Forum BatCave

Batman => The Batman => Wątek zaczęty przez: Juby w 04 Styczeń 2022, 09:09:40

Ankieta
Pytanie: Jeśli nie w Gotham City, to gdzie?
Opcja 1: Warszawa głosy: 2
Opcja 2: Poznań głosy: 3
Opcja 3: Łódź głosy: 2
Opcja 4: Inna mieścina, nie musi być IMAX głosy: 2
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 Styczeń 2022, 09:09:40
(https://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-batman/batman-plakat_1.jpg)

Dziś 4 stycznia, premiera za równo dwa miesiące, więc uznałem że to dobra pora by ruszyć z tematem (zwłaszcza, że przed świętami polski wydział Warner Bros. potwierdził datę premiery filmu w naszym kraju).

Nazwa wątku mówi wszystko - robimy wspólny wypad na The Batman do kina IMAX. Termin: 4 marca. Wiem, że pewnie część wolałaby sobotę, ale czekaliśmy na solowy film z Batmanem niemal dekadę, odkładano go już kilkukrotnie, więc myślę że każdy z nas chce go obejrzeć jak najszybciej i każdy może postarać się o dzień wolny w pracy. Dodatkowy plus spotkania w piątek: w czasach pandemii i obostrzeń, seans w okolicach południa w dzień roboczy na pewno będzie mniej oblegany od seansu w weekend.

Miejsce? Tutaj musimy ustalić, bo jest kilka propozycji:

- Warszawa (centrum kraju, IMAX w galerii handlowej Sadyba, dobra komunikacja zewsząd)
- Poznań (również ma kino IMAX, z tego co zrozumiałem już były organizowane tam spotkania)
- Łódź (też centrum kraju, też jest IMAX w Manufakturze)

Jako mieszkaniec Łodzi mój głos jest oczywisty. Osobiście mógłbym zająć się zaklepaniem najlepszych miejsc na sali, odbiorem biletów, a nawet transportem osób z dworca do kina i z powrotem na dworzec, jeśli przyjechalibyście pociągiem. Mógłbym też zaklepać stolik w jakiejś knajpie, w której po filmie podzielilibyśmy się wrażeniami z seansu. Jeśli jednak wybrana zostanie inna opcja, mogę zabrać osoby z Łodzi do miejsca, w którym spotkamy się na seansie.

Aby taki wypad miał sens chyba należałoby założyć jakiś limit osób. Myślę że poniżej pięciu trochę miernie będzie to wyglądać, ale niech się wypowie więcej osób, zobaczymy ilu zadeklaruje chęć udziału i ilu od razu go potwierdzi.

EDIT:
Chciałem dodać ankietę z głosowaniem, ale wywala jakiś błąd. Chyba znowu jakiś problem z forum. :-\

Tytuł: Wspólny seans "The Batman" W IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 04 Styczeń 2022, 10:28:59
O proszę rano miałem ten sam pomysł co Ty.

Ja oczywiście jestem za Poznaniem lub Wawą. Łódź odpada z prostego powodu - słaby dojazd, bo potrzebne są przesiadki podczas gdy do Poznania i Wawy mam bezpośrednie połączenia. Funky ma tak samo. A samochodu ciągać nie chcę w razie gdybyśmy poszli na piwo. Poza tym nie lubię jeździć po dużych miastach :P

Dowiem się jak Rado i Kelen, ale jeśli oni będą się pojawiali to raczej do Poznania. Rafalinda też jest w Poznaniu, może i on się skusi.

Leona pewnie nie będzie, ale jeśli to chyba jemu obojętne która z tych trzech opcji, bo z tego co kojarze to on jest z południa więc wszędzie ma daleko :P Q chyba też nie będzie, ale niech się wypowiedzą, oni.

