23 październik 2021, 06:35:39

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Altair

31
Inne filmy i seriale / Odp: Superman Unbound
21 sierpień 2013, 18:25:53
Cytat: XIII w 15 sierpień  2013, 08:27:16
Skoro to jest głupie to jak nazwiesz ostatnie animowane wyczyny Marvela.
DC ma świetne animacje, a Marvel wielkie i o wiele lepsze (niż DC) uniwersum filmowe. :) Także równowaga może być. ;)
32
Inne gry / Odp: Hitman
13 sierpień 2013, 16:37:03
Najnowszy Hitman jest super, przeszedłem go, ale dalej mam na Pececie i wracam czasami do misji. :) żadna poprzednia część aż tak mi się nie podobała. :)
33
Pośmielim się to teraz proszę prawdziwy trailer:
http://www.4shared.com/video/d51r64sw/The_Amazing_Spiderman_2-Traile.html
Zapowiada się świetnie.
34
Ja miałem kilku swoich kandydatów na Gacka od długiego czasu:


Collin Farell, wg mnie pasowałby idealnie. Ma w sobie pewien mrok, ale równocześnie pewną dostojność, nie wiem jak to wytłumaczyć. Poza tym widziałem go w tej roli od czasu remaku "Pamięci Absolutnej".  ;)

Jake Gyllenhaal, myślę, że po przegranej z Balem swego czasu podczas castingów, mógłby teraz otrzymać drugą szansę.

James Franco też prezentuje się ciągle dość dobrze.
35
Offtopic / Odp: Zlot forum na 10-lecie
28 lipiec 2013, 01:16:41
Może w przyszłym roku nad morzem?
;)
36
Bat-Filmy / Odp: ComiCon 2013
24 lipiec 2013, 22:01:07
Chciałbym te targi zobaczyć tak samo jak E3 w Los Angeles... Genialna atmosfera!
37
Inne gry / Odp: Diablo III
24 lipiec 2013, 21:58:47
Bo to jest gimbaza. :) Najgorsze co może być, nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Pójdziesz dalej to sam zobaczysz, że w szkole średniej nie ma za bardzo znaczenia co robisz czy jak wyglądasz tylko kim jesteś na co dzień. Każdą jakąś "osobistość" w klasie traktuje się jako element większego organizmu co jest bardzo fajne. Zawsze się zdarzą jakieś przypadki, które nie wyrastają z gimbazerii, ale to już temat na osobną rozmowę. :)

