Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najbardziej oczekiwane filmy

Zaczęty przez LelekPL, 23 Maj 2009, 20:27:10

Juby

Roboty jak wynika z materiałów promocyjnych mają mieć po 84, 88 metrów.

vincent

Mnie trailer Obliviona zawiódł po całości, ale o tym już pisałem w innym temacie.

Ja panowie czekam na to: (nie wiem jak wlepić miniaturkę filmiku)

https://www.youtube.com/watch?v=bSX2oxLdcWA

Mimo, że trailer pokazuje bardzo dużo to jego montaż i rozmach pokazanych scen, zgranie z muzyką - uczta dla oczu i uszu! No i cameo Willisa ;) Od pierwszych nutek zremixowanego Seven Nation Army zwiastun mnie po prostu rozpieszcza, często go oglądam.



Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

JaRo II

 Na dzień dzisiejszy najbardziej oczekiwane przeze mnie filmy nadchodzących lat to:

- "Niezniszczalni III", "Człowiek ze stali", "Liga Sprawiedliwych", "Flash", "Batman- reboot", "RoboCop", "Żółwie Ninja", "Avengers II", "Captain America II", "Piraci z Karaibów V", "Ant Man", "Niesamowity Spider- Man II".

Póki co, na te produkcje czekam najbardziej. Pierwsze miejsca zajmują u mnie nowe wersje "RoboCopa", "Żółwi Ninja" oraz trzecia odsłona "Niezniszczalnych".
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Nightrain

#78
Pewnie się tylko tym ośmieszę, ale przyznam się, że najbardziej czekam na drugą część Igrzysk Śmierci.
To numer 1. Obecna lista wygląda tak:
2. Wolverine
3. Man of Steel
4. Iron Man 3
5. Captain America 2 [a śmiejcie się, śmiejcie]
6. Wonder Woman
7. Flash [Chyba będzie?]
8. Justice League
Dalej nic mi nie przychodzi do głowy, ale to chyba tyle z  tych, które podobno będą w tym roku... Tak dalej to wypatruję Thora i Avengersów.

Valar Morghulis

LelekPL

Justice League będzie dopiero w 2015, podobnie jak Star Wars VII i Avengers 2. WW w ogóle nie wychodzi, a America 2 dopiero za rok (to Thor wychodzi w tym roku). Reszta to tylko namiastka tego co czeka nas w 2013 roku. Niedługo zaktualizuję swoją listę, która już teraz jest BARDZO duża. Zapowiada się kolejny interesujący rok w kinie...

Nightrain

Oj no to trochę posmutniałem... Właśnie Kapitan i Thor cały czas mi się mylą. Szkoda tej Wonder Woman, ale fakt, strasznie trudno dobrać aktorkę pasującą do tej roli, nie wiem jak będzie z nią w JL, trochę dziwnie będzie na nią patrzeć bez osobnego filmu jej poświęconego. No nic, w każdym razie tyle się gada o JL i na filmwebie jest mnóstwo arttykułów o WW, to mnie trochę zmyliło... Tak jak tego Flasha nie byłem pewny - na filmwebie jak wół pisało, że w 2013, ale niedawno [albo dawno? w 2012 na pewno] jak patrzyłem, to nie było nawet zalążków obsady.

Valar Morghulis

Juby

Cytat: JaRo II w 28 Styczeń  2013, 15:44:41
Na dzień dzisiejszy najbardziej oczekiwane przeze mnie filmy nadchodzących lat to:

- "Niezniszczalni III", "Człowiek ze stali", "Liga Sprawiedliwych", "Flash", "Batman- reboot", "RoboCop", "Żółwie Ninja", "Avengers II", "Captain America II", "Piraci z Karaibów V", "Ant Man", "Niesamowity Spider- Man II".

Póki co, na te produkcje czekam najbardziej. Pierwsze miejsca zajmują u mnie nowe wersje "RoboCopa", "Żółwi Ninja" oraz trzecia odsłona "Niezniszczalnych".

