Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne

Joker: Folie à deux (2024)

Zaczęty przez Juby, 08 Czerwiec 2022, 08:28:39

LelekPL

Fajnie, że się potwierdziło. Po Narodzinach gwiazdy i Dom Gucci, jestem jak najbardziej za Gagą w tej roli. Normalnie byłbym obojętny na ten film czy postać, ale odważnymi decyzjami mnie zaciekawili. Jestem za i na chwilę obecną chyba bardziej interesuję się Jokerem 2, niż Batmanem 2.

Juby

Mam tak samo. Gaga po tych dwóch filmach ma u mnie duży kredyt zaufania, mam nadzieję że w roli Harely wypadnie lepiej od Margot, a sam pomysł na musical osadzony w Azylu Arkham - to coś czego jeszcze nie było, dlatego z miejsca czekam bardziej od pozostałych filmów DC (choć akurat w tym przypadku poprzeczka postawiona jest bardzo nisko).

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Gaga może się sprawdzić. Zobaczymy jak im ten pomysł na musical wyjdzie w praniu.

Juby

Według nowych informacji ma być to bardziej film muzyczny w stylu A Star is Born (2018) aniżeli pełnoprawny musical ze scenami śpiewanymi/tanecznymi, czyli możesz już spać spokojnie. Budżet może sięgnąć aż $150 milionów (ponad dwukrotnie więcej od części pierwszej), z czego po $20m dostaną Phillips i Phoenix, a $10m Gaga. Produkcja rusza za 4 miesiące.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman