Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Altair

AntyDoctus, tu chodzi o zbędne dodatki w postaci "pisania do ściany". Wiesz, jakbyś wczytał się w moje posty to zauważyłbyś, że chociaż bardzo się cieszę na myśl o Ultronie to kilkakrotnie powtarzałem, że wiem, iż ta opowieść w kinie będzie wyglądać zupełnie inaczej i jak to powiedział Whedon: będą brali czego potrzebują. Ja nie chce nikogo straszyć, po prostu proszę Cię o unikanie tego typu sformułowań, bo wiem, że jesteś inteligentnym użytkownikiem, z którym można porozmawiać na wiele tematów, ale trochę tracisz na takim dziwnym tonie. Po cholerę takie teksty? Przez to ma się wrażenie, że każdego rozmówcę traktujesz kategorię niżej w szczeblu drabiny ewolucji. Nasze Forum nigdy nie działało w ten sposób. Także proszę tylko o tylę :)
Wracając do tematu, naprawdę w takich momentach bardzo żałuję, że Marvel swego czasu posprzedawał prawa do większości fajnych marek. Mam nadzieję, że kiedyś dogadają się choćby w sprawie Spider-Mana.

Doctus

CytatWracając do tematu, naprawdę w takich momentach bardzo żałuję, że Marvel swego czasu posprzedawał prawa do większości fajnych marek. Mam nadzieję, że kiedyś dogadają się choćby w sprawie Spider-Mana.

Też żałuje, ale cóż - mieli kryzys, i jakoś musieli się ratować. Taka ciekawostka, choć powinienem pisać o tym w temacie Comic-Conu, to jak już poruszyłeś kwestię praw to wspomnę tutaj - ostatnio Garfield powiedział że bardzo chciałby zobaczyć Spider-Mana pośród Avengers, a potem dodał, że chyba nie wypada mu tak mówić. Hugh Jackman, czyli filmowy Wolverine, po raz kolejny zaskarbił sobie moją sympatię. Najpierw w wywiadzie powiedział że chce doprowadzić aby Fox i Sony się dogadało, aby Spider-Man i Wolverine pojawili się w składzie Avengers, natomiast już na samym CC, nie byłby sobą gdyby na koniec panelu X-Men Days of Future Past nie wspomniał o crossoverze X-Men z Avengers.

Może to dość naiwne, ale uważam że tacy popularni aktorzy z inicjatywą mogą kiedyś doprowadzić do przełomowego kompromisu między studiami. Myślę że największe na to szansę ma Spider-Man, bo nie dość że łatwo byłoby go wpleść w filmowy świat Marvela, to już kiedyś chcieli umieścić budynek Oscorp w Avengers. Wielka szkoda że do tego ostatecznie nie doszło, bo to by był naprawdę mały przełom. Jeśli chodzi jednak o Foxa i mutantów, to kompletnie tego nie widzę. Chciałbym, owszem, chciałbym zobaczyć jak Logan spuszcza manto Hulkowi, albo wspomina walkę na froncie ze Stevem Rogersem, ale chcieć to za mało i w tym przypadku wygrają ponownie pieniądze. Pieniądze których nie chcą mnożyć przez kompromis a wolą zarabiać na tym co już mają.

Altair

No i niestety długo się to nie zmieni, bo i Sony i Fox celowo robią teraz "swoje uniwersa", przez co nie stracą szybko praw. Tak jak mówisz - największe szanse na dogadanie się są właśnie ze Spider-Manem, bo Sony ma tylko prawo do niego jeżeli chodzi o Avengersów. No i chyba do Punishera, ale on akurat tylko w Civil War raz pojawił się wśród Secret Avengers, więc tak czy siak odpada. Garfield coraz częściej to wspomina. Ciekawe czy ma to drugie dno... W końcu spotkanie Sony i Marvela miało jakoś miejsce po Avengersach jedynce, right? Wcześniej nie dość, że miał się pojawić ten budynek Oscorpu to pojawiło się logo Oscorpu z The Amazing Spider-Man w grze... Iron Man 3 na telefony... Kurczę, no liczę na to.

Doctus

CytatNo i chyba do Punishera,

Punisher, podobnie jak Daredevil, wrócili do Marvela. Fox ma prawa do X-Men i Fantastic Four, ale wszystko wskazuje na to ?e Fantastyczna Czwórka raczej wróci do Marvela. Zosta?o im par? miesi?cy, a w San Diego nie by?o ani s?owa o reboocie F4. W tej kwestii mam do?? podzielone zdanie, je?eli mo?na tak powiedzie? - dobrze by by?o mie? w filmowym Marvelu Reeda Richardsa, natomiast nie pogardzi?bym jakim? crossoverem X-Men i Fantastic Four (chyba kto? z Foxa o tym wspomina?, w kontek?cie 'nie mo?na wykluczy?'). Niech zdecyduje przypadek, czy w?odarze Foxa obudz? si? i przyst?pi? do produkcji filmowej F4. Poprzednie dwie cz??ci by?y tragiczne, natomiast z rebootem wi?za?em pewne nadzieje - g?ównie przez wybór re?ysera.

