Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 Lipiec 2008, 15:57:51

Silent Dark

Czyli wasze zdobycze komiksowe spoza tematyki Batmana.

Grim Knight

Moja zdobycz najwieksza poza Batmanem w przeciągu ostatnich miesiecy?

"Kaznodzieja: Krew i whiskey". Kupiony za cene rynkową, mimo ze naklad sie dawno temu wyczerpal i ceny na Allegro wariują :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

CytatMoja zdobycz najwieksza poza Batmanem w przeciągu ostatnich miesiecy?
Dokladnie.(moje mają 2 tygodnie)

Grim Knight

Cóz....moja najnowsza "zdobycz" są dwa pierwsze tomy Hellsinga.


I srodze sie zawiodlem, bo mając nadzieje, ze przekonam sie do mangi.... Sko?czylo sie jak zwykle.

Czyli powrócilem na komiksu ameryka?skiego i europejskiego lono.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

Manga to pierwsza rzecz, którą biore do reki kiedy chce coś przeczytac.

Grim Knight

W moim przypadku- ostatnia, no, moze przed poradnikiem o usuwaniu kurzajek.

Nie lubie, nie przemawia do mnie, nie podoba mi sie i juz.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Akurat Hellsing jest kiepska manga, odrzucilo mnie po 1 tomie. Anime duzo lepsze (mimo, ze przesadzone momentami, ale to i tak lepsze niz ten dziki humor w mandze)

Grim Knight

I przynajmniej nie jesteś narazony na polskie tlumaczenie :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

NIe kupuje komiksów, przynajmniej nie seriami. Kupuje jak wydadzą w Polsce albo jak jestem w Londynie...swego czasu ostatni zakupilem sporo Hellboya.

Grim Knight

Ja zakupilem ostatnio najnowszy tom "Hellboya" czyli "Zew Ciemności" i polecam wszystkim. Do diabla, to jest jeden z najlepszych albumów w serii! Akcja sie zageszcza, powracają starzy znajomi, przeznaczenie powoli zaczyna sie wypelniac... A poza tym genialne sceny pojedynków!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Ocelot

John Constantine Hellblazer : All his engines Hard-Cover sprowadzony z USA ;) Świetny,klimatyczny komiks.
Here...we...go!

MJ

Ostatnio kupilem Kingdom Come troche za to zabulilem ale warto bylo.Takiego komiksu jeszcze ie czytalem, ze wszystkich które przeczytalem ten wciągnąl mnie najbardziej, czulem sie jakbym obserwowal te zdarzenia tak samo jak Norman Mckay i Spectre.Ten komiks ma glebie, dwie armie superbohaterów walczące ze sobą i jedna osoba która ratuje sytuacje, brzmi jak klasyczna historyjka, ale nie jest nią. Bardzo dobry komiks, polecam wszystkim.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

kelen

Kupiles polska czy oryginalna wersje?
Ja ostatnio to tylko uzupelniam Batmana z Tm Semica (dzieki Ci Boze za sklepy komiksowe w Poznaniu) no i kupilem 1 tom Watchmenow. Me wanna more.

Funky

"Wiezy Krwi" - Klimat lat 40, mlody detektyw, piekna kobiet bossa mafii. Ten komiks oceniam bardzo dobrze, fajne rysunki i zako?czenie które mnie zaskoczylo.

"Siedem Psychopaci" - Historia o tym jak siedmiu psychopatów ma zabic Hitlera. Tutaj gorzej sie bawilem ale rysunki byly wporządku zako?czenie równiez uwazam za ciekawe.

Maxie Zeus

CytatHistoria o tym jak siedmiu psychopatów ma zabic Hitlera
Co za paradoks.. A ja zawsze myślalem, ze to Hitler byl psychopatą.. ;D