Jeśli Poznań to może zabiorę też swoją siostrę, szwagra i siostrzenicę, bo tam mieszkają. Może pojedzie też ze mną żona, ale to zależy czy da rade sobie wolne wziąć w pracy. Więc może całkiem spora grupka ze mną będzie w tym mieście. Dlatego też radziłbym, żebyśmy uzgodnili sobie godzinę seansu na którą wszyscy pójdziemy, ale miejsca i bilety sobie sami kupimy. Nie musimy siedzieć obok siebie, wystarczy, że po filmie sobie porozmawiamy na piwie.

EDIT: Aha, robimy też grupkę na Messengerze, żeby nagłe biletowe i noclegowe sprawy załatwić, więc piszcie do mnie lub Jubego na PW swoje kontakty na Messengera, jeśli chcecie jechać.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" W IMAX
Wiadomość wysłana przez: Funky w 04 Styczeń 2022, 11:13:22
Tak jak napisał Lelek najbardziej pasuje mi Warszawa lub Poznań i cudownie będzie zobaczyć film w waszym towarzystwie.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" W IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 Styczeń 2022, 12:02:51
Cytat: LelekPL w 04 Styczeń  2022, 10:28:59Rafalinda też jest w Poznaniu, może i on się skusi.
Dobry pomysł, żeby zapytać. Ja próbuję się skontaktować z Shadow of the Bat (jest z Łodzi).

Dołączyłem do grupy na messengerze. Widząc już dziś dwie pozytywne odpowiedzi, myślę że próg 5 osób raczej nie będzie problemem i uda się spotkać, co bardzo mnie cieszy. :)
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 04 Styczeń 2022, 12:39:02
 Warszawa, Łódź, Poznań... Wszędzie mam daleko...
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 Styczeń 2022, 12:51:35
Przykro mi Leon, ale wiadomo że wszystkim nie dogodzisz. Jeśli padnie na Poznań, to też nie mam blisko, ale dostosuję się do decyzji większości.

Pisać newsa na głównej, że robimy taki zlot fanów? Czy trzymamy się tego, że widzimy się użytkownikami forum, więc nie ma co informować niezarejestrowanych?
Tytuł: Odp: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 04 Styczeń 2022, 21:23:28
Cytat: Leon Kennedy w 04 Styczeń  2022, 12:39:02Warszawa, Łódź, Poznań... Wszędzie mam daleko...
Też nie mam blisko, ani Funky. Ja jadę 4 godziny, Funky 5. Wystarczy chcieć.

Na razie zebraliśmy 5 osób (nie licząc osób towarzyszących):
1. Juby
2. Lelek
3. Funky
4. Kelen
5. Rado

Wygląda też na to, że jednak Poznań. Ale pozostałych proszę nadal o zgłaszanie się, miejsca wystarczy dla wszystkich ;)
Tytuł: Odp: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 Styczeń 2022, 23:01:28
Cytat: LelekPL w 04 Styczeń  2022, 21:23:28Wygląda też na to, że jednak Poznań.
Q podziałał z forum i udało się dodać ankietę - ważna do 18 lutego (2 tygodnie do premiery). Niech każdy odda głos i wszystko będzie jasne. Mój na brzydką Łódź oddany. ;)

Kiedy możemy zacząć debatę na temat dress code? :)

Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 07 Styczeń 2022, 11:33:00
Cytat: LelekPL w 04 Styczeń  2022, 21:23:28Też nie mam blisko, ani Funky. Ja jadę 4 godziny, Funky 5. Wystarczy chcieć.

Mieć czas na taki wyjazd z noclegiem, kasę itp... Same chęci to nie wszystko. Ceny lecą w górę jak oszalałe, młody rośnie... A tu pół Polski będę jechał pociągiem, aby obejrzeć Gacka... Ale kto wie, kto wie. Jak już ustalicie miejsce i zobaczymy jak to cenowo Wam wychodzi...
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 07 Styczeń 2022, 13:14:43
Cytat: Leon Kennedy w 07 Styczeń  2022, 11:33:00Mieć czas na taki wyjazd z noclegiem, kasę itp... Same chęci to nie wszystko. Ceny lecą w górę jak oszalałe, młody rośnie...
Ponownie, Leon, nie jesteś jedyny. My też musimy znaleźć czas, nocleg, za wszystko zapłacić. Przecież magicznie się tam nie teleportujemy :P

Poznań jest praktycznie pewny (o ile jakiegoś strasznego wysypu na Warszawe nagle nie będzie).

