Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Doctus

CytatSuperman zbyt dobrze wizualnie nie wyglądał... śmiem nawet powiedzieć, że momentami dość tragicznie.

Moim zdaniem Superman wyglądał zdecydowanie lepiej niż w swojej przekombinowanej zbroi z New52.

LelekPL

Pisząc Superman, chodziło mi o film, a nie o postać ;) Ze stroju Supermana wycisnęli chyba maksimum, może jedynie symbol na klatce dałbym jaśniejszy i bardziej wyraźny.

kelen



Rozjaśniłem też fotkę, dzięki czemu widać trochę więcej:


raven1233

Dla mnie osobiście zbyt ocieka Powrotem Mrocznego Rycerza, Batman wygląda jakoś staro, ale może to kwestia takiego a nie innego ujęcia na zdjęciu. Jednak uszy są definitywnie za krótkie.

kelen

Bo on w tym filmie ma być stary.

Anonimowy Grzybiarz

Dla mnie bardzo spoko, klimatycznie. Zobaczymy jak się będzie prezentował w kolorze i ruchu, jak wypadnie głos itp. na razie mi się podoba.

Rarian

Affleck TAK BARDZO pasuje na Batmana, że nie mogę się przestać jarać tą kreacją. Naprawdę wygląda w stroju fenomenalnie. A strój? Duuuuużo lepszy od tego co pokazał nam Nolan, naprawdę ładna reinterpretacja kostium z "Returns". Może ciut zbyt zbrojowaty, ale wygląda na dużo luźniejszy i bardziej mobilny niż Nolanowe.

kelen


RemiRose


Moje pierwsze skojarzenia, głównie przez te trochę za krótkie uszy, ale ogólnie jest dobrze.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Juby

Krótkie rogi jak najbardziej na plus (Affleck jest wysoki więc dobrze, że go jeszcze nie "zwyższą" przy Cavillu). Logo duże w stylu Supermana, w ogóle cały kostium bardzo dopasowany do tego co nosił Cavill w MoS. Fajny materiał, coś jakby kevlar i widać zgięcia materiału (to nie zbroja jak we wszystkich poprzednich Batmanach), wyraz twarzy też bardzo ok.

Ale ogólnie wygląda trochę meh. Wiadomo, że to tylko jedna, bezbarwna fotka ale mój ulubiony filmowy kostium to nadal ten z Begins.  Czekam na fotę w kolorze i jak będzie prezentować się w ruchu i przy Supermanie.

MJ

Dla mnie to jest najlepszy kostium Batmana ever krótkie uszy zajebiste, już starczy tych długich a raczej średnich, nie jest to zbroja idealne logo, przekozak, wiem że to czarno białe zdjęcie ale takie kolory mogłyby zostać, pas prezentuje się konkretnie, ciekaw jestem peleryny, wygląda na ciężką, masywne karczycho, mam tylko nadzieję że będzie mógł ruszać głową, maska całkiem skurwielska, szkoda że nie widać jej jeszcze przodem, chciałbym zobaczyć ten wzrok. Dobrze że kostium jest stylizowany na używany, taki po nie jednej bitwie, w końcu dostaliśmy napakowanego Batmana, z wyglądu chyba najbardziej przypomina komiksowego. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, tylko żeby jeszcze głosowo Affleck podołał. Chce zobaczyć Jokera w tej stylówie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Rado

#266
Jestem mile zaskoczony, że aż tyle, w kwestii kostiumu czerpią z TDKR. Od razu mi się przypomina to odczytywanie fragmentu komiksu na Comic Conie w San Diego. Generalnie dla mnie wszystko idzie na plus. Duży znak, króciutkie uszy, pas z kieszonkami - wszystko mi jak najbardziej odpowiada.

Zobaczyliśmy trochę więcej samochodu. Po tych dwóch zdjęciach mnie się bardzo kojarzy z wersją Matta Wagnera:



A tutaj dobrzy ludzie już trochę kolorów dodali:


Doctus

Cytat: kelen w 13 Maj  2014, 18:48:15
Bo on w tym filmie ma być stary.

A tam zaraz stary. Będzie mniej więcej w tym samym wieku co w Rises.

LelekPL

?o kur***... na tak? elokwentn? wypowied? mnie teraz sta?. G?ównie jestem pod wra?eniem tego jak du?y Batman jest na tym zdj?ciu. Affleck rzeczywi?cie nie pró?nowa? i pod wzgl?dem samego wygl?du b?dzie zdecydowanie pasowa? do tej roli najlepiej ze wszystkich. Oczywi?cie do zagrania tej roli jeszcze daleka droga, ale jak wspomina?em wcze?niej - Hamlet to to nie jest wi?c Daniela Day-Lewisa (czy Bale'a ;) ) nie potrzebujemy. Wystarczy, ?e b?dzie wzbudza? szacunek w stroju i nie b?dzie nudnym Wayne'm, jak to by?o u Burtona, ale tu wiele b?dzie zale?a?o od scenariusza.

Jeszcze troch? o samym kostiumie: nie zaskoczy? mnie tak bardzo. Spodziewa?em si?, ?e b?dzie do?? podobny do tego co nosi? u Snydera Night Owl w Watchmenach i rzeczywi?cie tak jest. Materia? jest czym? pomi?dzy zbroj?, a materia?em. Jak wspomnia? Juby wida? te? pewne podobie?stwo do stroju Supermana z MoS. Ogólnie wygl?da lepiej ni? ok na tym zdj?ciu, ale abym go wychwala? musz? go jeszcze zobaczy? w akcji.

I o zdj?ciu wrzuconym przez Rado... oby te barwy si? nie sprawdzi?y - lepsza jest czarna peleryna i maska i ?adnych gaci. Tak jak wygl?da na oficjalnej czarno-bia?ej fotce mo?e zosta?.

Leon Kennedy

#269
W końcu jest! Odczucia raczej pozytywne. Fajnie, ze jest szary (?) i bardziej z materiału, , a Gacek wygląda dość potężnie. Chciałbym tylko dłuższe uszy!