Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Funky

Ciekawe czy doczekamy się przemyśleń kelena?. Chyba do dzisiaj jest zmęczony po naszym spotkaniu ;)

Johnny Napalm

Chyba już dawno wytrzeźwiał, tzn ochłonął po tym wyzwaniu logistycznym, jakim był zlot.
Ciekawe czy jeszcze kiedyś podobny zlot dojdzie do skutku? Proponuje go zorganizować na jubileusz dwudziestopięciolecia strony, co Wy na to?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Doczekacie się, doczekacie. Ostatnio miałem bardzo mało czasu i bardzo dużo do zrobenia.

Rado

CytatCiekawe czy jeszcze kiedyś podobny zlot dojdzie do skutku?

Zapewne w przyszłym roku na wakacje coś zrobimy znowu. Do tego, myślę, że niektórzy spotkają się jeszcze w tym roku na festiwalu w Łodzi.

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Może w przyszłym roku nad morzem?
;)

Johnny Napalm

Najlepiej w Szczecinie, co nie Altair? ;)
No ale, może w jakimś bardziej klimatycznym miejscu... czemu nie? Bałtyk, czy góry (tylko może nie Zakopiec, bo pieruńsko drogo)?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

A może następne spotkanie będzie w samej jaskini Batmana?


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Cytat: franek w 30 Lipiec  2013, 14:40:30
A mo?e nast?pne spotkanie b?dzie w samej jaskini Batmana?

W 'Grocie ?okietka' specjalnie wystylizowanej =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

BlackBat

Matko, zawsze tak daleko D:
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


JaRo II

 Dobrze, że zlot się udał. Co prawda nie wiele Was tam było, ale ważne, że w ogóle to przedsięwzięcie doszło do skutku i powiem Wam szczerze, że Wam zazdroszczę. Sam miałem wielką ochotę wziąć udział w tym spotkaniu, ale 20 maja wyjechałem do pracy za granicę ( Holandia), gdzie aktualnie przebywam, więc nie mogłem być na zlocie. Dostęp do internetu mam dosłownie od kilku dni, więc dopiero teraz zaczynam odpisywać na wszystkie tematy.
Pozdrowienia dla Wszystkich. Tak swoją drogą to kolejny taki większy zlot można by zorganizować z okazji premiery filmu "Batman kontra Superman" w 2015 roku, co o tym sądzicie?
Nic się nie chwalicie komiksami, które zakupiliście na zlocie, a ja jestem ciekaw Waszych zdobyczy.

No i przyznać muszę, że tort robi wielkie wrażenie. Na zaprezentowanych zdjęciach i filmikach wygląda naprawdę świetnie.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL



Po mojej podróży do Iceberg Lounge!

A tak poważnie to byłem ostatnio w Amsterdamie i sobie pomyślałem, że i to miejsce byłoby niezłe na kolejne spotkanie. Coś bardziej epickiego, naturalnie też z IMAXem więc i Batman/Superman można by było wygodnie obejrzeć, no i na pewno jest co robić!

Czemu właśnie o tym piszę? Po pierwsze, chciałem się pochwalić zdjęciem, a nie wiedziałem do jakiego działu wrzucić ;) Po drugie, poczytałem i zrobiłem śledztwo w sprawie tego IMAXu w Pradze i wychodzi na to, że nie jest to jednak oryginalny, filmowy IMAX. Od naszych kin w Polsce różni się raptem jednym metrem i też jest cyfrowy. Z tego co znalazłem po szperaniu w Internecie, wszystkie prawdziwe IMAXy w Europie nie pokazują filmów aktorskich, a jedynie przykładowe filmy w tym formacie, bądź są tylko w Muzeach lub Planetariach. Wszystkie oprócz jednego - BFI IMAX Theatre w Londynie. Jest to jedyne oryginalne kino IMAX w Europie z tego co ja znalazłem pokazujące wysokobudżetowe produkcje Hollywoodzkie. Jeśli ktoś chce zobaczyć tak wyjątkowy film jak Batman/Superman w najlepszy możliwy sposób to proponuję już teraz odkładać kasę, tym którym się uda może spotkamy się tam na kolejnym zlocie.

Dobre wieści są takie, że w Polsce mamy naprawdę dobre cyfrowe kina IMAX, więc jeśli wolicie jednak zostać w kraju nie jest to najgorsza opcja.

Rado

Ja tam jestem za, niech będzie ten Londyn, chociaż już powoli napalałem się na wyjazd do naszych południowych sąsiadów - bliżej i w ogóle chyba łatwiej zaplanować podróż i powrót, ale skoro Imax w Pradze się niczym praktycznie nie różni no to pewnie odpadnie. A Londyn jest spoko, to byłaby podróż z prawdziwego zdarzenia, tylko że do Poznania było z piętnastu chętnych, a wyszło jak wyszło, więc ciekawe ile by się ochotników znalazło na wyjazd/wylot do stolicy Anglii.

PS. Fajna fota.

PS 2. Jakieś osobiste zdarzenia, fotki itp. to np. tutaj można http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=127.0

Funky

Naprawdę serio mówicie o zlocie za granicą? bo jak dla mnie jest to kiepski pomysł. Już za sam Poznań musiałem ponad 200 zł wydać a nie wyobrażam sobie że musiałbym płacić więcej (tu jest Polska Donaldinho a nie Monte Carlo :P) Dla mnie zagranica po prostu odpada za daleko i za drogo no i musiałbym paszport sobie wyrobić (kolejna biurokratyczna męczarnia). Chyba że można podróżować bez paszportu ale nie chciałbym ryzykować że mnie cofną na granicy. Tak czy siak za granica jest poza moim zasięgiem.

lady_ozzy

Funky, Ty powa?nie o tym paszporcie ? Nie s?ysza?e? o 'Uk?adzie z Schengen'? Domy?lam si?, ?e zjazd nie odbywa?by si? poza granicami Europy (gdzie jedynie w Wielkiej Brytanii potrzebny jest paszport)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]