Nie dość, że wyczekujesz na prawie same adaptacje komiksu, to jeszcze twój TOP3 składa się z jednego nieźle zapowiadającego się filmu (Ex3), jednego który nie wiadomo kiedy powstanie (TMNT), i rimejku który póki co zapowiada się na gówno stulecia (Roboshit). :(

JaRo II

 
Cytat: Juby w 28 Styczeń  2013, 18:31:24
Nie dość, że wyczekujesz na prawie same adaptacje komiksu, to jeszcze twój TOP3 składa się z jednego nieźle zapowiadającego się filmu (Ex3), jednego który nie wiadomo kiedy powstanie (TMNT), i rimejku który póki co zapowiada się na gówno stulecia (Roboshit). :(



Kariera RoboCopa i Żółwi Ninja zakończyła się na dużym ekranie w 1993 roku, czyli dokładnie 20 lat temu. Po tylu latach te postacie po prostu muszą o sobie przypomnieć. Na te dwa filmy czekam i to bardzo, gdyż uwielbiam tych bohaterów, a trzeba przyznać, że poza pierwszym "RoboCopem" nie doczekały się one naprawdę dobrego filmu. A na reboocie Robocopa nie stawiałbym krzyżyka póki co.
Co zaś się tyczy Niezniszczalnych, to na tym punkcie od czasu obejrzenia części drugiej mam totalnego hopla. Bardzo jestem ciekaw obsady.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

#83
No dobra, także przyszła pora na moją pełną listę najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku, który zapowiada się... ZASKAKUJĄCO dobrze. Podobnie jak w roku poprzednim wielu wspaniałych reżyserów wydaje swoje filmy, ale jest też całe mnóstwo interesujących projektów Sci-fi. Ogólnie 2013 wydaje się być właśnie rokiem spod tego gatunku i bardzo dobrze. Natomiast o tym jak mocno jest to obsadzona lista niech świadczy fakt, że takie sequele jak Iron Man 3, Thor 2 czy Kick-Ass 2, na które przecież również bardzo czekam, nie mają nawet miejsca w pierwszej 30tce, nie wspominając już nic o Hobbicie.

