Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Bless

Musz? si? zgodzi? z Tob? Lelek, tak samo spodziewa?em si? troch? wi?cej ale i tak najbardziej mnie boli to, ?e prawie nic nie dali z Arkham Knight'a ..... tylko to ino o Red Hoodzie i ?e mo?e b?dzie Robin i w sumie tyle :(

Myster M

#331
Ale z drugiej strony, trzeba się cieszyć, że tych info nie jest za dużo, bo ja naprzykład, należę do osób które muszą zobaczyć każdy spot, każde zdjęcie itd. To może popsuć radość z filmu, dlatego im mniej, tym lepiej. :)

Juby

Jako, ?e nie by?o ?adnych planów na panel o BvS i mia?a to by? niespodzianka pokazali a? nadto. Zgadzam si? z tym, ?e obsada w San Diego by?a zb?dna ale nie rozumiem narzeka?. Panel DC > panel Marvela. To co pokazali w sprawie BvS absolutnie mi wystarcza i ciesz? si?, ?e Warner nie opublikowa? ?adnych dalszych planów (no, ewentualnie nie obrazi?bym si? gdyby zaklepali premier? pod JLA).

Co do opublikowanej fotki WW. Nie wierz?. Po prostu nie wierz? w to jak ?wietnie wygl?da Gadot jako Wonder Woman!!! Raz, ?e na tej fotce nie przypomina chudzinki z FF5, dwa - kostium jest IDEALNY! Bardzo wierny komiksowemu orygina?owi i zarazem poprawia wszelkie jego niedoskona?o?ci. Tak jak chcia?em nie widz? ?adnych bia?ych gwiazdek z flagi Ameryki na jej kostiumie (tylko jedn? gwiazd? wytopion? w diademie), w r?ku miecz, wszystko z stonowanych kolorach i ca?o?ciowo wygl?da gro?nie i sexy.

A my?la?em, ?e jak zobacz? WW to reakcja b?dzie podobna do tej po pierwszej fotce Anne-Catwoman z TDKR. Tymczasem, dla mnie bomba!

Obejrza?em te? footage (czy te? teaser trailer) i w tym przypadku jestem troch? sko?owany.

1. Ta zbroja Nietoperza i scena potwierdzaj?, ?e Snyder bardzo czerpie z The Dark Knight Returns. Walka Batmana z Supermanem w tym komiksie, jak i ca?y komiks bardzo mi si? nie podoba?y. Dzie?o Millera uwa?am za s?ab? i najbardziej przereklamowan? powie?? graficzn? jak? czyta?em.
2. Rok temu Snyder na pytanie fanów, kto by wygra? w takim starciu, powiedzia?, ?e uwielbia Batmana ale "C'mon? Seriously?". A teraz jednak umieszcza w sequelu tak absurdaln? walk??
3. Spodziewa?em si? czego? w stylu animowanej wersji ich przygód, a z tego fragmentu wnioskuj?, ?e oni na prawd? mog? si? bi?! Nie wiem z czego b?dzie zbroja Batmana ale od razu pomys? z konfrontacj? na pi??ci mi si? nie podoba. Superman ma super si??, jest szybszy ni? d?wi?k, itd. Je?li nie pojawi si? kryptonit Batman nie wytrzyma?by 1 sekundy.

Wizualnie zapowiada si? fajnie (przynajmniej tyle mog? powiedzie? po jako?ci CAM) i klimat by? wr?cz namacalny... Ale powalony nie jestem.

Bless

Ja tym filmikiem jestem zachwycony bo Powrót Mrocznego Rycerza uwielbiam ! i nigdy się nie zgodzę, że jest to przereklamowana historia NEVA EVA !! Zbroja będzie i super :D A poza tym seriously Batman vs Superman ? Oczywiście, że Batman ! Każdy ale to każdy się musi ze mną zgodzić, że jeśli Batman może się przygotować do walki wcześniej to jest niepokonany ! :D

Kujaw

Teaser mnie powalił, naprawdę. Nawet w takiej jakości, w jakiej możemy go teraz oglądać. Klimatyczny i bez zbędnego chrzanienia. Aczkolwiek, to tylko reklamówka i nie ma co na jego podstawie wieszczyc fabuły. W końcu po "Dark Knigh Rises" wielu spodziewało się adaptacji Knightfallu, a dostaliśmy zupełnie inną fabułę. Wiadomo, że Gacek i eS będą się "bić" ale nie sądzę, żeby była to os filmu, a zbroja? Zbroja niekoniecznie musi byc użyta w pojedynku herosów, a w walce np z głównym wrogiem, jak w "Trinity" Wagnera.

