Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Altair


Doctus

Cytat: Altair w 11 Lipiec  2013, 17:10:45
To tylko przecieki...

No i? w większości przecieki okazywały się prawdą. A jeżeli nie w większości, to w bardzo wielu przypadkach. Poza tym jakie by nie było źródło, mogę sobie o tym chyba popisać na forum dyskusyjnym? czy zabronione mi jest wyrażanie opinii dopóki nie usłyszymy oficjalnych zapowiedzi Studia, które się nie pojawią, bo przecież nie ujawnią przed premierą filmowego eastet-egga? po to wyciekają niusy żeby internet wrzał i komentował.

RemiRose

Cytat: Altair w 11 Lipiec  2013, 17:10:45
To tylko przecieki...
Nawet jeśli to tylko przecieki, to i tak nie pozwolą mi w nocy spać.  :(
To brzmi naprawdę okropnie. Kostium z pierwszej części Spider-mana, wcale nie był zły.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

LelekPL

A mnie rozbawiła informacja od Garfielda, który w pół żartując opowiadał o tym, że usuniętą z filmu Woodley ząstąpić w kolejnym filmie Michael B Jordanem w roli Mary Jane Watson i żeby Peter okazał się gejem. Tego konserwatywni fani komiksu by już raczej nie przeżyli. Już widziałem oczami wyobraźni pikiety pod kinami, niczym te stare babcie pod krzyżami ;)

Doctus

Cytat: LelekPL w 11 Lipiec  2013, 22:25:35
A mnie rozbawiła informacja od Garfielda, który w pół żartując opowiadał o tym, że usuniętą z filmu Woodley ząstąpić w kolejnym filmie Michael B Jordanem w roli Mary Jane Watson i żeby Peter okazał się gejem. Tego konserwatywni fani komiksu by już raczej nie przeżyli. Już widziałem oczami wyobraźni pikiety pod kinami, niczym te stare babcie pod krzyżami ;)

Garfield wymieniając Jordana pewnie nawiązał do szumu wokół potencjalnego aktora do roli Human Torcha w restarcie Fantastic Four, którym jest właśnie owy aktor. Skoro mają się z Jordanem ku sobie, to dobrze, bo w końcu w komiksach Spider-Man i Human Torch byli bliskimi przyjaciółmi, a ten drugi po śmierci nawet wyznaczył Spider-Mana jako swojego następce w szeregach drużyny. Napisałem to zakładając marzycielsko że Fox i Sony mogłyby się dogadać, choć chyba nikt w to nie wierzy, to zawsze byłoby to ciekawe jako swoista finansowa opozycja wobec Marvel Studios. Mając prawa do światów Spider-Mana, Fantastic Four, i X-Men, można już działać takie rzeczy, że cho cho. Wystarczy tylko dobry plan i łebscy producenci i scenarzyści.

LelekPL

Nie wiem czy odnosił się do tego. Może i to była aluzja co do plotek, ale z jego wypowiedzi nic z tego nie wynika.

CytatI was kind of joking, but kind of not joking about MJ," he tells EW. "And I was like, 'What if MJ is a dude?' Why can't we discover that Peter is exploring his sexuality?  It's hardly even groundbreaking!...So why can't he be gay? Why can't he be into boys? (...) I've been obsessed with Michael B. Jordan since The Wire. He's so charismatic and talented. It'd be even better—we'd have interracial bisexuality!

Jednak oczywiście nie zmienia to faktu, że nawet tylko czytając tą wypowiedź można odczuć jej raczej komediowy ton.

Altair

Cytatczy zabronione mi jest wyra?anie opinii dopóki nie us?yszymy oficjalnych zapowiedzi Studia, które si? nie pojawi?, bo przecie? nie ujawni? przed premier? filmowego eastet-egga?
A czy czegokolwiek próbowa?em Ci zabroni?? Nie mam nic przeciwko "wrzeniu" internetu, ale wyra?enie typu:
CytatSzkoda ?e Green Goblin nie b?dzie si? wzorowa? te? na linii Ultimate, bowiem to co zapowiadaj? plotki brzmi naprawd? tragiczne.
lub
CytatSzykuje si? kopia Goblina ze Spider-Man 3 (...)
To bazowanie na plotkach w tonie 100-procentowej pewno?ci. Jeste? asystentem Webba? Wiesz co? czego nie wiemy?
Mam nadziej?, ?e troszk? wyluzujesz, bo mam wra?enie, ?e Twoja odpowied? to taki lekki naskok. Ja tylko napisa?em, ?e to plotka i ?e nie musimy si? gor?czkowa? za bardzo. Sam chcia?bym zobaczy? inaczej wygl?daj?cego Goblina, który nie b?dzie przypomina? wizji Raimiego.

Zreszt? ten wygl?d z przecieku wydaje si? by? do tego stopnia z "dupy wzi?ty', ?e a? nierealny.
Jaki by Webb nie byl, nie jest idiot? i masochist?.

Mr.G

Piszecie o wizji/wyglądzie Goblina jako o przeciekach, ale czy sam fakt jego obecności w filmie też nie jest tylko plotką? Pojawiają się Osbornowie, rozumiem, to daje powód do przypuszczeń, lecz nie zauważyłem, by gdziekolwiek zostało potwierdzone, że właśnie w tym filmie ta rodzinka pokaże swoje drugie oblicze. W tej kwestii mam osobiście nadzieję na to, że Norman zostanie przedstawiony dokładnie tak, jak zaproponował to AntyDoctus, a więc jako czarny charakter pokroju bardziej Lexa Luthora, swe niecne działania opierający na pieniądzach i władzy, koordynujący wszystko ze swojego eleganckiego gabinetu, ze szklaneczką whisky świętujący sukcesy. Naprawdę ktoś wierzy, że Chris Cooper zostanie ubrany w groteskowe wdzianko i umieszczony na ślizgaczu?
Co innego Harry, choć także nie chciałbym widzieć jego przemiany już w tym filmie. Wolałbym jakieś nawiązanie, furtkę na sam koniec. TASM2 ma już wystarczająco dużo wyrazistych przeciwników.

