Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ciekawe bat-aukcje

Zaczęty przez DeltiX, 19 Kwiecień 2011, 22:33:49

kelen

Temu sprzedającemu coś musiało się pomylić przy masowym wystawianiu aukcji, bo nie tylko ten komiks ma w takiej cenie.

BlackBat

On tak ma często, mało z krzesła nie spadłam jak zobaczyłam xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


MR.JACK

Zauważyłem, że na forum jest jeszcze paru, którzy zbierają filmy na VHSie. Może to okazja adresowana właśnie do nich - http://allegro.pl/batman-poczatek-folia-i2979567568.html

franek

Rozumiem że VHS i że stare ale to jest jednak rzadki egzemplarz i do tego w folii i to wszystko za 10zł? No piękna okazja, kupiłbym ale dostałem BB na VHS w dniu premiery (miałem 7 lat) :D Jak ktoś nie ma to niech kupuje, polecam.


Show Must Go On!!!

MR.JACK

Gdyby ktoś narzekał na format, to dzisiaj była do kupienia wersja na DVD (Lektor itp. dwupłytowa), w tej samej cenie ;)

Ja z kolei dzisiaj skorzystałem, tak myślę z okazji i kupiłem trzy komiksy Batmana: Powraca, Forever i Batman i Robin, wydania specjalne za 20 zł. Nie przepłaciłem? Pytam, bo jeśli chodzi o ceny komiksów, to nie jestem jeszcze w temacie, a zamierzam wrócić do zbierania ;)

Nightrain


Valar Morghulis

kelen

MR. JACK, jak na mój gust, to 20 zł za te trzy komiksy to trochę dużo (chyba że z przesyłką, albo były były w bdb/idealnym stanie).

franek

Oj tam. Gdyby kupował na allegro po jednym to by dał ponad 3 dychy więc myślę że zestawik się pyla ;)


Show Must Go On!!!


Johnny Napalm

Małe pytanko - w sumie nie o licytacje chodzi tylko o zakup w zwykłym sklepie z książkami - czy cena 55 zł za Arkham Asylum w wersji ENGL jest opłacalna? Stan bardzo dobry, właściwie nówka sztuka. Po ile chodzą wydania UeSańskie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

A Serious House on  Serious Earth? Jeżeli dalej chodzi o nówkę w folii itp, to jak najbardziej. Przeliczając dollary na złotówkę, to cena detaliczna komiksu wyniosłaby nieco więcej niż 55zł, zatem bierz go.

Johnny Napalm

No, folia to ju? przesada, ale komiks trzyma poziom i faktycznie wygl?da na nieu?ywany, chocia? to SC.
Kurde, wyszed?em na niez?ego wiochmana - sklep jest bardzo blisko mojej hawiry, a pierwszy raz tam by?em. Bym wiedzia? o nim wcze?niej, to bym TDKR kupi? tam, bo chodzi za 45z?. Court of Owls w HC za? kosztuje 75 z?, czyli nie ma?o.
Dobra, powiedzcie jeszcze czy 55z? za Killing Joke'a w wersji HC, to du?o czy w sam raz?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Ale po polsku, czy po angielsku? Jak po polsku to się opłaca. English version w sumie też... Zważywszy, że na Multiversum jest jedynie pare groszy droższa.

Johnny Napalm

Po anglikańskiemu - wszystko.
Dobra, słuchajcie dobrzy ludzie - ogarnęła mnie ostatnio mania szukania w moim mieście - Warszawa - antykwariatów, do których następnie wpadam mówiąc: komiksy albo życie!
Będę wdzięczny za podanie adresów takich miejsc, w których na bank można dorwać komiksy. Te dwa główne punkty z komiksami w Wa-wie już mi się opatrzyły, nic nowego długo tam nie będzie, niestety.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

MR.JACK

Jedyna w swoim rodzaju okazja! Gdyby nie to, że już lata temu zgromadziłem cały sezon, to już by ta aukcja przeszła do archiwum, a tak Macie szanse :) http://allegro.pl/batman-odcinki-22-28-dvd-folia-kalisz-i3069083710.html

Młode pokolenie Bat-fanów, z ery Mrocznego Rycerza - Nolana, nawet nie wie co straciła kiedy serial po raz pierwszy trafił do TVP2 ;)