Altair

W końcu mają na bazie X-menów budować większe uniwersum...

Doctus

Cytat: Altair w 22 Lipiec  2013, 23:34:02
W końcu mają na bazie X-menów budować większe uniwersum...

Film o drużynie X-Force już zapowiedzieli, więc tak. Ciekawi mnie jednak który skład wybiorą, ale znając taktykę Foxa to zapewne będzie to ten z Wolverinem. Mimo że jestem za tym aby dać odpocząć Loganowi przez parę filmów, i naprzód wysunąć innych bohaterów, to jego obecność nie będzie mi przeszkadzać jeśli w drużynie pojawi się Cable i Deadpool. Dla mnie to tak samo ważna dwójka jak Batman i Superman w Justice League. I skoro już wspomniałeś o mutantach, to chciałbym żeby mój ulubiony X-Man z czasów dzieciństwa - Gambit - dostał jakąś rolę, bo na własny film nie ma co liczyć. W movieversum X-Men Rogue była dziewczyną Icemana, a sam Gambit pojawił się w X-Men Origins: Wolverine, więc nie ma kompletnie żadnych szans na ukazanie tej pary na ekranie, a szkoda, bo są dla mnie niemalże tak samo ikoniczni jak Spider-Man i Mary Jane.

Leon Kennedy


Altair

Pewnie pojawi się tylko jako głos, ale dla mnie miodzio wybór. Świetny, głęboki i brzmi dość inteligentnie, a chyba o to przede wszystkim chodzi.

Johnny Napalm

Huuuraaa! Tym razem zaliczyłem niemal cały seans Avengers! Polsat powtarzał go kilka razy podczas Wielkanocy, więc jak nie w niedziele to dzisiaj, w końcu udało mi się!  ;)
Film zacny, nie wiem co do niego miałem na początku – kiedy nie czułem, żeby obejrzenie go w całości było rzeczą dla mnie konieczną, a wręcz przeciwnie, uważałem ten film za typową marvelowską radosną kolorowankę – teraz jednak uważam ten film za bardzo dobry i taki, który przysparza cholernie dużo zabawy jeśli podejdzie się do niego z właściwym nastawieniem.
Powiem krótko – tak powinno się robić filmy z superbohaterami!  ;D I aż dziwi przy tej okazji, dlaczego DC, mając taki poślizg względem swojego głównego konkurenta, nie korzysta z jego doświadczeń. W porównaniu do tej produkcji MoS wypada wyjątkowo słabo. Również niedobrze, ale nie aż tak kiepsko jak MoS, względem Avengers wypadł według mnie TDKR, chociaż to jednak nieco inna para kaloszy – czy jak kto woli – te dwa filmy chyba nie do końca miały ten sam target, ale mniejsza z tym.
Naprawdę dobrze mi się oglądało drużynę Marvela. Świetnie wyważone proporcje – akcja, główna fabuła, dialogi i odrobina humoru, jednak nie ultra paździerzowego. Każdy z bohaterów mógł rozwinąć skrzydła i pokazać na co go stać.
Teraz już tylko pora oczekiwać na nowy film z Avengersami, tym razem, zachęcony świetną jedynką, mam zamiar wybrać się na niego do kina. Oglądanie tej rozpierduchy ze świetną akustyką byłoby na pewno rzeczą bardzo miłą. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

#219
Wyciek? pierwszy zwiastun (oczywi?cie szybko go usuwaj?)

Update: zwiastun ju? oficjalnie w sieci, za co du?y plus dla Marvela za podj?cie szybkiej i w?a?ciwej decyzji.

Marvel's "Avengers: Age of Ultron" - Teaser Trailer (OFFICIAL)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Wygląda to nawet dobrze, a stwierdzam to jako człowiek, którego "jedynka" w ogóle nie urzekła. Przynajmniej na powyższym trailerze widzimy pójście w bardziej emocjonalną, poważną stronę zamiast po prostu dowcipnej rozpierduchy, a taki kierunek bardzo lubię, choć zobaczymy oczywiście ile w tym prawdy, a ile tylko trailerowego montażu i klimatycznej muzyczki.

Bless

#221
Bedzie tyle samo hejterow co fanbojow a i tak pujda pójdą do kina na to wszyscy :D Trailer ogolnie ok ale jak wiadomo to tylko trailer.

Leon Kennedy

Normalne. Sam trailerek całkiem fajny + za powagę.

Anonimowy Grzybiarz

Zapowiedziano oficjalnie 9 nowych filmów wchodzących w skład Fazy Trzeciej, w tym dwuczęściowe "Avengers: Infinity War". Ponadto m.in. Doctor Strange, Black Panther (zadebiutuje w "Kapitan Ameryka: Civil War"), Captain Marvel (wreszcie kobieca bohaterka w głównej roli) i Inhumans. Dzieje się!

Nietoperz

#224