Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Begins na PS2

Zaczęty przez Adolf, 16 Sierpień 2008, 17:20:25

Adolf

Gra jest oparta na filmie Batman Begins. Graficznie gra prezentuje sie dobrze, a czasami i bardzo dobrze. Rozgrywka juz nie jest taka rewelacyjna. Jest to skradanka. Podkradamy sie z ukrycia do wrogów i powoli kolejno ich eliminujemy. Wazne jest tez wykorzystanie strachu. Przestraszyc mozna wrogów np. przez zrzucanie róznych przedmiotów, uruchamianie maszyn, czy wymykanie sie alarmom. Niestety mozliwości straszenia jest niewiele. Widac w tym aspekcie powazną wade gry jaką jest mala interakcja z otoczeniem. Milym uzupelnieniem są misje w tumblerze. Mimo wad jest to najlepsza jak dotąd gra o przygodach mrocznego rycerza.

Mac12

A nie ma opciji wybierania poziomu??? Bo ja ją mam i przeszedlem ale po co są kostiumy skoro nie mozna powtarzac poziomów
: 16 Sierpie?  2008, 17:26:12

 Ale Tumbler jest tak extra ze hej

kelen

Gralem w to nie wiele, niestety brak PS2 robi swoje (mam nadzieje, ze w koncu sie to niedlugo zmieni).
Graficznie bylo nienajgorzej, gameplay tez niezly. A jazda Tumblerem byla fajna :)
Jednak wolalbym chociaz raz ja przejsc by wydac ostateczny werdykt.

Firm

Stroje mozna zmieniac bo sprawdzalem. Na obecna chwile nie pamietam jak ale da sie.

Świetny pomysl z galerią rogów w Arkham.
Gra jest wyśmienita, pierwsza gra o Mrocznym RYcerzu, która bardzo mnie wkrecila. Licencja postaci, glosy (oprócz Garry'ego...ciekawe czemu). Niemniej misje w Tumblerze czy tez sam trening są perfekcyjne. Świetny motyw z przesluchwianiem wrogów itd. Walki równiez dobrze dobrane, jedyne co mi przeszkadzaly to niektóre misje, który byly po prostu nuzące (chyba coś w Arkham bylo). Niemniej dla fanów Batmana jest to pozycja obowiązkowa.

Leon Kennedy

Gra jest calkiem niezla. Wciągla mnie przynajmniej na kilka dni. Przeszedlem ją praktycznie na wszystkie sposoby, na najtrudniejszym poziomie i w kazdym dostepnym kostiumie :). Ogólnie polecam.

Hydro

Po napisie 16+ oczekiwalem wiele. I nie zawiodlem sie. Najlepsza (nie ma jeszcze TDK, wiec wiecie) gra o Gacku. Jak ją wlaczylem, to kilka godzin gralem zapominając o Bozym świecie ;) Galeria wrogów Arkham, straszenie (malo okazji do tego, ale zawsze coś) i TUMBLER to najlepsze elementy gry. Bylo pare poziomów na których sie denerwowalem bo nie moglem przejśc, ale i tak rewelacyjna gra.
It's a funny world we live in.

Altair

Móglby mi ktoś doradzic czy lepiej kupic wlaśnie Beginsa czy Wladce:Powrót króla?Jak prezentuje sie jazda Tumblerem?

Leon Kennedy

CytatJak prezentuje sie jazda Tumblerem?

Wyśmieniecie :). Jestem czlowiekiem, który wrecz nie znosi gier... gdzie chod?by na chwile trzeba kierowac jakimś pojazdem ( nie mówiac juz o tego typu grach jak Colin McRae Rally), ale w BB mozliwośc przejechania sie tym cackiem bardzo przypadla mi do gustu, a pomaga w tym równiez świetne sterowanie. Sama rozkosz :D.

Altair

No to chyba jednak sprawie sobie Beginsa :))

KillingJoke87

ciężko ją obecnie dostać ale szukam, szukam....
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Hydro

It's a funny world we live in.

Altair

Jakie kostiumy sa do odblokowania?Z TAS-u czy jakies specjalnie stworzone na potrzeby gry?

Leon Kennedy

#12
Kurczę już nie bardzo pamiętam jakie to były... Ale jeśli pamięć mnie nie myli, to jest tam ten z komiksu... Szary z rozłożonym znakiem.

kelen

Wiem, ze na pewno wlasnie z komiksu, jeden lub pare. Z TASu chyba nie bylo.

Leon Kennedy

Jeden był chyba nazwany Dark Knight... ;)