A więc oto i ona: (UWAGA: Update po 4 lipca 2013)
1)   Pacific Rim (Hunnam, Elba, Perlman, Day, Collins, Kikuchi) Del Toro
2)   The World's End (Pegg, Frost, Considine, Freeman, Pike, Marsan) Wright
3)   Elysium (Damon, Foster, Fichtner, Braga, Copley, Luna) Blomkamp
4)   American Hustle (Bale, Cooper, Adams, Lawrence, Renner, Louis CK) Russell
5)   12 Years a Slave (Ejiofor, Fassbender, Pitt, Dano, Cumberbatch) McQueen
6)   The Wolf of Wall Street (DiCaprio, Hill, Chandler, Dujardin, McConaughey) Scorsese
7)   Out of the Furnace (Bale, Saldana, Harrelson, Dafoe, Affleck, Whitaker, Shepard) Cooper
8 )   The Counselor (Fassbender, Pitt, Diaz, Bardem, Cruz) Scott
9)   Monuments Men (Clooney, Damon, Blanchett, Murray, Goodman, Craig, Dujardin) Clooney
10)   Riddick (Diesel, Urban, Sackhoff, Bautista, Molla, Hilson) Twohy
11)   The East (Marling, Page, Skarsgard, Clarkson, Ormond, Kebbell) Batmanglij
12)   Anchorman: The Legend Continues (Ferrell, Rudd, Carell, Koechner, Applegate) McKay
13)   Gravity (Bullock, Clooney) Cuaron
14)   You're Next (Vinson, Crampton, Seimetz) Adam Wingard
15)   Ender's Game (Butterfield, Breslin, Steinfeld, Ford, Kingsley, Davis) Hood
16)   Horns (Radcliffe, Remar, Temple, Anderson) Aja
17)   Kick-Ass 2 (Johnson, Carrey, Moretz, Plasse, Fonseca, Duke, Leguizamo) Jeff Wadlow
18)   Snowpiercer (Evans, Swinton, Kangho, Bell, Pill, Harris, Hurt) Bong Joon-Ho
19)   Lawless (Gosling, Bale, Portman, Mara, Blanchett, Bentley) Malick
20)   Knight of Cups (Bale, Portman, Blanchett, Bentley, Lucas) Malick
21)   Don Jon's Addiction (Levitt, Johansson, Moore, Danza, Larson) Levitt
22)   Thor: The Dark World (Hemsworth, Hiddleston, Portman, Elba, Hopkins, Mikkelsen, Alexander) Alan Taylor
23)   Escape Plan (Schwarzenegger, Stallone, Neill, D'Onorfio, Caviezel, Jackson, Jones) Haafstrom
24)   Insidious: Chapter 2 (Wilson, Byrne) Wan
25)   Mud (McConaughey, Paulson, Witherspoon, Shannon, Shepard) Nichols
26)   Europa Report (Copley, Nyqvist) Sebastian Cordero
27)   The Way Way Back (Carrell, Rockwell, Robb, Collette, Rudolph, Corddry) Nat Faxon, Jim Rush
28)   Fruitvale (Jordan, Murray, Durand, Spencer) Ryan Coogler
29)   The Iceman (Del Toro, Shannon, Koteas, Liotta) Ariel Vromen
30)   The Conjuring (Farmiga, Wilson, King) Wan
31)   La Vie d'Adele (Seydoux, Exarchopolous) Abdellatif Kechiche
32)   The Wolverine (Jackman) Mangold
33)   2 Guns (Wahlberg, Washington, Patton, Marsden, Olmos, Paxton, Ward) Baltasar Kormakur
34)   World War Z (Pitt, Mackie) Forster
35)   The Spectacular Now (Winstead, Woodley, Chandler, Leigh, Larson) James Ponsoldt
36)   Inside Llewyn Davis (Isaac, Timberlake, Goodman, Mulligan, Murray Abraham) Coen Bros
37)   Monsters University
38)   Now You See Me (Franco, Eisenber, Harrelson, Laurent, Ruffalo, Fisher, Freeman, Caine) Letterier
39)   The Purge (Hawke, Headey) James DeMonaco
40)   Lovelace (Seyfried, Sarsgaard, Temple, Stone, Patrick, Franco, Sevigny, Brody) Rob Epstein
41)   No Good Dead (Elba, Henson)
42)   Emanuel and the Truth about Fishes (Biel, Kaya Scodelario, Molina) Francesca Gregorini
43)   Oldboy (Brolin, Olsen, Jackson) Lee
44)   Carrie (Moretz, Moore, Greer) Kimberly Peirce
45)   Ain't Them Bodies Saints (Affleck, Mara, Foster) David Lowery
46)   The Company You Keep (Redford, LeBeouf, Sarandon, Nolte, Gleeson, Howard, Kendrick, Tucci) Redford
47)   The Hobbit: The Desolation of Smaug
48)   Magic Magic (Browning, Temple, Cera) Sebastian Silva
49)   Red 2 (Willis, Malkovich, Hopkins, Zeta-Jones, Parker, Mirren, Lee) Dean Parisot
50)   I, Frankenstein (Eckhart, Nighy, Otto)
51)   Venus in Fur (Seigner, Amalric) Polański
52)   Escape From Tomorrow (Abramsohn, Schuber) Randy Moore
53)   Knights of Badassdom (Zahn, Glau, Dinklage) Joe Lynch
54)   Penthouse North (Keaton, Monaghan) Joseph Ruben
55)   Machete Kills (Trejo, Alba, Heard, Gibson, Vega, Rodriguez, Hudgens, Vergara, Sadler) Rodriguez
56)   47 Ronin (Reeves) Carl Rinsch
57)   The Loft (Urban, Marsden, Miller, Lucas, Mitra, Taylor) Erik Van Looy
58)   Le Passe (Bejo, Rahim) Asghar Farhadi
59)   The Lords of Salem (Zombie, Davison, Wallace, Foster) Zombie
60)   R.I.P.D. (Reynolds, Bridges, Bacon, Parker, Szostak) Schwentke
61)   Before Midnight (Hawke, Delpy) Linklater
62)   Sweetwater (Jones, Harris, Isaacs) Logan Miller

Juby

#84
Ja pierdziele. Lista najbardziej oczekiwanych filmów zajmująca aż 85 miejsc?! Ja swojej nie podaję, bo nie chce mi się układać nawet TOPu10. :P


PS: Kolejny raz powtarzam, RoboCop ma przesuniętą premierę i nie będzie go w 2013 roku!

