Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 Kwiecień 2016, 18:10:52

Juby

Ale ludzie krwawią na czerwono. A wampiry żywią się ludźmi. Wampiry bez krwi od razu kojarzą mi się ze Zmierzchami, Blade to drugi obok Punishera superbohater Marvela, który moim zdaniem powinien powstawać wyłącznie w rated-R, nawet Deadpoola 3 w PG-13 łatwiej będzie mi zaakceptować.

Dla mnie wersja ze Snipesem była tak dobra i powstała w szczytowym okresie kina, że nie widzę na razie szans na to, aby wersja MCU miała go przebić. Ale poczekam na zwiastuny, przy takim castingu roli głównej warto dać mu szansę.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Obywatel Wayne

Wystarczy zmienić krew wampirów w MCU na czarną i po problemie.

Juby

Cytat: newtime w 03 Sierpień  2022, 19:23:42Jeśli chodzi o wampirów wystarczy ustalić ze w tym świecie wampiry krwawią np na czarno wiec juz znika jakakolwiek granica i mogą tryskać czarną jucha ile tylko chcą

Cytat: Juby w 03 Sierpień  2022, 19:35:04Ale ludzie krwawią na czerwono. A wampiry żywią się ludźmi.

Cytat: Obywatel Wayne w 04 Sierpień  2022, 01:01:45Wystarczy zmienić krew wampirów w MCU na czarną i po problemie.

Po raz drugi, jak zmiana krwi wampirów na czarną wpłynie na takie sceny?

Na Fantastyczną czwórkę niespecjalnie czekam, pewnie przez to że były już trzy podejścia do tych bohaterów i w sumie drugie pasowało do MCU. Serial o Daredevilu będzie miał we mnie widza, o ile nie będę musiał przed nim nadrabiać Defenders i trzeciego sezonu Netflixa, których nadal nie widziałem. Najbardziej czekam na trzecich Strażników Galaktyki i trzeciego Ant-Mana, wszystko co później - zobaczymy. W sobotę 10 września o godzinie 19:00 polskiego czasu odbędzie się panel MCU podczas D23. Niedługo więc powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat przyszłych widowisk z tego świata.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

newtime

Wystarczy odpowiednie kadrowanie i parę zabiegów aby wysysanie krwi było wciąż brutalne beż pokazywania rzeki krwi o ile wgl jest to potrzebne. Mieliśmy już film o wampirze w roli głównej w tym roku z marvela i obyło się bez krwi. Poza tym blade nigdy nie kojarzył mi się z jakąś przesadna brutalnością wiem że stare filmy bawiły się krwawa przemocą ale bardziej mi zależy na fajnej fabule, klimacie oraz postaciach. Pewnie gdybym miał wybór to tez wolał bym R ale nie jest to coś co było by wyznacznikiem. Blade będzie polował oraz zabijał wampiry, nie koniecznie musimy ogladac ich ofiary tak jak nie musimy oglądać ludzi skrzywdonych przez jokera, co nie zmienia faktu że nie miał bym  nic przeciwko 😀