Doctus

#668
CytatPiszecie o wizji/wygl?dzie Goblina jako o przeciekach, ale czy sam fakt jego obecno?ci w filmie te? nie jest tylko plotk?? Pojawiaj? si? Osbornowie, rozumiem, to daje powód do przypuszcze?, lecz nie zauwa?y?em, by gdziekolwiek zosta?o potwierdzone, ?e w?a?nie w tym filmie ta rodzinka poka?e swoje drugie oblicze.

Plotki z ComicBookMovie.

CytatW tej kwestii mam osobi?cie nadziej? na to, ?e Norman zostanie przedstawiony dok?adnie tak, jak zaproponowa? to AntyDoctus, a wi?c jako czarny charakter pokroju bardziej Lexa Luthora, swe niecne dzia?ania opieraj?cy na pieni?dzach i w?adzy, koordynuj?cy wszystko ze swojego eleganckiego gabinetu, ze szklaneczk? whisky ?wi?tuj?cy sukcesy.

Osborn to materia? na czarny charakter dla wielu bohaterów, dlatego te? licz? ?e Sony kiedy? dogada si? z Marvelem i po??cz? swoje ?wiaty filmowe. By? swego czasu okres w komiksowym ?wiecie Marvela, w którym Norman oczy?ci? si? z zarzutów w oczach spo?ecze?stwa, i odzyska? dobr? s?aw? staj?c si?... nowym w?a?cicielem S.H.I.E.L.D., Stark Industries, oraz skompletowa? nowy sk?ad Avengers. Chcia?bym doczeka? kiedy? czasów, w którym dostaniemy film z superbohaterami w którym przeciwnik i jego intryga mog?a by si? przewin?? przez par? cz??ci, i to w stylu tej z 'Dark Avengers' Normana Osborna. Do tej pory bowiem, mimo ?e doczekali?my si? tylko jednego filmu kinowego z mainstreamow? dru?yn? trykociarzy, to jego fabu?a by?a dosy? p?ytka (co nie znaczy ?e nie bawi?em si? ?wietnie na tym filmie jako komiksowy Geek) a chcia?bym ?eby kiedy? Whedon i inni filmowcy Marvela odwa?yli si? na co? bardziej z?o?onego czy dramatycznego. Osobi?cie wi??e nadzieje ze ?mierci? Steve'a Rogersa w przysz?o?ci czy nawet zmian? na stanowisku szefa S.H.I.E.L.D. (Fury móg?by stworzy? swoj? dru?yn? New Warriors jak w komiksach). Tylko troch? odwagi, panowie, i wi?cej kompromisów, dzi?ki którym mogliby wspólnie zarobi? dobre pieni?dze. 

Leon Kennedy


Rado

#670
Konferencja z Comic Conu na temat Amazing Spiderman 2, w której to, między innymi Andrew Garfield wypowiada się o nowym designie maski Pająką i o tym, że w nowym kostiumie mógł łatwiej oddawać mocz. Serio.

The Amazing Spider-Man 2 Press Conference 2013 Comic-Con: Andrew Garfield, Jamie Foxx

PS. Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu, tak by teraz legalnie można było o dwójce gadać.

Doctus

Electro i Amazing Spider-Man w pe?nej krasie. Podoba mi si? wygl?d Electro. Do przewidzenia by?o ?e odst?pi? od klasycznego kostiumu, który przekracza? jednak t? granic? kiczu jak? mo?e przyj?? film komiksowy. Lizard nie mia? na sobie nawet ikoniczne podartego fartucha, wi?c taki design g?ównego przeciwnika Spider-Mana jak najbardziej mi odpowiada i pasuje do wizualnej konwencji jak? wprowadzi? Webb. Skoro Electro wygl?da jak wyj?ty ze starego filmu sci-fi, to jestem ju? pewien ?e Rhino b?dzie w 100% odwzorowaniem swojej wersji z Ultimate, który pokazywa? go jako m??czyzn? w zaawansowanej technologicznie zbroi, a nie przylegaj?cej skórze.

Spoiler
[Zamknij]

PS: Szkoda ?e Marc Webb nie zrobi? podobnego myku jak Joss Whedon od Avengers, i nie wzi?? tytu?u filmu od jakiego? w miar? ?wie?ego komiksu. Stary tytu? z cyferk? brzmi ?rednio i przywodzi mi na my?l trylogi? z Maguirem, natomiast gdyby tak film mia? przedrostek 'Superior' lub 'Ultimate' to my?l? ?e nakr?ci?o by to wi?cej szumu.

LelekPL

U Conana pokazali w końcu materiał z Comic-Conu. Muszę przyznać, że wygląda to absolutnie rewelacyjnie! W końcu nie mogę się doczekać na filmu o Pająku:

Exclusive "Amazing Spider-Man 2" Trailer

franek

Okej, teraz Pająk jest naprawdę niesamowity :D Genialny zwiastun, jeszcze się nigdy nie jarałem na taki malutki fragment filmu ale to daje mocnego kopa! Mam nadzieje że to pójdzie w tą stronę :D


Show Must Go On!!!

Altair