LelekPL

To są filmy które na pewno obejrzę. Staram się zawsze zapisywać od razu projekty, które brzmią ciekawie (a nie tylko sequele zdradzają jakość filmu, ja bardziej staram się sugerować reżyserem i też obsadą, dlatego mam sporo tzw "oryginalnych" filmów na liście), no i tyle zazwyczaj wychodzi. To nie jest tak, ze siadam godzinami nad tym i układam jakiś top. Po prostu kiedy usłyszę coś o jakimś filmie, który mnie czymś zaciekawi, postaram się go dorzucić na listę no i tak się uzbierało 85 filmów.

W jednym roku, z nowości, oglądam jakieś 100-130 filmów, więc 85 to tylko te, które wiem, że na starcie muszę zobaczyć.

Funky

Filmowy narkoman :P i z filmów które wymieniłeś chyba tylko "Gangsters Squad" zobaczę. Ale to też nie jest pewne bo gra tam Sean Penn którego nie mogę zdzierżyć na ekranie.

vincent

Te? nie lubi?em tego aktora. Zdanie zmieni?em po Carlito's Way, ?wietny film i ?wietna rola Seana.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

#88
No dobra, to teraz przysz?a pora na moj? list? najbardziej oczekiwanych filmów tego roku (stara?em si? j? rozci?gn?? jak tylko mog?em, wi?c to chyba wszystko na co czekam w 2013) z wyszczególnieniem pierwszej dziesi?tki...

1. Man of Steel

Superman jest od lat moim drugim ulubionym komisowym superbohaterem po Batmanie. Widzia?em wiele jego przygód i do tej pory zdecydowanie najlepsze co spotka?o Cz?owieka ze stali to film Richarda Donnera z 1978 roku. Nadchodz?cy MoS od pocz?tku wydawa? mi si? chybionym pomys?em. Jego producentem by? Christopher Nolan, który do tego herosa mi kompletnie nie pasowa?, re?yserem Zack Snyder, z którego filmów podoba?o mi si? tylko Watchmen, a ca?o?? zacz?to tworzy? w po?piechu aby Warner Bros. nie straci?o praw autorskich do postaci. Jednak ka?de kolejne wie?ci nastawia?y mnie co do tego projektu pozytywnie, dobr? atmosfer? po sobie zostawi? niez?y teaser, a moje gigantyczne oczekiwania przypiecz?towa? grudniowy trailer (najlepszy zwiastun ubieg?ego roku). Nie mog? si? doczeka?!
Man of Steel - Official Trailer #2 [HD]

2. The Fast and the Furious 6

Do?? pó?no pozna?em t? seri? i nie by?em ni? zachwycony. W?a?ciwie to po dobrej jedynce, druga i trzecia cz??? mog?yby jak dla mnie w ogóle nie powsta?. Jednak cz??? czwarta by?a niez?? kontynuacj? orygina?u z 2001 roku, a pi?tka (której zwiastuny widzia?em chyba przed ka?dym filmem w kinie przez niemal rok poprzedzaj?cy jej premier?) zapowiada?a si? na jeszcze fajniejsz?. Na Fast Five wybra?em si? w dniu premiery i nie spodziewa?em si?, ?e b?dzie to mój najbardziej udany seans 2011 roku! By? to pierwszy film od czasów Skrzyni umarlaka, po którego obejrzeniu mia?em tylko jedn? my?l - Ale to by?o zajebiste, ja JU? CHC? KOLEJN? CZ???! Mój zapa? nie zmala?, a ostatnio opublikowany poster i SBspot go jeszcze podkr?ci?y.
Fast & Furious 6 Official Super Bowl Spot (2013) - Vin Diesel Movie HD