A co do Wonder Woman, to kostium jest cudowny, a Gal Gadot to Diana jak żywa. Nic tylko czekać na kolejne materiały ;)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"


The Dream

Cytat: Kujaw w 27 Lipiec  2014, 18:12:43
A co do Wonder Woman, to kostium jest cudowny, a Gal Gadot to Diana jak żywa. Nic tylko czekać na kolejne materiały ;)
Może się nie znam, ale jak dla mnie Gal w ogóle nie jest podobna do WW. Ma zupełnie inną twarz. Niemniej wierzę, że w filmie wypadnie dobrze, w końcu gęba to nie wszystko. :)

Co do looku Batmana, nie jestem do końca przekonany. Faktura maski wygląda jakoś dziwnie, mi kojarzy się z tapicerką w samochodzie. Być może to kwestia oświetlenia. Oczywiście mam na myśli tą maskę ze słynnego już zdjęcia z pośladkami na brodzie, bo to hełmopodobne coś z teasera prezentuje się trochę lepiej.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

LelekPL

#337
Cytat: Kujaw w 27 Lipiec  2014, 18:12:43
Aczkolwiek, to tylko reklamówka i nie ma co na jego podstawie wieszczyc fabuły. W końcu po "Dark Knigh Rises" wielu spodziewało się adaptacji Knightfallu, a dostaliśmy zupełnie inną fabułę.

Tak, tylko, że w przypadku Nolana mamy do czynienia z autorskim reżyserem. Snyder, jakkolwiek wizualnie dobrze jego filmy nie wyglądają (a jest to jego bardzo mocna strona), to odtwórca póki co. Bardziej fan niż wizjoner. Więc myślę, że możemy spodziewać się WIELU nawiązań do TDKR. Mam nadzieję, że nie ZBYT wielu.

Post Merge: 27 Lipiec  2014, 22:05:22

Cytat: The Dream w 27 Lipiec  2014, 20:47:07
Faktura maski wygląda jakoś dziwnie, mi kojarzy się z tapicerką w samochodzie.

Nie do końca się zgadzam, ale tekst przedni "twoja twarz wygląda jak tapicerka w samochodzie" :D

Rado

Ech, du?o bym da?, ?eby by? na Comic Conie i widzie? ten teaser na w?asne oczy w super jako?ci. Ameryki nie odkryj?, je?li powiem, ?e musia?o by? to wspania?e uczucie. Tym bardziej dla kogo?, kto wielbi TDKReturns. Dla mnie bomba. Zbroja Bruce'a wygl?da perfekcyjnie.

Dosy? pot??nie ta burza wygl?da. W komiksie by?y te? podobne wy?adowania ze wzgl?du na tamt? bomb?. A mo?e to Bruce co? wykombinowa?, ?eby odci?? promienie s?oneczne od Clarka. Heh, nie ma to jak czcze domys?y fanboya...

Q

5 minutowy panel niespodzianka, zdjęcie Wonder Woman oraz teaser trailer, to wystarcza by odnieść sukces na Comic Conie.



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Myster M

Ciekawe, jaką rolę w filmie będzie miała WW. Wybierze stronę Batmana, czy Supermana. A może będzie przeciwko obydwu.

Adriann

Myślę że będzie raczej próbowała ich pojednać w jakiś sposób

Myster M

#342
Na przykład Batman w pierwszym pojedynku ledwo przeżyje, do drugiego lepiej się przygotuje i chcąc zadać ostatni cios zostanie przez nią powstrzymany. A potem, okaże się że Luthor wykorzystał ich walki by zostali osłabieni, więc Superman z Batkiem będą musieli stanąć ramię w ramię by go powstrzymać :D

Doctus

Coś czuje, że wykorzystają banalny patent z Supermanem kontrolowanym przez technologię przeciwnika (w tym przypadku na pewno Luthora) i Batmanem próbującym go powstrzymać. Boje się że nie starczy tam miejsca dla Wonder Woman, i jej rola będzie wciśnięta w całość na siłę. Black Widow można było strawić w drugim Iron Manie, bo Natasha jako agentka jest łatwiejszym zadaniem dla scenarzysty. Ale amazonka z kostiumem rodem z greckiej mitologii? podejrzewam że najwięcej czasu ekranowego spędzi w cywilu, pod drugą tożsamością, i w sumie to byłoby lepszym rozwiązaniem dla filmu. A najlepszym byłoby gdyby darowali sobie WW całkowicie.

Myster M

Wonder Woman ma być pewnie takim małym wstępem do Justice League, gdzie raczej nie chcą pokazywać, jak wszyscy herosi się poznają(na to trzeba by zmarnować pół filmu).