A co do Diablo... Na razie 90k DPSa! Jupi!
38
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
22 lipiec 2013, 23:34:02
W końcu mają na bazie X-menów budować większe uniwersum...
39
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
22 lipiec 2013, 21:52:08
No i niestety długo się to nie zmieni, bo i Sony i Fox celowo robią teraz "swoje uniwersa", przez co nie stracą szybko praw. Tak jak mówisz - największe szanse na dogadanie się są właśnie ze Spider-Manem, bo Sony ma tylko prawo do niego jeżeli chodzi o Avengersów. No i chyba do Punishera, ale on akurat tylko w Civil War raz pojawił się wśród Secret Avengers, więc tak czy siak odpada. Garfield coraz częściej to wspomina. Ciekawe czy ma to drugie dno... W końcu spotkanie Sony i Marvela miało jakoś miejsce po Avengersach jedynce, right? Wcześniej nie dość, że miał się pojawić ten budynek Oscorpu to pojawiło się logo Oscorpu z The Amazing Spider-Man w grze... Iron Man 3 na telefony... Kurczę, no liczę na to.
40
Myślę, że Superman i tak w ostatnim filmie miał już trochę udziwnień, kryptonit stworzony przez Gacka byłby już przesadą.. Zawsze te zielone odłamki miały pewną metaforę... Były jedynymi pozostałościami po Kryptonie. Były bolesnym (w dwóch znaczeniach), namacalnym dowodem na jego istnienie. Nietoperz co najwyżej mógłby odkryć jego właściwości. :)
Co do kostiumu... Mam nadzieję, że będzie miał mniej kewlaru, co umożliwi Gackowi wykonywanie naprawdę szybszych ruchów. Batman Nolana był mimo wszystko ociężały, ratowały to tylko szybsz ujęcia. Kostium z earth one byłby genialny - szara, obcisła guma (coś a la strój esa w mosie) z czarnym pasem, logiem i uprzężami. Niech bazuje na szybkości, a nie kuloodporności, chyba, że ta druga była by uzyskiwana dzięki jakiemuś urządzeniu elektromagnetycznemu. ;)
41
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
22 lipiec 2013, 19:23:51
AntyDoctus, tu chodzi o zbędne dodatki w postaci "pisania do ściany". Wiesz, jakbyś wczytał się w moje posty to zauważyłbyś, że chociaż bardzo się cieszę na myśl o Ultronie to kilkakrotnie powtarzałem, że wiem, iż ta opowieść w kinie będzie wyglądać zupełnie inaczej i jak to powiedział Whedon: będą brali czego potrzebują. Ja nie chce nikogo straszyć, po prostu proszę Cię o unikanie tego typu sformułowań, bo wiem, że jesteś inteligentnym użytkownikiem, z którym można porozmawiać na wiele tematów, ale trochę tracisz na takim dziwnym tonie. Po cholerę takie teksty? Przez to ma się wrażenie, że każdego rozmówcę traktujesz kategorię niżej w szczeblu drabiny ewolucji. Nasze Forum nigdy nie działało w ten sposób. Także proszę tylko o tylę :)
Wracając do tematu, naprawdę w takich momentach bardzo żałuję, że Marvel swego czasu posprzedawał prawa do większości fajnych marek. Mam nadzieję, że kiedyś dogadają się choćby w sprawie Spider-Mana.
42
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
22 lipiec 2013, 14:53:07
Dobra, widzę, że z Tobą sie nie da rozmawiać bez jakichś docinek i sarkazmów dlatego ostrzegam, że gdziekolwiek indziej jak znajdę jeszcze teksty typu "pisałem do ściany" to pójdzie warn. Na razie poziom kultury Twoich wypowiedzi stoi na mizernym poziomie i nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia, zapewniam. Radzę uważać.

Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, że będzie to w 100% kopia komiksu? Nie. Czy powiedziałem, że będzie bazować na Age of Ultron? Tak, w jakimś minimalnym stopniu na pewno (sama obecność tej postaci jest dla mnie wystarczająca żeby tak uważać, a rozpierducha z ręki Ultrona, która na pewno się pojawi pod koniec filmu, w końcu to AVENGERSI, to wisienka na torcie). Cały czas dywaguje sobie luźno na temat tego jak Ultron zostanie wprowadzony i co zrobi z Avengersami, a Ty przyjąłeś sobie za punkt honoru udowadnianie mi, że ani nie czytałem serii ani nie wiem jak to jest z filmowymi prawami do postaci Marvela czy, co gorsza, nie kumam idei wzięcia takiego samego podtytułu do filmu i że jest to chwyt marketingowy. Dla Twojej wiadomości: tak, wiem, że prawa do bihaterów są podzielone i że wszyscy się nie pojawią, wiem, że nie ma szans na wierne przeniesienie tego runa na duży ekran i wiem, że ro sprytny chwyt marketingowy. Interesuje mnie tylko ile rzeczy z komiksu mimo wszystko będzie napomkniętych lub przekształconych w wersji kinowej. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz.
43
Bat-Filmy / Odp: ComiCon 2013
22 lipiec 2013, 01:34:14
No to było największe "boom", bo spodziewaliśmy się dużo rzeczy, ale nie tego. :)
44
Inne filmy i seriale / Odp: The Avengers
22 lipiec 2013, 01:31:25
No właśnie, brak Ant-Mana jest raczej dość dziwny, chyba, ze jak mówisz- pojawi się, w którymś filmie fazy II jako twórca nowego robo- "ochroniarza" Shield (który to uszkodzony wymknie się spod kontroli). Ultron w komiksach zrobił rzeź, a poza tym ważnym elementem w komiksach był Spider-Man... Dobra, nie był filarem opowieści, ale jego obecność i rozterki Otto dodawały klimatu. Hm, albo Sony dogaduje się z Marvelem w sprawie tego filmu albo będzie to bardzo wykastrowana wersja komiksu. 
45
Chociaż bardzo sie cieszę to obawiam sie jednego - MOS był średnim filmem i głupio byłoby zobaczyć źle wprowadzonego Batmana.