Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Mr.G

Ja tam nigdy nie czulem sympatii do jakichkolwiek wspólników Batmana.

Leon Kennedy

A móglbyś to rozwinąc? Bo jest ciekaw dlaczego ich nie lubisz. Rozumiem jeszcze nie darzyc sympatią pojedyncze osoby, ale wszystkich... Ciekawe.

Mr.G

Batman, postrach nocy. Skrywający sie w ciemnościach przerazający mściciel i... kolorowy Robin.
Mroczny Rycerz dla mnie zawsze byl i bedzie samotnikiem. Czy to Batgirl, czy Nightwing to i tak Bruce powinien dzialac sam, w mojej opinii.


Jeśli bylbym rezyserem i jakiś producent rozkazalby wprowadzic Dicka Graysona to wprowadzilbym go jako chlopaka w kominiarce z nozem, który nocami szuka zemsty na zabójcach swoich rodziców.
Bylby to zdemoralizowany nastolatek, którego Batman początkowo postrzegalby jako zwyklego kryminaliste, ale potem zauwazylby niezwykle podobie?stwo miedzy nim, a sobą.
Oduczylby Dicka "nocnych lowów" i to by bylo na tyle jezeli chodzi o Robina. zadnych adopcji, albo szkole?.

Leon Kennedy

Cytatkolorowy Robin.

Ten strój pasuje do komiksu, ale do filmu juz nie i na pewno tam by ulegl zmianie...

CytatNightwing

Nightwing to świetna postac i bardzo bym chcial go kiedyś zobaczyc na duzym ekranie, ale najpierw musi byc Robin.

Cytat
Jeśli bylbym rezyserem i jakiś producent rozkazalby wprowadzic Dicka Graysona to wprowadzilbym go jako chlopaka w kominiarce z nozem, który nocami szuka zemsty na zabójcach swoich rodziców.
Bylby to zdemoralizowany nastolatek, którego Batman początkowo postrzegalby jako zwyklego kryminaliste, ale potem zauwazylby niezwykle podobie?stwo miedzy nim, a sobą.
Oduczylby Dicka "nocnych lowów" i to by bylo na tyle jezeli chodzi o Robina. zadnych adopcji, albo szkole?

Opis calkiem interesujący, ale adoptacja i szkolenie musi byc. Zwlaszcza adoptacja, bo wątpie aby Wayne pozostawil go ulicy, a jeśli chcialby mu dac dom i szanse dobrego zycia to musi go adoptowac.

Mr.G


Super Robin


Maxie Zeus

Ja wiem.  Robin na 1000% nie pojawi sie w TDK!

kelen

Sam Nolan tego nie chcial, mowiac, ze Robin to w aktualnych wydearzniach w filmach lezy sobie jeszce w malym lozeczku dla niemowlakow :P

Super Robin

Dobra nastepny film bedzie nazywal sie ''Dark Kghint & Robin''.Bedzie dzialo sie 13-16 lat po wydarzenia z TDK  Taka by byla fabula:Jakiś psychol morduje rodziców Dicka Graysona,Dick prosi by go przyjąl.Bruce go szkoli,po jakimś czasie Dick przydziewa kostium Robina.I walczą  z Penguinem i Riddlerem.

Leon Kennedy

No stary tutaj cie ponioslo i to dośc mocno... :P.

Maxie Zeus

No i mamy tematyczny sequel "Batman & Robin" Schumachera.

Super Robin

No to zmiana tytulu na ''The Dark Kghint 2:Enter Robin'' jak komuś nie pasuje.

Leon Kennedy

Bardziej chodzilo mi o sam zarys tej historii niz o tytul ;).

Super Robin

Mam pomysl na kolejną cześc:''The Dark Kghint 3'' W niej Bruce i Dick bedą walczyc z Two-Face i Riddlerem którzy powrócili.I jeszcze nastepna ''Dark Kginht & Robin'' Tutaj Batman i Robin bedą walczyc z Mr.Freezem i Trującym Bluszczem.Tutaj pojawi sie nowi bohater a bedzie to Batgirl.Film okaze sie klapą i nastepne 8 lat bedzie musieli czekac za kontynuacją.

Maxie Zeus