Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan arty z Batman v Superman: DoJ

Zaczęty przez Rado, 24 Sierpień 2013, 22:22:29

Rado

Ostatnio znalazłem kilka:






































Zatrakus

Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Rado

Elegancko zmontowany fanowski trailer sequela Supermana:

http://www.youtube.com/watch?v=U4U4he3GgC4#

I jeszcze fanowskie logo:


Adriann

Hoho
Ten fantrailer jest super..przez chwilkę zapomniałem że jest fanowski.:P

Leon Kennedy


Doctus

Ujdzie, chocia? sceny z Amy Adams jako rzekom? Lois z sequela pozostawiaj? wiele do ?yczenia. Ze wszystkich fan artów jakie zosta?y tu pokazana najbardziej spodoba? mi si? ten, na którym w bat-komputerze pojawia si? s?ynny napis z Man of Steel z dedykacj? dla Kal-Ela. Mam nadziej? ?e tym razem kryjówka Batmana zostanie oddana jak nale?y, a nie jak w przypadku trylogii Nolana gdzie dostali?my jaki? bunkier a potem dosy? ubog? jaskinie z jednym komputerem. Skoro Batman b?dzie do?wiadczonym bohaterem, to licz? na jakie? uk?ony w stron? jego przygód jako artefakty z jaskini - moneta Two Face'a, czapka Riddlera, a najlepiej kostium Robina w gablocie. Nie obrazi?bym si? gdyby nale?a? do Jasona Todda, bo doda?oby to nowej wersji filmowego Batmana jeszcze wi?cej dramatyzmu, a zawsze mieliby?my materia? na nowego przeciwnika w przysz?o?ci (mam kilka swoich wymarzonych tytu?ów do ekranizacji, a jednym z nich jest w?a?nie Under the Hood).

RemiRose

Cytat: AntyDoctus w 28 Sierpień  2013, 16:32:07
a najlepiej kostium Robina w gablocie. Nie obraziłbym się gdyby należał do Jasona Todda, bo dodałoby to nowej wersji filmowego Batmana jeszcze więcej dramatyzmu, a zawsze mielibyśmy materiał na nowego przeciwnika w przyszłości (mam kilka swoich wymarzonych tytułów do ekranizacji, a jednym z nich jest właśnie Under the Hood).
Moim zdaniem w filmowym uniwersum w ogóle nie powinieni istnieć żaden Robin. Skoro Nolan, Goyer, Snyder stawiają na "realizm", to nie sądzę, aby próbowali wprowadzać do filmu postać małoletniego pomocnika.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Doctus

A moim zdaniem filmowe DC nie mo?e si? sko?czy? tylko na czo?owych bohatera i Justice League. Robin jest potrzebny, aby w przysz?o?ci ewentualnie móc pokaza? cho?by Teen Titans czy Young Justice. A rozwi?zanie 'od razu Nightwing' mi nie pasuje, bo sympatia fanów do tego bohatera tkwi w?a?nie w tym ?e by? kiedy? kolorowym pomocnikiem Batmana. Przecie? nikt nie mówi ?e Robin ma biega? w stricte komiksowym kostiumie... a zreszt?, nawet gdyby to co z tego - nawet w komiksach ten strój znacznie uwspó?cze?niono. Zaproponowa?em na pocz?tek pojawienie si? stroju w gablocie, jako czego? w rodzaju easter-egga. A jak wiemy z do?wiadczenia, jako fani komiksów, cz?sto te easter-egii s? preludium to rozbudowy ?wiata. Strój, w bardziej powa?niejszych kolorach (stawiam na czer? i czerwie?) mo?e sta? w jakiej? gablocie. Nie mówi? przecie? ?e w Batman/Superman g?ównych bohaterom pod nogami ma si? pl?ta? Robin, ale ?eby jedynie pu?ci? fanom oczko jakoby ta posta? gdzie? w tym ?wiecie istnia?a.

Rado

Dwa dość ciekawe fan arty na które się ostatnio natknąłem. Szczególnie podoba mi się ten w stylu Ying Yang.





Ostatnio też jak grzyby po deszczu wychodzą fanowskie trailery. Tutaj jeden z tych troszkę ciekawszych. Nightwing?

Batman: Vengeance - Trailer (Ben Affleck)

Johnny Napalm

Koreańczycy - ci z Południowej Koreii - po zobaczeniu plakatu w stylu Ying Yang będą zachwyceni, podobnie jak pijący napój na P.
Dzięki tym artom przekonałem się do tego filmowego logotypu - i to jest dobra recepta na fajne logo z zadatkami na coś kultowego - nie jest ono bowiem zbyt artystyczne, przesadzone w detalach i po prostu szpanerskie - w prostocie i prostych kształtach siła!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado


Johnny Napalm

Dlaczego w?a?ciwie na wszystkich fanartach Batman Bena Affleck'a wygl?da tak ?a?o?nie? Chodzi mi o to, ?e ca?o?? jest porz?dnym fotomonta?em, a tylko Bena nie potrafi? zrobi?. Jego twarz jest zawsze doklejana do kostiumu na si??.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Może dlatego, że mamy już zdjęcia Cavilla jako Supermana, a Afflecka jako Batmana nie mamy? Jest to właściwie tak proste według mnie.

Johnny Napalm

Cała sprawa chyba dotyczy jednak tego, że ci graficy skupiają się na całej otoczce plakatu, efektowności, itd, a coś najważniejszego i jednocześnie najtrudniejszego - czyli umiejętne wklejenie twarzy, żeby autentycznie wyglądała - no, to zostawiają sobie chyba na koniec i mamy efekt doklejanki.
W tym co zapodał teraz Rado, Affleck wygląda co najmniej dziwnie. No i kto powiedział, że Batman będzie nie dogolony?  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kadaver

A kto powiedział, że będzie dogolony?