Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny Batman: Arkham City

Zaczęty przez kelen, 12 Grudzień 2010, 02:11:12

Morpheus

Czy mi się wydaję czy zmienili głos naszej kochanej Harley ?  Zwiastun nastraja bardzo pozytywnie, czekam na więcej :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

Leon Kennedy

Wydaje się, że czeka nas jeszcze większa rozrywka niż w przypadku pierwszej części ;D. Batman w końcu bez przecznie rządzi na konsoli :)

Q

Nowy zwiastun - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/06/zwiastun-batman-arkham-city-z-catwoman/

Trzeba przyznać, że Catwoman prezentuje się wprost rewelacyjnie. Może w przyszłości jakaś gra z Seliną w roli głównej?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Vaherem

Co do Harley - tak głos podkłada inna aktorka.
Co do Catwoman - naprawdę jest świetna i w ogóle, ale drażnią mnie dwie rzeczy - dlaczego ciągle biega z rozpiętym kombinezonem (dekoncentracja dekoltem?) i dlaczego nigdy nie nosi gogli? Choć na jednym z promocyjnych obrazków gdzie stoi oparta o plecy Batmana ma założone gogle, więc może jednak się na to doczekam.

Leon Kennedy

Mnie tam rozpięty kombinezon bardzo się podoba ;). Co do gogli to na pewno nas uraczy ich widokiem na swojej twarzyczce.

Altair

Wydaje mi się, że na jakimś materiale wideo miała je gdzieś założone.. Ale mogę się mylić. Bo to tylko część imageu :P
Liczę na jakiś gameplay trailer podczas E3, w końcu Batman to cholernie poważna produkcja ;)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)