Domyślam się, że Leon głosował na inne miasta, ale kto jeszcze to nie wiem, dlatego ankieta jest totalnie zbyteczna jeśli ktoś nie napisze tutaj. Co nam z głosu osoby, która i tak nie przyjedzie?

Ogólnie nie każdy z uczestników udziela się na forum, ale to są potwierdzone wszystkich preferencje:
1. Juby (Łódź + ostatecznie obojętnie)
2. Lelek (Poznań + Warszawa)
3. Funky (Poznań + Warszawa)
4. Kelen (Poznań)
5. Rado (obojętnie)

Poznań 5 głosów, Warszawa 4, Łódź 2.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 Styczeń 2022, 16:40:30
Przecież nocleg nie jest obligatoryjny. Jak się nie chce, można tego samego dnia przyjechać, obejrzeć film, spotkać się przy piwku po seansie, i wrócić do siebie. Ja właśnie tak planuję zrobić. Koszt biletu do kina i zatankowanie auta / bilet na pociąg to w przypadku jednego takiego wypadu na X lat naprawdę małe pieniądze.

W wypadku remisu "innej mieściny" z konkretnym miastem, wiadomo że wygrywa konkret. W obecnej sytuacji jest to Poznań. Potwierdzimy na 100% jeśli taki stan się utrzyma do dnia, w którym ruszy przedsprzedaż.

Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 08 Styczeń 2022, 13:58:54
CytatPonownie, Leon, nie jesteś jedyny. My też musimy znaleźć czas, nocleg, za wszystko zapłacić. Przecież magicznie się tam nie teleportujemy :P

Wiem, wiem, a szkoda teleport by się przydał jak nie wiem co! I tak ja głosowałem na inne miasto. Kraków jest piękny 🤪

CytatPrzecież nocleg nie jest obligatoryjny. Jak się nie chce, można tego samego dnia przyjechać, obejrzeć film, spotkać się przy piwku po seansie, i wrócić do siebie. Ja właśnie tak planuję zrobić. Koszt biletu do kina i zatankowanie auta / bilet na pociąg to w przypadku jednego takiego wypadu na X lat naprawdę małe pieniądze.

Wiadomo, że i tak można, ale lepiej byłoby się przespać niż powiedzmy lekko wstawiony tłuc się samemu nocą pociągiem przez szmat czasu. Teraz żałuję, że nie mam prawka 😋
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Rado w 11 Styczeń 2022, 20:09:38
Ciekawe czy to schronisko, w którym kiedyś spaliśmy wciąż istnieje? Pamiętam, że było niedaleko tego sklepu komiksowego na ulicy św. Marcina.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 15 Styczeń 2022, 15:02:32
Niestety już nie istnieje... może nazwe zmienili, ale nawet po mapie google nie znajduję ich strony, jest tylko domena do wykupienia.

Ale spokojnie, jak będą bilety do kupienia to można wtedy myśleć o rezerwacji noclegu. Coś się na pewno na marzec znajdzie. To nie jest jakiś turystyczny okres, a i Air BnB jest teraz opcją.

