Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pochwały

Zaczęty przez Juby, 29 Lipiec 2008, 18:40:02

Arkham

CytatNo ale oczywiście dlatego, że w Polsce najbardziej lubi się filmy Burtona, to i im trzeba stworzyć osobne layout'y, bo tak chce Arkham. :P

A no chcę.

Cytat:o TDK jest najnowszym filmem o Batmanie, który stał się 4 najbardziej dochodowym filmem w historii kina, zdobył 2 Oscary, wyznaczył nowe granice w filmowaniu komiksów i zajął 7 miejsce na liście najlepszych filmów wszech czasów na imdb.com. 2008 rok, to był rok Mrocznego Rycerza trzeba to przyznać, i twórcy BC chcieli to podkreślić nadając mu unikalny layout, którego nie mają (i jak podkreśla twórca strony Woland: "Nie będą miały") inne filmy o Batmanie.

Dla mnie TDK, nie jest niesamowitym arcydziełem, jak dla ciebie. Uważam film za dobry, ale daleko mu do Batmanów Burtona. Takie jest moje zdanie, i dlatego bardziej mi zależy na lay'ach, dla B'89 i BR. Krótko mówiąc, TDK mi wisi

Cytat(i jak podkreśla twórca strony Woland: "Nie będą miały")

CytatJa tak powiedziałem/napisałem, Juby? Heh, nie przypominam sobie;).





Juby

Woland muszę cię skarcić, bo dokładnie mi mówiłeś (nie chce mi się teraz szukać tego posta, aby cię zacytować), że poszczególne filmy fabularne nie będą miały oddzielnych layoutów więc znowu mnie oszukałeś. ;) Ale na plus. No i znowu jest update BB, a nie ma TDK ;D

A co do layoutu, którego wprowadziłeś dziś, czyli ten z BB, to jest on klimatyczny pod względem kolorów i nietoperzy, ale Batman jest zwyczajnie, fatalnie wklejony (nie dość, że widać piksele, to jeszcze stoi jakoś nisko, i jest ucięty w połowie), a Wayne jest troszkę w słabszej jakości, choć to akurat mi mało przeszkadza. W dodatku pasek do BB został trochę podkoloryzowany, aby pasował do lay'a i chyba z nim to jednak totalnie przesadziłeś (dosłownie, zbyt mocne/żywe kolory).

Uważam, że teraz Begins ze wszystkich filmów, wizualnie (czyli chodzi o layout i pasek) przedstawia się najsłabiej Woland, i jeżeli będziesz miał tam kiedyś czas (niedoczekanie, co?) to sugerowałbym poprawki tego na co zwróciłem uwagę, czyli właściwe przywrócenie dawnego paska, z zaledwie minimalnym podkoloryzowaniem, i poprawy przy layoucie całego Batmana. :P

PS: Czemu Woland, jeżeli aktualizujesz stronę główną o BB, to nie zmienisz od razu plakatu na ten właściwy... z datą "JUNE 15", tylko trzymasz ten ze starą? :P

PS2: Arkham, dla mnie TDK z całkowitą pewnością nie jest żadnym arcydziełem, i nie widzę, żebym gdzieś, kiedykolwiek coś takiego napisał. Po prostu napisałem ci jak jest.

Posted on: 26 Lipiec  2009, 21:52:02

 Znalazłem: ;D

Cytat: Woland w 19 Sierpień  2008, 15:29:01
...Niestety, mam troche odmienne wyobrazenie szaty graficznej do dzialów filmowych (wyjątkiem bedzie póki co tylko TDK), bo nie chcialbym, aby kolidowaly one z formą pasków dzialowych. Slowem - nie bedzie tam raczej miejsca dla postaci...

Cytat: Juby w 29 Wrzesień  2008, 16:02:38
O i Woland, podobno mialeś nie robic oddzielnych layout'ów do poszczególnych filmów? Ale rób to dalej, bo świetnie ci wychodzi. ;)

Cytat: Woland w 17 Październik  2008, 00:17:14
Miałem na myśli filmy fabularne...

In Your Face!!! ;D

Posted on: 26 Lipiec  2009, 21:57:12

 
Cytat: Woland w 26 Lipiec  2009, 21:37:47
Ja tak powiedziałem/napisałem, Juby? Heh, nie przypominam sobie;). Z layoutu do "TDK" jestem naprawdę póki co zadowolony - póki co to faktycznie unikat spośród reszty. "Batmany" Burtona będą też miały, nie wiem kiedy, ale będą miały....

