Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Rado

Oficjalna fotka Supka...



... który na bank stoi w Gotham City.

Johnny Napalm

Kurcze, film będzie przewspaniały. ;D Piknie, piknie! Spodziewałem się czegoś kiepskiego. O, jakie miłe zaskoczenie. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

A może film będzie totalnym gniotem? Nie mówię nic na temat filmu poprzez wrażenie jednej oficjalnej fotki ;)


Show Must Go On!!!

b.p.

#303
Jak na razie oficjalne materia?y prezentuj? si? wy?mienicie. Najbardziej jednak nadal martwi mnie "mi?so" tego filmu, czyli historia, któr? opowie. Bior?c pod uwag? dorobek Snydera chyba ka?dy mo?e by? pewien, ?e wizualnie film b?dzie przecudny.

Wczoraj na CBM pojawi? si? news podawany za Badassdigest.com, potwierdzaj?cy info Latino Review, ?e po sieci kr??y PDF, który rzekomo jest scenariuszem BvS.

Je?li rzeczywi?cie ten scenariusz tak wygl?da, to by?bym przera?ony. Themyscira z "ambasad?" w Metropolis?

UPDATE: Movieweb twierdzi, ?e ów fake'owy scenariusz BvS zosta? napisany na zlecenie WB przez Kevina Smitha, aby odwróci? uwag? od tego, co tak naprawd? tworzy Snyder (https://www.movieweb.com/news/fake-batman-v-superman-script-written-and-leaked-by-kevin-smith). Pono? ów "scenariusz" mia? by? ?ród?em wszystkich dotychczasowych plotek.

Rado

Bardzo dobrze, że wprowadzają takie zamieszanie ze scenariuszem. Przynajmniej dla mnie. Im mniej wiem o jakichś przeciekach, tym lepiej.

Funky

Fotka wygląda bardzo dobrze, kostium Supermana już lepszy nie będzie (stworzyć coś niezłego na podstawie komiksowego potworka to duża sztuka). No i całe szczęście nie ma loczka ;)

cah

#306
Jak ktoś chce, to dotarłem do pliku z tym podobno fałszywym scenariuszem (zresztą już krąży w komentarzach na niektórych stronach). Po przejrzeniu mogę stwierdzić, że na serio trudno uwierzyć w jego autentyczność. Fan service pełną gębą.

kelen

Czy to ten, w którym na końcu
Spoiler
Superman ginie w walce z Doomsdayem?
[Zamknij]

cah

Tak, dokładnie ten.

Cytat: kelen w 07 Lipiec  2014, 13:57:51
Czy to ten, w którym na końcu
Spoiler
Superman ginie w walce z Doomsdayem?
[Zamknij]

Bless

Czyli jak mam to rozumiec, ze wszystko co dotychczas wiemy o tym filmie to all fake ?

kelen

Jeśli ten scenariusz na prawdę tak długo był w obiegu, to tak.

Bless

Okej a zdjecie Batfflecka w kostiumie ? To tez FAKE czy juz prawda ?

LelekPL

nie, no oczywiście, że Batfleck to prawda... nie wszystko co mówiono o tym filmie to fake - wszystkie decyzje castingowe są nadal prawdziwe, tytuł filmu się nadal zgadzają. Ale wszystkie domysły a porpos szczegółów fabuły są nieprawdziwe.

Nietoperz

Cytat: cah w 07 Lipiec  2014, 13:29:12
Jak kto? chce, to dotar?em do pliku z tym podobno fa?szywym scenariuszem (zreszt? ju? kr??y w komentarzach na niektórych stronach). Po przejrzeniu mog? stwierdzi?, ?e na serio trudno uwierzy? w jego autentyczno??. Fan service pe?n? g?b?.
Ja poprosz? o link do strony z plikiem lub o przes?anie pliku na mój adres mailowy. Daj mi zna? tu na forum, jak móg?by? mi dostarczy? plik. :)

Cytat: b.p. w 04 Lipiec  2014, 10:25:53UPDATE: Movieweb twierdzi, ?e ów fake'owy scenariusz BvS zosta? napisany na zlecenie WB przez Kevina Smitha, aby odwróci? uwag? od tego, co tak naprawd? tworzy Snyder (https://www.movieweb.com/news/fake-batman-v-superman-script-written-and-leaked-by-kevin-smith). Pono? ów "scenariusz" mia? by? ?ród?em wszystkich dotychczasowych plotek.
Co do autorstwa scenariusza, Kevin Smith nie przyznaje si? do niego, natomiast pewien user Twittera wskazuje na siebie jako autora. Tu info: http://www.comicbookmovie.com/batman_vs_superman/news/?a=103246

Poza tym, cz?stujcie si? "kinówkowym" teaserem BvS: DoJ, oto on: http://www.kdramastars.com/articles/28598/20140712/batman-vs-superman-trailer-leaked-online.htm ;) Zach?cam redakcj? do zamieszczenia newsa na stronie g?ównej. :)

kelen

Jak już pisałem Ci na PM, ten film to fan-made.