Większy problem to będzie godzina seansu. Bo z tego co pisał Juby, to chyba nie nocuje, więc pewnie wolałby wcześniejszy seans, żeby potem jeszcze porozmawiać o filmie i ewentualnie wyrobić się na pociąg (chyba, że samochodem będzie jechał). W takim wypadku myślę, że coś około 15-16 chyba. O ile taka wczesna godzina będzie dostępna na IMAX. Co też oznacza, że dojezdni koniecznie muszą zorganizować sobie wolne na piątek.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Styczeń 2022, 16:01:59
Przyjadę autem, pewnie nie sam (młodszy brat też lubi Batmana, chce jechać ze mną w swojej bluzie z ręcznie malowanym Batmanem z Arkham Origins). A seans najlepiej jak najwcześniejszy, choćby na 11:00. Już mam wpisany urlop na 4 marca. ;)
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 24 Styczeń 2022, 14:17:49
Według najnowszych spotów/clipów, przedsprzedaż na film w USA rusza 10 lutego. U nas pewnie podobnie, może dzień, najpóźniej tydzień później. Do tego czasu musimy potwierdzić gdzie się widzimy, bo z mojej ankiety ostatecznie nic nie wynikło. W razie czego zmienię głos na Poznań, bo nigdy nie byłem, więc będzie to dla mnie atrakcyjniejszy wyjazd niż do Warszawy.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 24 Styczeń 2022, 16:23:21
CytatDo tego czasu musimy potwierdzić gdzie się widzimy, bo z mojej ankiety ostatecznie nic nie wynikło.

I nic nie wyniknie bo jak pisałem...
Cytatankieta jest totalnie zbyteczna jeśli ktoś nie napisze tutaj. Co nam z głosu osoby, która i tak nie przyjedzie?

Ja nawet na ankietę nie patrzę z tego powodu, a jedyna lista, która nam coś mówi to ta:
1. Juby (Łódź + ostatecznie obojętnie)
2. Lelek (Poznań + Warszawa)
3. Funky (Poznań + Warszawa)
4. Kelen (Poznań)
5. Rado (obojętnie)

Bo to osoby, które potwierdziły chęć przyjazdu. Reszta może nawet z 50 razy zagłosować na inną opcją, to i tak nic nie będzie znaczyło póki się tutaj nie zadeklaruje.

W tej chwili jest to Poznań, i umówmy się, że jeśli nagle conajmniej dwie inne osoby na Warszawe lub cztery inne na Łódź się konkretnie nie zadklarują do:
5 lutego (tak żebyśmy mieli kilkudniowy bufor na konkrety), to tak już zostaje.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 24 Styczeń 2022, 16:32:15
Okay, jestem jak najbardziej za.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 01 Luty 2022, 15:56:05
Ostatnie dni na deklaracje. Przypominam, że zamykamy listę 5 lutego*/** Po 5tym lutego musimy konkretnie ustalić miejsce i się go trzymać, a potem 10tego (lub później, w zależności kiedy ruszy przedsprzedaż) każdy z listy powinien na koniec dnia potwierdzić zakup biletu.

*Potem będzie można jeszcze dołączyć, ale bez możliwości propozycji miejsca czy noclegu. Po prostu każdy kto będzie chciał wspólnie obejrzeć film i będzie miał możliwość dostosowania się może śmiało pisać aż do premiery.
**z powodu pandemii osoby z listy, które się już zadeklarowały mogą w każdej chwili zrezygnować i nikt im tego za złe nie będzie miał. Wiadomo jaka jest sytuacja. Z tego powodu nie będziemy razem kupowali biletów do kina, tylko każdy sam sobie wybierze miejsce i je kupi. Jedyną wspólną częścią jest ustalenie godziny, kina i potem wypad "na piwo" po filmie. O noclegach będziemy myśleli po tym jak zakupimy bilety.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 06 Luty 2022, 22:19:59
Tak sobie myślę o Wiśle i przemyślę i chciałbym się z Wami spotkać. Myślę, że okazja, jaką jest film, który może zbawić uniwersum DC, jest świetnym momentem.

