Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

Leon Kennedy

CytatPotencjał jako Nightwing, no tak, ale czy po byciu Batmanem na pełen etat Dick będzie chciał powracać do "dawnej postaci

Jak Bruce powróci to nie będzie miał zbytnio wyboru ;).
Cytat
Coz, z tego co ja widzialem, to Bruce stal do niego tylem, gdy sciagnal maske i mogl tylko ew uslyszec Jezebel krzyczaca "Bruce

Świetnie, bo wolę, aby Joker jednak tego nie wiedział :P

Mel

CytatJak Bruce powróci to nie będzie miał zbytnio wyboru
Pożyjemy, zobaczymy. Teraz z DC, to wszystko możliwe...Ale niech najpierw go z spod lodu wydobędą.
No ale focha w wykonaniu Dicka bardzo bym chciała zobaczyć ;D

CytatŚwietnie, bo wolę, aby Joker jednak tego nie wiedział
A robiłoby to różnicę? I tak pewnie nie raz go widział bez maski i jakoś nie zawracał sobie zbytnio tym głowy. Wątpię, aby było inaczej teraz ;)

Po prostu...Love dat Joker.

Leon Kennedy

CytatA robiłoby to różnicę?

Tak, bo znajac sekret Bruce"a powinien sie przynajmniej domyslac tozsamosci jego pomocników... Robin, Nightwing itd. A kazdy z przyjaciól Bruce"a móglby znalezc sie w smiertelnej sytuacji...

CytatI tak pewnie nie raz go widział bez maski i jakoś nie zawracał sobie zbytnio tym głowy.

Bez maski to pewnie byl Bruce, a nie Gacek :P

Mel

A fakt, ale nie zapominajmy, że jest mocno popieprzony i z nim nigdy nic nie wiadomo ;)

Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że jeszcze się nie domyślił o tożsamości Batgirl.

Leon Kennedy

Jak to pieknie ujelas w poprzednim poscie... Pewnie nie zawracal sobie zbytnio glowy jej tozsamoscia :P

Mel

Nawet jeśli, to i tak w co drugim komiksie jest grubo zaznaczone, że "nic nie widział, nic nie słyszał ;) A to, czy sobie zawracał tym głowę, czy nie...Jest już osobną kwestią.

Leon Kennedy

#51
No faktycznie bywało to dość mocno zaznaczane, ale sama dobrze wiesz jacy potrafią być kolesie od komiksów i jak czasem traktują czytelnika, co tu bedziemy owijać w bawełnę... jak słabo rozgarniętego człowieka, który nie zwraca uwagi na takie szczegóły lub je po prostu olewa... :-\.

(A)nonim

A wracając do właściwego tematu:
CytatAle ta jego "pomocniczka"...Urocza.
I dlatego jest taka zajefajna. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Widać po buźce, że badass.

Leon Kennedy

Wygląda jak typowa ćpunka z rynsztoka :). Pewnie to urzekło Red Hooda :P

(A)nonim

W ogóle dawno nie było wątku deformacji który by mną ruszył, a ten zrobił to mocno.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Ludzie ze zdeformowanymi gębami to nie pierwszyzna w świecie Batmana, a fakt, że takie postaci przyciągają najbardziej chociaż nikt nie chciałby tak wyglądać.:-)   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Czwarty numer nie zachwyca.
Wiemy na 99,9999% kim jest Red Hood i zaskoczenia nie ma.
Dick "Pseudo-Batman" Grayson daje sobą pomiatać 10 letniemu pomocnikowi (stąd to "pseudo").
I nie wiem, ale mam dziwne skojarzenia że Morrison trochę nawiązuje do TDK.
A i jeszcze jedno, może mi się wydaje, ale chyba Morrison próbował odpowiedzieć na zarzuty Millera dotyczące kaptura i jak dla mnie to mu się nie udało.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

A miałam nadzieje, że jednak nas czymś zaskoczą.
Btw, chyba podoba mi się ta cała Scarlet...

(A)nonim

No, wreszcie się pojawił jakiś nowy, ciekawy i oryginalny przeciwnik. Przynajmniej jak na razie.

Dobra Pygowi też muszę oddać honory. I nowy Black Mask jest obiecujący. Bardzo dobrze bo trzeba rozruszać stare towarzystwo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.