Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

Hydro

Ach, pamietam ze po seansie BB w Cinema City w Toruniu zapragnąlem miec plakat. Wchodze, a tu wielki na jaiieś 3 mietry is zeroki ekran, a tam gra BB na PS2. Gościu coś tam powiedzial, wytlumaczyl, pogralem  20 min i plakat byl... Mam nadzieje, ze to samo bedzie z TDK!
It's a funny world we live in.

Funky

CytatByc moze w czasie polskiej premiery "Mrocznego Rycerza" bede w Sopocie, wiec wpadne do kina gdzieś w trójmieście.

A kolega jest z Trójmiasta? bo ja wybiore sie do Gdyni. Ale kilka dni po premierze.

Dezerter

Pamietam, ze na pierwszym pokazie przed premierowym BB w bydgoskim Multikinie  który odbyl sie okolo 12 w nocy,  do zakupienia byla cala masa rzeczy związanych z filmem, koszulki, czapki a nawet plyty z muzyką(nawet tą z pierwszego Batmana). Jeśli mnie pamiec nie myli to do jakiegoś duzego zestawu(chipsy, popcorn cola, itd) dodawali plakat, ale tu glowy nie dam(na pewno tak bylo na Matrix'ie i kilku innych). Na pokazie przed premierowym BB byla prawie pelna sala, teraz po marketingu licze, ze bedzie 100% zapelnionych miejsc. Na TDK wybieram sie bez zadnego przebrania(na BB tez nikogo takiego nie zauwazylem). To jest niestety Polska. Mam nadzieje, ze kasjerka w Multikinie mnie nie wyśmieje jak zapytam sie od kiedy beda dostepne bilety na pokaz przed premierowy(ostatnio jak chcialem póśc na film 28 tygodni pó?niej kilka dni po polskiej premierze gościu przy kasie mnie wyśmial- powiedzial, ze "raczej nie bedą puszczac tego w Bydgoszczy", i  jak tu nie wspierac piractwa?)

Hydro

Ja bylem dzis w Toru?skim Cinema City, i spytalem sie goscia, czy juz sprzedają bilety na "Batmana", bo jakbym powiedzial Mroczny Rycerz to by oczy robil :P A ten spokojnie, ze "jeszcze nie". Ale przynajmniej od mojej ostatniej wizyty sie duuzo zmienilo - z 5 plakatów TDK, tuz przy wejściu makieta wyskakującego przez szybe Batpoda, a w środku wysoki trójkątny stojak, na jednej stronie Batman, drugiej Dent, a na trzeciej Joker :)
It's a funny world we live in.

Grim Knight

Dla porównania u mnie w kinie wisi jeden plakat w dziale "Zapowiedzi" i pod kiblem stoi makieta z Batpodem, której ktoś naderwal glowe :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

Ja zapewne pojawie sie na pokazie przedpremierowym w Bielsku - Bialym... Jest ktoś chetny?

Arkard

Napewno wybiore sie na pierwszy pokaz w Krakowie.

Huntersky

Eh...a w Heliosie wszedzie pokazy przedpremierowe, ale nie w Sosnowcu. ::)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen

Huntersky, ty jestes z Sosnowca?

Funky

Wcześniej juz wspominalem ze na "The Dark Knight" najlepiej chcialbym wybrac sie wieczorem. Wiadomo doda to uroku a nie uśmiecha mi sie oglądac tak wazny dla mnie film w dzie? i kiedy świeci slo?ce. Moze uznacie to za jakąś fanaberje ale cóz ja po prostu nie lubie oglądac Batmana za dnia ;) (jak to np. robi TVN w przypadku filmów Burtona) Ale te pól godziny trzeba miec zeby dojechac do kina najbardziej pasowalaby mi godzina 20 ale jak wiadomo TDK troche trwa a pó?niej wracac kolo 22 to jest troche za pó?no  :-\ No i widzicie jaki mam dylemat a moze w sierpniu bedzie gorsza pogoda :P

kelen

Ja zdecydowalem sie pojsc na najwczesniejszy mozliwy pokaz. Na sali i tak bedzie ciemno :P

Gieferg

Cytat: Huntersky w 22 Lipiec  2008, 09:23:10
Eh...a w Heliosie wszedzie pokazy przedpremierowe, ale nie w Sosnowcu. ::)

Są jeszcze Katowice.
Ciekawe tylko o jakiej te pokazy bedą porze bo jeśli pó?niej niz o 20 to mam problem :/
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

kelen

Wlasnie tez mnie to ciekawi - czy pokusza sie o seans  o polnocy czy zaczna jak z normalnymi senasami od jakiejs 6 czy 8 do pozna.
Btw, to kto bedzie w katowicach?

Huntersky

Cytat: GiefergSą jeszcze Katowice.
Ale to zawsze dalej niz do Sosnowca. ;) No chyba, ze bede mial transport inny od KZKGOP.
Ciekawe, jak tam z Cinema City. Przy odrobinie szcześcia mozna iśc do Plazy. :)

Kelen - na 50 % ja.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Cytat: kelen w 22 Lipiec  2008, 10:47:15
Wlasnie tez mnie to ciekawi - czy pokusza sie o seans  o polnocy czy zaczna jak z normalnymi senasami od jakiejs 6 czy 8

Mam nadzieje, ze bedzie o 18-19 ale obawiam sie, ze bedzie pó?niej i poczekam przez to tydzie? dluzej  :/
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.