Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje wspólpracy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:23:25

Juby

Cytat: Silent Dark w 24 Sierpień  2008, 13:13:01
Q juz wyslalem ci maila z tymi avkami.

Q na pewno to zauwazyl.  :P

Nie musisz pisac takich glupot, aby nabic sobie jak najwiekszą ilośc postów Silent.  :P Podobnie robisz w wątku "Avatary i Sygnaturki" w czasie dialogu z Hunterky 'im. Piszesz male i bezsensowne posty takie jak...

Cytat: Silent Dark w 24 Sierpień  2008, 13:04:16
A juz nic ;)

... które powinno sie usunąc.  :P

Silent Dark

BAT MAN tylko poinformowalem Q,bo moze na zajrzal do skrzynki pocztowej :P

Juby

Cytat: BAT MAN w 21 Czerwiec  2008, 15:33:53
(...)


Swoją drogą to ten nowy pasek wygląda kiepsko, mógłbym sam wykonać coś lepszego. To znaczy, nie chce tutaj nikogo krytykować, ale może sam podrzucę jakiś swój projekt i ocenicie czy nie jest lepszy.

Wracam do swoich własnych słów sprzed pewnego czasu. Aktualny pasek jest beznadziejny (chyba jedyna rzecz jaka Ci nie wyszła Woland ;)) Dla tego pomyślałem, że można by go zmienić i sam zaprojektowałem swój:



To pierwsza wersja, ale (tu moje pytanie do użytkowników) jeżeliby się spodobał bardziej od twojego Woland, to moglibyście go ustawić. No to, jak mi wyszedł?  ;)

PS: To pierwsza wersja, ale już szykuję drugą i mam pewne pomysły co do BR, do którego też jakby paska niema.

Crane

Szczerze? Ta Wolanda lepsza, bo jest tam jakiś pomysł i kompozycja, a to twoje takie nie wiadomo co to. Batman po lewej aż dwa razy, nie ma Bat-poda ale za to przewracająca się ciężarówka jest. Co poeta miał na myśli?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mr.G

No to razem ze mną 2:0 dla wolandowej wersji.

Maxie Zeus

Hmmm.... mi również bardziej do gustu przypadł pasek twórczości Wolanda. Dodałbym tylko do niego jeszcze jeden z imagów Two-Face'a, który wyszedł kilka dni temu ;)

Juby

#21
Cytat: Juby w 01 Październik  2008, 19:01:07
Wracam do swoich w?asnych s?ów sprzed pewnego czasu. Aktualny pasek jest beznadziejny (chyba jedyna rzecz jaka Ci nie wysz?a Woland ;)) Dla tego pomy?la?em, ?e mo?na by go zmieni? i sam zaprojektowa?em swój:



To pierwsza wersja, ale (tu moje pytanie do u?ytkowników) je?eliby si? spodoba? bardziej od twojego Woland, to mogliby?cie go ustawi?. No to, jak mi wyszed??  ;)

PS: To pierwsza wersja, ale ju? szykuj? drug? i mam pewne pomys?y co do BR, do którego te? jakby paska niema.

Wprawdzie min?? rok, ale ja nie zapomnia?em, o tym ?e obieca?em kolejn? wersj? swojego paska dzia?owego. I'm the man of my word, czy jako? tak. ;D Ta sama zasada co ostatnio - czy u?ytkownikom podoba si? bardziej od aktualnej wersji (w razie czego, mog? dokona? modyfikacji):



Z layout'em komponuje si? bardzo dobrze ;) :



heros65

Ja bym spróbował streszczać stare seriale animowane. :)

Woland

Kombinuj dalej, Juby;)

Heros65, co konkretnie chciałbyś streszczać? Najlepiej skontaktuj się z nami przez maila redakcyjnego, ewentualnie pisz do któregoś z redaktorów.

You're in for a show tonight, son.

Atlantis

Jakie są wymogi co do pracy newsmana? ile razy w tygodniu trzeba być aktywny? czy trzeba byś zależny od jedenj z pozycji Bat-Uniwersum czy można być "wielofunkcyjny"? tzn. publikować newsy na temat filmów ale i również serialach i komiksach? i czy jako newsman mógłym również zrecenzować jakiś przeczytany przeze mnie komiks czy obejrzany odcinek jakiegoś serialu?

Q

Zasadniczo najlepiej, gdyby newsman regularnie dodawał newsy, ale to i tak zależy, czy będą jakieś wiadomości o których warto napisać.

Co do funkcjonalności, to wybór pozostaje w kwestii newsama, jeśli chce pisać na wiele tematów, czy też tylko na jeden - nie stanowi to żadnego problemu.

Jeśli chodzi od recenzje, to bycie newsmamem w żaden sposób tego nie ogranicza. Czyli można pisać newsy i recenzje, jak i inne teksty.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Atlantis

Jestem dostępny jakieś 3-4 razy w tygodniu.

Q

Taka dostępność jest wystarczająca.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Atlantis

Więc proponuje rozpatrzenie przez Administracje mój wniosek o stanowiko newsmana i recenzenta chociażby na okres próbny aby się prawdzić. Pozdrawiam gorąco całą redakcję i forum BatCave.

Q

Ok, żeby omówić szczegóły wyślij maila na adres q@spec.stopklatka.pl
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)