Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

kelen

Próbowałem zedytować i poprawić, ale z jakiegoś powodu zdjęcie się nie chce nadal wgrywać. Pewnie blokada hotlinkowania.

W każdym razie, to Matt Smith.

Rado

Mnie się udało poprawić. Teraz wszystko dobrze powinno być.

Doctus

Dobra chłopcy, ale nikt nie skomentuje mojej propozycji i nie potwierdzi że jest świetna? Czekam teraz tylko na premierę musicalowej wersji American Psycho, która zapewne utwierdzi w przekonaniu niedowiarków, którzy nie wierzą iż Smith mógłby być świetnym Jokerem, i jeżeli jest ktoś kto mógłby dać nam coś lepszego niż Ledger czy coś na równi z Nicholsonem, to myślę że właśnie ten młody utalentowany aktor. Mam naprawdę niewiele aktorów którzy wg mnie idealnie pasują do poszczególnych ról komiksowych (poza właśnie wspomnianym Jokerem Smitha, Gordonem/czarnym Batmanem Idrisa Elby, Luthorem w wykonaniu Cranstona czy Jimem Caviezelem w roli Batmana. O emerytowanym Nietoperzu którego grałby Clint Eastwood chyba nie muszę wspominać?) dlatego też skoro już proponuje danego aktora do roli, to naprawdę jest to wybór przemyślany i umotywowany wiarą w jego umiejętności. A uważam że Smith mógłby wykreować Jokera który zawarłby w sobie wszystkie najlepsze cechy dotychczasowych odtwórców tej postaci. Zamiłowanie do chaosu i styl działania Ledgokera, oraz klasą i teatralnością Nicholsona.

Anonimowy Grzybiarz

Smith z pewnością byłby ciekawy w roli księcia zbrodni, ale dla mnie na zawsze pozostanie Doktorem. Natomiast ta przeróbka Dafoe wygląda całkiem nieźle, acz nie chciałbym go widzieć w roli Jokera - był Goblinem, przeszarżował, podobnie mogłoby być z Jokerem. Wolałbym kogoś mniej znanego. Zresztą chętnie odpocząłbym od Jokera w kolejnych filmach z Batmanem i zobaczył przeciwników jeszcze nie prezentowanych na wielkim ekranie.

Co do Luthora - w jego roli widzę teraz tylko Stronga i Cranstona, ale pewnie dam się pozytywnie zaskoczyć jeśli wybiorą kogoś innego.

jakura

Przez te wszystkie plotki i spekulacje przypomnia?em sobie, jak bardzo bym chcia? dosta porz?dny serial o Bruce'ie i Batmanie. Eh, marzenia....
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Anonimowy Grzybiarz

Odnośnie najnowszych rewelacji - Kurylenko w ogóle mi nie pasuje na Wonder Woman. Nie ta twarz, nie ta budowa. Mam nadzieję, że WW zagra Adrianne Palicki - w pilocie niezrealizowanego serialu z 2011 prezentowała się super. Może na fali ostatniej popularności DC na małym ekranie zreanimują projekt, zapowiadał się całkiem fajnie.

b.p.

Poza newsami na temat potencjalnego pojawienia się WW w "BvS", pojawiają się (autentyczne?) concept arty z nadchodzącego filmu:

za: http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=89731

Batgirl? + Wcześniejszy news o Nightwingu (http://www.batcave.com.pl/2013/11/czy-w-batman-vs-superman-znajdzie-sie-miejsce-dla-nightwinga/)?

Może BvS jest projektowany jako starcie nie tylko samego Batmana z Supermanem, ale także jako mocne rozbudowanie DCCU poprzez pokazanie Bat Family i kolejnych nowych światów (Paradise Island). Może ten film to tak naprawdę Bat Family vs. Superman?

Leon Kennedy

W sumie fajnie by było dostać Nightwinga, zobaczyć Barbarę na wózku inwalidzkim, WW i może... styka tego :)

kelen

Jock na Twitterze napisał, że "rysuje historię" z tymi postaciami, więc raczej chodzi o komiks. Choć dziwny był ten komentarz, że to dla WB.

b.p.

Może rysuje historię, bo przygotowuje storyboard?  ;)

Osobiście nie mam nic przeciwko, aby postaci takie jak Nightwing, WW czy Batgirl pojawiły się na krótko w BvS. Fandom sobie ponarzeka, że się ślizgają po postaciach, ale przynajmniej będzie platforma do rozwijania uniwersum. Z tymi postaciami jest niestety tak, że albo pojawiają się na chwilę albo muszą towarzyszyć pierwszoplanowym bohaterom przez cały film. Wszystko to, co pośrodku będzie właśnie traktowaniem ich po macoszemu i spłaszczaniem roli.


Rado

Przyjemnie mi się oglądało Man of Stell Q&A. Wg mnie był to interesujący wywiad, pomijając niektóre wpadki i babole. Fajnie było posłuchać Snydera, gdy mówi o gaciach Supermana albo kiedy nakreśla historię Codexu. Niektóre pytania od fanów też były interesujące. "Najlepsza" była ta dziewczynka, która zadawała pytanie Amy Adams "jak to było całować się z Henrym? Na filmie było to takie romantyczne i perfekcyjne", heh.

Widać było, że Kevin Smith raczej by chciał non stop gadać ze Snyderem. Może go zaprosi kiedyś do Fatman on Batman - byłoby super. A Kevin się tak pocił, bo mu przeklinać nie pozwolili, heh.

Co do tych rysunków znanych (mnie akurat nieznanych) artystów, to najbardziej podoba mi się ten:



Wywiad cały czas jest dostępny pod tym linkiem.

http://movies.yahoo.com/man-of-steel-live/

MJ

W odniesieniu do ostatnich informacji na temat kostiumu Batmana w ,,Batman vs. Superman" Kevin Smith podczas miał powiedzieć, że nowy strój inspirowany jest twórczością Jima Lee. Taką informację przekazał fan, który brał udział w nagrywaniu podcastu. Jeśli doniesienia te się potwierdzą, to prawdopodobnie oznaczać to będzie, że nowy kostium Batmana będzie szaro niebieski, a nie czarny.
Pogieło ich? Szaro niebieski kostium? Szaro czarny ok, ale szaro niebieski no bez jaj, trochę kontrastu między postaciami, wystarczy że Sups jest niebieskawy. Mam nadzieje że to plota.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Rado

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o kolory. No bo jaka w tym zasługa Jima Lee, że tak Batmana kolorowali? Takie barwy do kostiumu dobierali też i przed Jimem Lee. Wydaje mi się, że chodzi tutaj o ogólny design kostiumu, czyli:

-krótkie uszy
-ciasno przylegający kaptur, w taki sposób, że odznaczają się ludzkie uszy
-pas z kieszonkami a la Frank Miller
-buty na bardzo grubiej podeszwie

Wcześniej Smith mówił, że to nie będzie zbroja, tak? Więc wersja N52 odpada.


MJ

Taki design jak piszesz by mi odpowiadał elegancko, zawsze chciałem zobaczyć takiego Batsa w filmie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Na stronie głównej kolejne dwie plotki o castingu. Kolejne dwie plotki z cyklu "nadaje się bo jest łysy". Jeszcze tylko czekać aż Vin Diesel, The Rock lub Jason Statham pójdą na casting :p Śmieszne są te plotki.