3. Drogówka

Ten film nie powinien si? znajdowa? w moim opó?nionym zestawieniu, bo widzia?em go ju? w pi?tek. Jednak uzna?em, ?e musz? o nim wspomnie?. Po poprzednich filmach Wojtka Smarzowskiego (szczególnie po Weselu i Domie z?ym), na ten czeka?em bardzo pozytywnie nastawiony. Gdybym go nie widzia? pewnie znajdowa?by si? w?a?nie na tym miejscu mojej listy, a ?e ju? go widzia?em powiem tylko, ?e chyba od trzech lat ?aden film a? tak mi si? nie podoba?. Ocena 9/10
http://www.youtube.com/watch?v=p-hyCMxuDCY#

4. Iron Man 3

Stajnia Marvela w 2008 roku wzi??a si? za swoje filmowe adaptacje komiksów, i póki co pierwsz? Faz? MSU mog? uzna? za udan?. Wprawdzie dwa ostatnie ich filmy mnie zawiod?y, ale za to Iron Man dzia?aj?cy solo jeszcze nie. A ?e wszystko co zwi?zane z cz??ci? trzeci? (poza zmian? re?ysera) zapowiada porz?dne kino, czekam na dalsze losy Tonye'go Starka (szkoda, ?e w 3D).
http://www.youtube.com/watch?v=2CzoSeClcw0#

5. Pacific Rim

Uwielbiam kino widowiskowe, bardzo lubi? filmy o wielkich potworach niszcz?cych miasta, a Guillermo del Toro to solidny twórca. Moje oczekiwania co do tego projektu mo?e by?yby jeszcze wi?ksze, gdyby nie bardzo rozczarowuj?ce trailery.
http://www.youtube.com/watch?v=K-ZcqwvQbas#

6. Thor: The Dark World

Pierwszy Thor bardzo mi si? spodoba? podczas seansu w kinie, i cho? widzia?em go pó?niej tylko raz (przy czym zrobi? na mnie troch? mniejsze wra?enie ni? w 3D) to ma on dla mnie po Iron Manie drugi, najwi?kszy potencja? z bohaterów MSU. Czekam na to jak twórcy rozwin? jego indywidualn? histori? w cz??ci drugiej, bo w Avengers jego posta? zosta?a kompletnie olana (by? tylko pionkiem do bicia). Moje oczekiwania i jego miejsce w tej li?cie mo?e wzrosn?? wraz z nadchodz?cymi trailerami i posterami.

7. Spring Breakers

James Franco i cztery pi?kne, m?ode kobitki szukaj?cy k?opotów. Wszystko co póki co opublikowano w zwi?zku z tym tytu?em, zapowiada jak dla mnie przednie kino. Musz? to zobaczy? (tak wiem, ?e ten film pochodzi z 2012 roku ale w kinach oficjalnie zadebiutuje dopiero w marcu)!
http://www.youtube.com/watch?v=8NmImzKiuQ0#

8. The Last Stand

Arnold wraca (w ko?cu w pierwszoplanowej roli) na srebrny ekran. Zwiastuny zapowiadaj? niez?? akcj?, sporo one-linerów, a recenzje napawaj? mnie optymizmem. Czekam na polsk? premier?, bo do kina wybior? si? na pewno (o ile dotrze jaka? kopia do mojego kina).
http://www.youtube.com/watch?v=oc0x-jiewTE#

9. Bullet to the Head

Stallone znowu w kinowym filmie od Warner Bros? Zaintrygowa?o mnie to. Trailer zapowiada ca?kiem fajne kino akcji (co? w stylu Cobra, tylko w roku 2013). Wielka szkoda, ?e b?dziemy musieli czeka? na DVD, bo film ominie polskie kina (mimo ma?ej rólki Weroniki Rosati i reklamy w TVN24).
http://www.youtube.com/watch?v=UuCUpV81tNE#

10. Monsters University

Pixar kontynuuje jedn? ze swoich najlepszych animacji? Z jednej strony nie mog? si? doczeka?, a z drugiej studz? swój zapa?, bo ostatnie dwa filmy tej wytwórni mnie zawiod?y, a ich mania na szykowane sequele/prequele bardzo mnie martwi. Wkrótce przekonam si? co z tego wyjdzie.
Monsters University Teaser - Pony

