Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Rado

To ?e? przyk?ady ?e tak powiem z dupy teraz zapoda?. Constantin wci?? wychodzi,wolno bo wolno ale kolejne tomy si? ukazuj?. Na szybko nie sprawdzaj?c to bodaj pi?ty tom wyszed? jaki? czas temu. Piszesz, ?e Sandman co? tam Ci si? nie podoba, ale ju? nie docenisz ?e seria zako?czona a moim zdaniem to wyczyn. Ma?o tego, ?e zako?czona to teraz jeszcze wydaj? ponownie Sandmana w twardej oprawie. Tak samo Sin City. To kontrargument na Twoje narzekania, ?e jest ma?y nak?ad i nie mo?esz nic kupi? nigdzie. Kaznodzeja-sko?czony, Fables-wszystko na dobrej drodze do sko?czenia, Lucyfer-kolejne tomy si? ukazuj?, Hellboy-ostatnio sucho ale 10 tomów jest/by?o na rynku nie licz?c B.B.P.O...
Sk?d ta niech?? do Egmontu? Pracujesz w konkurencji? A i jeszcze jedno, je?li chodzi Ci o tego Swamp Thinga Moore'a to zosta? on wydany w serii Obrazy Grozy jako pojedynczy album i nikt nie spodziewa? si? ?adnych kontynuacji. Przynajmniej nie ja...


anubis3000


Cytat: Rado w 25 Sierpień  2011, 08:02:33
je?li chodzi Ci o tego Swamp Thinga Moore'a to zosta? on wydany w serii Obrazy Grozy jako pojedynczy album i nikt nie spodziewa? si? ?adnych kontynuacji. Przynajmniej nie ja...
Po pierwsze dwa albumy zosta?y wydane w polsce po drugie Swamp thing ma 13 albumów wi?c powinni je wyda?
Cytat: Rado w 25 Sierpień  2011, 08:02:33
Sk?d ta niech?? do Egmontu? Pracujesz w konkurencji?
Równie dobrze mog?  zapyta? : Sk?d te uwielbienie do Egmontu? Pracujesz u nich?

To ?e krytykuje bo mam do tego pe?ne prawo , ?yjemy w wolnym kraju.

Guyver87pl

CytatPo pierwsze dwa albumy zosta?y wydane w polsce po drugie Swamp thing ma 13 albumów wi?c powinni je wyda?

Có?, Swamp Thing jest raczej ma?o popularn? postaci?, wi?c najwyra?niej po prostu si? nie sprzeda?. Serie które na siebie zarabiaj? s? wci?? wydawane i zaliczaj? kolejne wznowienia, jak chocia?by "Asterix", "Lucky Luke", czy "Tytus, Romek i A'Tomek", a trudno wymaga?, ?eby wydawali komiksy, które si? nie sprzedaj?, bez wzgl?du na to jak dobrze oceniaj? je fani za granic? ("Top Ten", "Swamp Thing", "Ultimates"). Przeci?tny odbiorca komiksów w Naszym Pi?knym Kraju najwyra?niej funkcjonuje jak in?ynier Mamo? z nie?miertelnego "Rejsu" tj. "Lubi tylko to co ju? zna". Moim zdaniem Egmontowi i tak nale?? si? brawa za odwag?, jako, ?e od czasu do czasu próbuj? wyda? u nas pozycje nieco ambitniejsze, ni? standardowe komiksy. A ?e pomys?y te nie zawsze wypalaj?...  Smutne, ale raczej nic z tym nie zrobimy.

Rado

A Batman ma sto albumów i je też powinni wydać!!! Zresztą stary, straciłeś u mnie kiedy w swoim drugim poście( już usuniętym) nazwałeś forumowicza głupkiem kiedy pisał swoje zdanie, a podobno to wolny kraj i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. To tyle, więcej nie będę z Tobą dyskutował.

Drawski

Cytatżyjemy w wolnym kraju.

Dlatego Egmont może wydawać co chce.

franek

Na allegro komiks Arkham Asylum był za niecałe 90zł. Wg mnie to się nie opłaca, Egmont ma za wysokie ceny.


Show Must Go On!!!

(A)nonim

Egmont jaki jest każdy widzi, można go chwalić, można na niego narzekać. Tylko co to zmieni?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Dokładnie. Możecie zawsze kupować oryginalne wydania.

Temat do zamknięcie. trzeba posmarować czy sami to zrobicie?

Leon Kennedy

Trzeba smarować i to na całego :D. A tak serio to nie wiem czy temat zamknąć czy go zostawić... Co reszta sądzi?

ashelos

Ale przyk?adowo komiks Tytus, Romek i A'Tomek u Egomntu kosztuje ok. 15 z?otych a wydawany przez Prószy?ski i s-ka po ok. 6 z?otych.Wydania od Prószy?skiego mo?na jeszcze bardzo ?atwo dosta? w sklepie... To potwierdza fakt ?e egmont jest bardzo drogi.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Ale Egmont ma za to bezbłędne tłumaczenie.


Show Must Go On!!!

ashelos

No i co z tego? Mam płacić prawie 10 zł. więcej ? Przesada. Nie dziwię się dlaczego nikt nie kupuje ich komiksów.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Czyli nie kupujesz nowego Jokera?


Show Must Go On!!!

Roy_v_beck

Cytat: RadoConstantin wciąż wychodzi,wolno bo wolno ale kolejne tomy się ukazują.
No nie, Hellblazer niestety się już nie ukazuje, bo przerwę ma z roczną chyba. W zapowiedziach też żadnego info o nim.

Cytat: Guyver78plCóż, Swamp Thing jest raczej mało popularną postacią, więc najwyraźniej po prostu się nie sprzedał.
Dokładnie, wydane z nim albumy wciąż można bez problemu kupić, więc wydawnictwu nie opłaca się wydawać kolejnych.

Cytat: franekNa allegro komiks Arkham Asylum był za niecałe 90zł. Wg mnie to się nie opłaca
Co? Ja widzę polskie wydanie jak chodzi po 250 zł. Za 90 brałbym od ręki. Świetna cena trzeba przyznać.

Spróbuje mi ktoś nie kupić Jokera. Ja wiem, że komiks nie jest najlepszy, ale to w końcu jedyny Batman w roku, więc fani nie mają wyboru.

Smar, smar, smar, smar. Posmarowałem kanapkę masłem.

ashelos

Ja Joker'a na pewno kupi? , ale chodzi mi o to ?e przez takie ceny wiele osób nie kupuje od nich komiksów. A potem narzekaj?, ?e ma?y nak?ad sprzedaj?. Jak by obni?yli ceny to wi?cej osób by kupowa?o komiksy i lepiej na tym by wyszli, ale to jest ich polityka. Tak ju? jest...
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."