Odnośnie layout'u do TDK, to ja bym tylko wyciął tą białą poziomą linie, bo w nowych layout'ach już takiej niema, więc zrobiłbym to tak, aby go upodobnić do reszty.

kelen

Wspolczuje Wolandowi

Woland

1. Slowem - nie bedzie tam raczej miejsca dla postaci...

2. O gustach trudno dyskutować:)

3. Dla mnie nigdy nie ma ostatecznych wersji jeśli chodzi o stronę i działy którymi się zajmuję;)

Things change;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

Cytat: Woland w 26 Lipiec  2009, 22:19:03
1. Slowem - nie bedzie tam raczej miejsca dla postaci...

W mordę, mogłem to wyciąć z cytatu, i wtedy bym miał rację. ;)

Cytat: Woland w 26 Lipiec  2009, 22:19:03
2. O gustach trudno dyskutować:)

Po dłuższym się przyjrzeniu się, to lay może być. Jest mroczny, i pasuje do filmu. Tylko ta zimna paska mnie drażni, i jak już wcześniej wypominałem, starsza wersja plakatu, choć to mało ważne elmenty.

Cytat: Woland w 26 Lipiec  2009, 22:19:03
3. Dla mnie nigdy nie ma ostatecznych wersji jeśli chodzi o stronę i działy którymi się zajmuję;)

Domyśliłem się. ;) Ale dałbym ci jedną radę... Nie rób zbyt wielu rzeczy na raz, bo wtedy żadna nie wyjdzie tak dobrze, jak gdybyś się tylko na razie nią zajął, i przez to są większe opóźnienia.

PS: No i w gatunkach mamy Sci-fi... Thank You!
PS2: A tak ogólnie to twoja praca dla strony, jest wspaniała Woland. You Are great man. ;D

Woland

Nie można robić tylko jednej rzeczy na raz. Zbyt nudno:P Dzięki za miłe słowa, choć mój wkład to tylko większa lub mniejsza cegiełka.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Nie bądź taki skromny W. ;) Widzę, że otworzony został nowy, długo wyczekiwany TAS i fajnie się prezentuje... wręcz bardzo dobrze. Ale zauważyłem pewną wadę - galerię są jakby popsute, zdjęcia otwierają się w nowej karcie, a po włączeniu galerii, znika nowy layout do0 TASu. :P

Mathes

A ja się zastanawiam, czy jedyna rzeczą, jaką możecie nam zaoferować w dziale "Batman Begins", w rubryce "Komiks a Film", jest to?

http://batcave.stopklatka.pl/index2bb.php?id=batmanbegins_komiksafilm

Woland

Cytat: Juby w 08 Sierpień  2009, 11:13:05
Ale zauważyłem pewną wadę - galerię są jakby popsute, zdjęcia otwierają się w nowej karcie, a po włączeniu galerii, znika nowy layout do0 TASu. :P


A wiesz z czego to wynika? Sam tego nie zauważyłem szczerze powiedziawszy. Źródłem rozbieżności jest to, że to testowa wersja którą wrzucałem równo rok temu dla własnego podglądu i zapomniałem usunąć z serwera. Strasznie okrojona, brakuje sporo obrazków nie mówiąc już o tym co zauważyłeś :P

Cytat: Matches w 08 Sierpień  2009, 11:31:56
A ja się zastanawiam, czy jedyna rzeczą, jaką możecie nam zaoferować w dziale "Batman Begins", w rubryce "Komiks a Film", jest to?

http://batcave.stopklatka.pl/index2bb.php?id=batmanbegins_komiksafilm
Musicie jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

You're in for a show tonight, son.

Juby

#39
Cytat: Matches w 08 Sierpień  2009, 11:31:56
A ja się zastanawiam, czy jedyna rzeczą, jaką możecie nam zaoferować w dziale "Batman Begins", w rubryce "Komiks a Film", jest to?

http://batcave.stopklatka.pl/index2bb.php?id=batmanbegins_komiksafilm

E tam, jest setka rzeczy, na którą czekamy dłużej, i są z pewnością bardziej interesujące.