11. Star Trek Into Darkness - Poprzedni film (jedyny z serii jaki ogl?da?em) by? fajny, a trailer zapowiada dobr? rozrywk?.
12. Kick-Ass 2: Balls to the Wall - Czekam, bo jedynka by?a zajebista!
13. The Wolf of Wall Street - Scorsese i ta obsada wr?cz zmuszaj? mnie, abym czeka? na ten film.
14. Wolverine - Cho? Origin by? beznadziejny to dam kolejnemu Rosomakowi jeszcze jedn? szans? (mo?e co? si? poprawi).
15. Riddick - Vin Disel wraca do mroczniejszych klimatów w kategorii wiekowej R. Mam nadziej?, ?e jest na co czeka?.
16. The Tomb - Schwarzenegger i Stallone w duecie uciekaj? z wi?zienia? Dawa? mi ich tu!!!
17. A Good Day to Die Hard - kompromitowania serii ci?g dalszy. Zobacz? i obrzuc? b?otem w dniu premiery.
18. Oblivion - Sci-fi z Tomem Cruisem i Morganem Freemanem. Zwiastun zapowiada co? ca?kiem fajnego.
19. The Hobbit: The Desolation of Smaug - Skoro przetrwa?em pierwszy part, to na pewno zobacz? jak dalej potoczy si? ta historia.
20. Scary Movie 5 - Zapowiada si? s?abo, ale ?e seri? lubi? to i tak obejrz?.
21. Sin City: A Dame To Kill For - Czekam, o ile w ko?cu ten sequel dojdzie do skutku.
22. Anio? - kolejny film Wojtka Smarzowskiego, do którego zdj?cia rozpocz??y si? w ten weekend. Premiera ma si? podobno odby? jeszcze w tym roku, mam nadziej? ?e tak si? stanie.
23. The Hangover Part III - nie przepadam jako? nadzwyczajnie za poprzednikami, ale dla "Iron" Mike'a na pewno obejrz?.
24. Tajemnica Westerplatte - szykuje si? kolejna polska katastrofa = musz? to zobaczy?.
25. Machete Kills - pierwsza cz??? by?? fatalna, wi?c mam nadziej? ?e na tej te? si? po?mieje (ale raczej nie w kinie).
26. Evil Dead - Widzia?em tylko Armi? ciemno?ci ale musz? nadrobi? zaleg?o?ci przed rimejkiem, bo zwiastun zapowiada dobre kino.
27. Carrie - Tak?e nie widzia?em orygina?u (musz? nadrobi?) ale zwiastun mnie zainteresowa?.
28. Only God Forgives - bo Drive.

Miejsca w tej topce nie s? do ko?ca przemy?lane (wy?ej ustawia?em filmy, których widzia?em ju? zwiastuny i plakaty, a projekty póki co marketingowo nagie na tym traci?y). Tak jednak wygl?da ogólny zarys moich oczekiwa?. Mo?e jak znajd? czas to u?o?? tak?e wst?pn? list? oczekiwanych filmów na rok 2014 (póki co interesuje mnie mo?e z 8-9 tytu?ów). Na razie ode mnie to wszystko.

LelekPL

Wesele to by? dobry film mimo nie interesuj?cego mnie tematu. Nie?le zagrany, mrocznie ?mieszny. Zwiastun Drogówki jednak nie robi na mnie ?adnego wra?enia, wr?cz odpycha, wi?c sobie póki co daruj? tym bardziej, ze teraz w przeci?gu dwóch tygodni id? na 4 filmy do kina - Silver Linings, Lincoln, Les Mis i Die Hard.

Co do listy to widz?, ?e nie jeste? chyba fanem trylogii Cornetto ani Refna czy McQueena, bo brak takich filmów jak World's End, 12 Years a Slave czy Only God Forgives a? razi po oczach.

The Place Beyond the Pines te? nie przykuwa uwagi? http://www.youtube.com/watch?v=G07pSbHLXgg#