Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Mel

#105
A to trzeba rozumiec o co w tym calym RIP chodzi?
Albo robią sobie z nas jaja, albo celowo tak historia sie "toczy"...

Ja juz RIP nabywam wylącznie dla rysunków, które i tak pozostawiają wiele do zyczenia...
: 03 Lipiec  2008, 12:18:10

 Tak w ogóle, moze ktoś mi to wyjaśnic?

Bo nie za bardzo kleje o co chodzi w RIPie..
W szczególności, ze z tym samym badziewnym strojem spotkalam sie na tym skanie(w sumie nie wiem co jest bardziej zenujące...Czy te wdzianko czy moze ta zapowiedz wypisana kolorami teczy)
Jakiś Batman z Planety Zur-en-arrh...


Moze najodpowiedniej jest zapytac czy zrozumial ktoś ostatni numer R.I.P?
Jak tak, to bardzo prosze o klarowne wyjaśnienie sytuacji, bo albo ze mną jest coś nie tak albo z Morrisonem.

(A)nonim

Morrison nam powrót srebrnej epoki szykuje. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Silent Dark

Ja to umiem prościej wytlumaczyc - czas umierac...

(A)nonim

Hej jeden tekst z 676 mnie urzekl "Every Tom, Dick, or Harry with a make-up box and rampant Tourettte's fancies himself the next Joker" sugestywne to. ;D
A tak to tragedia i Joker z syndromem Marlina Mansona.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Jedyny cytat godny uwagi pól serio...

Jak widze Bat-mite, to juz mi sie w ogóle odechciewa na to tracic czasu... Jezeli to wprowadzenie do wielkiego resetu, to coś z przedobrzyli z rozmachem...

Nadal nikt nie rozumie co sie dzieje w tym zeszycie? Pojawiają sie jakieś kadry bez ladu i skladu, ojciec Bruce'a w "stroju" nietoperza, fruwające wózki z hipermarketów...WTF?

(A)nonim

Koniec Nietoperza powinien byc czymś na wzór Knightfallu. Ale tytul jest adekwatny, Batman rzeczywiście jest R.I.P.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Dlatego w ostateczności licze na powtórke z Knightfallu...

Zresocjalizowany kloszard jest poprostu kpiną z legendy Nietoperza.

(A)nonim

Tzn. sam pomysl ze schizofrenią jest ciekawy ale pasuje bardziej do elseworlda, a nie aktualnej serii, gdzie pojawiają sie istoty z innych wymiarów (sic!). Tragedia.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Szkoda, ze juz takie elseworldy byly... Inaczej bym ten pomysl nazwala nieudanym ale świezym.

Grim Knight

Morrison chyba faktycznie chce uśmiercic Batmana. Nie w komiksie, ale w poczuciu estetyki u czytelników.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Juz to zrobil.

W ostatnim skanie z RIPa to widac ;D

Grim Knight

"Fani Batmana bojkotują wydawnictwo!" "Stare komiksy z Czlowiekiem-Nietoperzem spalone na stosach pod gmachem DC!"

Czyzby na tym mialo polegac rozpoczecie runu od początku?:D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Chyba na to sie zapowiada ;D

Nikt nie ukrywa czystej niecheci do tego co teraz DC wydaje, wiec kazdy nowy pomysl dziala na nas jak czerwona plachta na byka.

Grim Knight

Oby nie stalo sie tak, jak kilkanaście lat temu z filmowym Batmanem- obnizający sie poziom spowodowal ośmioletną przerwe.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

W przypadku komiksów tak sie nie stanie.

Zawsze pozostaje odświezanie starszych komiksów...Np. Jak to sie stalo z Killing Joke HC.