Najchętniej bym się z Wami widział oczywiście w Warszawie, w której mieszkam. Jednak lubię podróżować koleją i nie jest mi to obce. Poznań dla mnie jest taki średni. W 2015 roku dostałem nie miły strzał w Poznaniu. Miasto rozkopane. Dodatkowo, jako ratownik medyczny wówczas zostałem obsobaczony przez głupie piguły, komentujące karetkę, w której jeździłem.

No i w ten sposób myślę o Poznaniu lub Łodzi, która jest niedoceniana, a tak koszmarna chyba nie jest.

LelekPL, ja już nie pamiętam o tym naszym krótkim sporze, który był o nic i chciałbym Was tam wszystkich zobaczyć.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 Luty 2022, 08:34:22
@Johnny Napalm
Napisałeś już po piątym lutego + doszedł decydujący głos w ankiecie. Tak więc piszę tu jeszcze raz na wypadek, gdyby były jakieś wątpliwości - 4 marca widzimy się w Poznaniu, w Cinema City Plaza. Godzinę seansu wybierzemy po rozpoczęciu sprzedaży biletów, ale ja już mogę oddać głos na pierwszy możliwy seans w sali IMAX.
Tytuł: Wspólny seans "The Batman" w IMAX
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 07 Luty 2022, 14:03:35
Głos Napalama, chociaż po czasie, to oczywiście przyjmujemy... tym bardziej, że nic nie zmienia w planach.

Najwięcej głosów nadal ma Poznań, i tak jak pisał Juby, tam się spotykamy. Co do godziny, to patrząc na repertuar obecny, najwcześniejszy seans Moonfall w IMAX jest już o 11:00.
(https://i.imgur.com/uMnXMGG.png)
Wiem, że Kelen, Juby i Ja, raczej się wyrobimy na tak wcześną porę, ale pozostali mogą mieć gorzej. To może być troszkę za wcześnie dla niektórych przyjezdnych. Ja sam przyjadę planowo o 9:30, ale też trzeba jeszcze dojechać z dworca do kina i liczyć, że PKP nie będzie miało opóźnienia ;P Więc chyba bezpieczniejsza godzina to będzie jednak drugi seans, coś w okolicy godziny 14:00. Po 17 skończyłby się wtedy film i mielibyśmy jeszcze czas, żeby gdzieś w okolicy usiąść i porozmawiać (porozmawiać też będzie szansa przed filmem wtedy, dla tych co przyjadą wcześniej, np. ja). Co o tym sądzicie?

PS. Napalm, jeśli decydujesz się na Poznań to wyślij swój namiar do Messengera komuś lub poproś kogoś z oryginalnej piątki, żeby Cie dodał do grupowego chata, jeśli jesteście już znajomymi. Tam będziemy na szybko się komunikować w dniu rezerwacji (10 lutego?) i ostatecznie omawiali godzinę seansu i prezentowali dowód zakupionych biletów. I oczywiście tam będziemy mieli do siebie kontakt w dniu samego spotkania.
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Rado w 07 Luty 2022, 16:54:05
Ja prawdopodobnie będę jechał pociągiem, więc musiałbym zobaczyć rozkłady, ale myślę, że na spokojnie też bym dojechał nawet na tę 11. Normalny dzień tygodnia, pociągi powinny jeździć bez problemu.
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Funky w 07 Luty 2022, 17:26:09
Mi jak najbardziej pasuje drugi seans koło 14 i to najbardziej optymalna godzina według mojej opinii.
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 11 Luty 2022, 11:02:18
Ruszyła przedsprzedaż. Pierwszy seans w sali IMAX 2D z napisami jest akurat o godzinie, na którą się nastawialiśmy, czyli na 14:30. LelekPL już kupił swój bilet, chętnych zapraszamy.

https://www.cinema-city.pl/kina/poznanplaza/1078#/buy-tickets-by-cinema?in-cinema=1078&at=2022-03-04&for-movie=4776s2r&view-mode=list
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 11 Luty 2022, 22:07:53
Dokładnie! Mamy miejsce, mamy termin i mamy repertuar

4 Marca, Poznań Plaza, Seans IMAX o 14:30

Wolnych miejsc jest jeszcze bardzo dużo, więc serdecznie zapraszamy!
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 15 Luty 2022, 22:31:11
Dobra! Ja się piszę cały czas bezapelacyjnie. Podsumowując powiedzcie mi czy na 100% chodzi o ten seans:

Spoiler
(https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiegz0isAMUdLmSZyBvAhY49wM3Z_eGvRP_aUU1S1KVVQVA6T2QRXScmEYRrBiT96GWhRi2QzL9EXBTXjrtHQF_cHIhjzuyfUWMp7qgErnCGNM5lWyuUO-i179N2CqXk0V0hi-zjzLemHpG72KMb3QgCVYWyG4rKYySFJrBimsVmn77IIqgXd9IhcoDiw=w945-h600-p-k-no-nu)
[Zamknij]

Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 Luty 2022, 22:38:48
Tak, dokładnie o ten. :)
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 Luty 2022, 10:29:40
https://www.filmweb.pl/news/Rz%C4%85d+znosi+wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87+obostrze%C5%84.+Tu%C5%BC+przed+kinow%C4%85+premier%C4%85+filmu+%22Batman%22-145607

Poza maseczkami koniec obostrzeń w kinach. :)
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 23 Luty 2022, 11:45:03
Fajnie. Wątpię, aby to zwiększyło widownię na sali, bo i tak sprawdzanie certyfikatów covidowych jest na żenujacym poziomie, więc i tak każdy kto chciał iść do kina to sobie chodził. Ale jestem ciekaw czy kina zdążą przygotować specjalne zestawy z topperem na napoje pod Batmana. Fajna pamiątka by była ze spotkania.
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 Luty 2022, 12:31:04
W ostatnią środę weryfikowali mnie i narzeczoną (przed Śmiercią na Nilu, na którą sprzedanych było ponad 30% miejsc), więc coś tam sprawdzają. Ale zgoda, na frekwencję znacząco to nie wpłynie.

W CinemaCity na ten moment brak zestawów z Batmanem. Szkoda, bo choć raczej nie kupuję w kinowych barach, tak dla tego zestawu zrobiłbym wyjątek.

W piątek potwierdzam wynajem apartamentu. W kinie najprawdopodobniej będę o 13:30-14:00, tak aby móc z wami pogadać jeszcze przed seansem. Jeśli przychodzicie jakoś specjalnie ubrani to dajcie znać (sam wciąż szukam bluzy z Batmanem, w której mógłbym przyjść).
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 23 Luty 2022, 13:49:27
Cytat: Juby w 23 Luty  2022, 12:31:04W kinie najprawdopodobniej będę o 13:30-14:00, tak aby móc z wami pogadać jeszcze przed seansem. Jeśli przychodzicie jakoś specjalnie ubrani to dajcie znać (sam wciąż szukam bluzy z Batmanem, w której mógłbym przyjść).
Ja przyjeżdżam już o 9:30, ale najpierw idę odwiedzić siostrzenicę na studiach bo będzie miała okienko akurat. Pewnie też coś koło 13 się pojawię w Plazie. Ubrany będę normalnie, pewnie T-Shirt z Batmanem tylko. Ewentualnie maseczkę będę miał z Jokerem lub Bane'm. Jak pojawisz się w Plazie po prostu daj znać na Messengerze.
Tytuł: Wspólny seans THE BATMAN w IMAX (Poznań Plaza)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 Luty 2022, 14:02:38
My ruszamy rano, ale nie jadę autostradą i może najpierw będziemy jechać się zameldować, więc może się zejść 4h. Pewnie też wezmę jakąś starą koszulkę z Batmanem, bo nic nowego/fajnego nie widziałem ostatnio w sklepach.

Dam znać jak będę w kinie, nie ma problemu. No chyba, że was poznam, wtedy zwyczajnie podejdę. :)