon.html

Post Merge: 02 Październik  2012, 16:53:41

S.H.I.E.L.D.E.D.  - podanie o prace w formie fanfilmu(zawiera spoiler kto zginoł w Avengers)
http://www.youtube.com/watch?v=ONuU8NRo-3g&feature=player_embedded

Kwiatek

#184
Del Toro opowiada o pracach nad "Hulkiem"
http://hatak.pl/news/25641/Del_Toro_opowiada_o_pracach_nad_Hulkiem/

Post Merge: 04 Październik  2012, 22:05:15

Iron Man & Hulk: Heroes United
http://www.newsarama.com/film/iron-man-hulk-heroes-united-first-details.html

franek

Jak już masz zamiar nas informować to edytuj post a nie nabijaj 5 pod rząd :/


Show Must Go On!!!

LelekPL

Ogólnie Kwiatek, forum jest raczej od tego, aby coś przedyskutować, a nie po prostu wrzucać informacje, które sami możemy znaleźć. Przydałoby się, żebyś się trochę odniósł do tego co wrzucasz...

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Nagi Wonrz

Fajny film, najlepsza kreskówka z Avengersami jaką mogli zrobić. No dobra, żarty na bok, nie będę zgłębiał się w fabułę, ona nie jest ważna, ot Loki i jacyś tam kosmici atakują Ziemię przy okazji przekabacając paru dobrych (którzy najwyraźniej wracają na jasną stronę po dostaniu w łeb tudzież po sesji ze Scarlet Johansson do wyboru do koloru). Aktorstwo i zgranie grupy świetne, najlepiej wypadli Ruffalo, Downey jr i pani wyżej ^^ CGI rządzi, sekwencje akcji są świetne, choć przez dużą część filmu jest ich za mało (mało akcji w Avengersach, dobre). Nie mogę nic odkrywczego o tym filmie po prostu łup łup, ale z ogromną klasą, bez silenia się - w przeciwieństwie do różnych Batmanów i innych Iksmanów - na jakkolwiek realistyczne kostiumy, fabułę czy inne badziewie, komiksowy, kolorowy wygrzew najwyższej klasy. 4/5 Nie mogę się doczekać kolejnego rzutu Marveli i Avengers 2. Tylko niech po tym zajmą się MGSem :P

Kadaver

Jean Claude Van Damme powiedział ostatnio, że chętnie zagrałby w Avengers 2. Ze znanych mi postaci z Uniwersum Marvela, jedyną, do jakiej by mi pasował, jest Punisher.

LelekPL

Chcie? to on sobie mo?e. To nie te late niestety, ?eby pisano wysokobud?etowe filmy pod Van Damme'a... a szkoda bo z tych starych wyjadaczy na ekranie prezentuje si? najlepiej w tej chwili.

Altair

na Thanosa nadawałby się idealnie.

Kadaver

Samuel L. Jackson jest jeszcze starszy od Van Damme'a, Clark Gregg i Robert Downey Jr s? niewiele m?odsi, wi?c jego wiek nie jest tu takim wielkim problemem. Na Thanosa Brian Thompson nadawa?by si? lepiej.

Tengu

Przecie? mo?na by go obsadzi? w roli jakiego? agenta S.H.I.E.L.D. który by?by te? niez?ym bad-assem. A je?li ?adna komiksowa biografia z dost?pnych agentów Tarczy by nie pasowa?o do roli Van Damme'a, to mo?na by takowego stworzy? na potrzeby filmu. I tak przecie? ju? wprowadzono np. Agenta Coulsona, który pojawi? si? w komiksie i na innych ekranach (kreskówka "Ultimate Spider-Man") dopiero po debiucie w filmach Marvela.

Kadaver

Można by go też obsadzić w roli Iron Fist. Ciągle jest dobrze umięśniony, a ponieważ Iron Fist nosi maskę, wiek by było łatwiej ukryć.