Posted on: 08 Sierpień  2009, 12:09:26

 

Fajny nowy pasek działowy Woland, lepszy od dwóch poprzednich przy BB. Bardzo pasujący do tego z TDK, choć jeśli mogę coś zasugerować, to trochę na przymus w nim wepchnięty jest Alfred, Lucius i Wayne z mieczem (dwóch pierwszych można by jakoś przesunąć, czy lepiej ustawić, bo Foxa prawie nie widać, ale Wayne'a powinieneś ewidentnie wyciąć), no i Batman jest trochę za mały. Gdybyś to zmienił, byłoby genialnie. :o ;)


Altair

Czy budząc się rano i wstając już myślisz o tym,w której linijce tekstu Woland, czy Q popełnili błąd? :P

Juby

Po pierwsze Altair: Nie, nie myślę tak od rana. Znajduje wszystkie błędy na stronie przypadkiem, kiedy czytam jakiś artykuł, bądź recenzje. A skoro jest możliwość zwrócenia na to uwagi, to czemu miałbym tego nie robić. Chyba każdy chce, aby strona BC prezentowała się jak najlepiej.  :P

Po drugie: Czy ja w ogóle gdzieś tu zwróciłem uwagę, na popełniony błąd? Ja tylko pochwaliłem Wolanda za wykonanie nowego paska działowego, i zwróciłem uwagę co w nim można by ewentualnie, kiedyś poprawić, aby wyglądał jeszcze lepiej. :P

Po trzecie: Czemu się tak bulwersujesz Altair, jakbym codziennie wyrzucał wór śmieci do twojego mieszkania. Coś ci robię swimi postami, bo moderatorzy jakoś się nie czepiają...  ::)

EL-Kal

Moderatorzy się nie czepiają, co nie znaczy, że użytkownicy nie mogę wyrazić swojej irytacji odnośnie Twojego mądrzenia się i manii wytykania błędów, kiedy w Twoich quasi-recenzjach jest ich bez liku. Czytałeś kiedyś na głos te wypociny?

Poza tym ja też chcę layout z filmów Burtona, bo może to i TDK rządzi obecnie, tj. pojawił się na językach większości, ale fani Batmana to fani Batmana, a tylko nie znający się na idei ekranizacji komiksowych może uważać, że można olać starsze ekranizacje tylko dlatego, że są starsze.

Lubi? rzodkiewki

Juby

Cytat: EL-Kal w 16 Sierpień  2009, 09:41:06
Moderatorzy się nie czepiają, co nie znaczy, że użytkownicy nie mogę wyrazić swojej irytacji odnośnie Twojego mądrzenia się i manii wytykania błędów, kiedy w Twoich quasi-recenzjach jest ich bez liku. Czytałeś kiedyś na głos te wypociny?

Poza tym ja też chcę layout z filmów Burtona, bo może to i TDK rządzi obecnie, tj. pojawił się na językach większości, ale fani Batmana to fani Batmana, a tylko nie znający się na idei ekranizacji komiksowych może uważać, że można olać starsze ekranizacje tylko dlatego, że są starsze.

I znowu muszę się tłumaczyć przed innym użytkownikiem. :P Tak, czytałem kiedyś swoje recenzje na głos i staram się nie popełniać w nich błędów, ewentualnie jak jakieś zrobię i znajdę, to od razu poprawiam. I Woland już powiedział, że jednak będą layouty do Batmanów Burtona, więc nie wiem po co z tym wyskakujesz., bo przecież ja nigdy nie powiedziałem, że takowych nie chcę.

To, że komuś coś się nie podoba u innych użytkowników, nie oznacza, że może offtopować zadając retoryczne pytania w niepotrzebnym poście. Mi też może się nie podobać zachowanie kilku użytkowników i wolę to po prostu przemilczeć.

PS: A żeby samemu nie offtopować, dodam jeszcze, że dobrze iż w końcu był update galerii fotek z filmu do TDK, i już jest ona najobszerniejszą galerią ze wszystkich (330 fotek). A najlepsze jest to, że doszło tyle nowych, że wkrótce w galerii powinno ich być z 400. :o

PS2: Skończmy ten temat! :P


Huntersky

#44
Wow, Woland widzę nowy świetny layout! :o Jednakże widzę mały błąd: lewe ucho Batmana nie jest wystarczająco ostre!  Czy da się coś z tym zrobić?

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford