Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Maxie Zeus


Q

Fotka lepszej jakości:


Jak dlamnie fryzura Goku jest dobra. Nie jest taka jak w mandze, co by raczej w filmie sie niesprawdzilo, ale ma zachowany znany styl.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jestem ciekaw jak to bedzie wyglądac na ekranie, bo wiadomo, ze zdjecie to co innego... Ale jak na razie jestem w miare zadowolony i czekam na ten film!!

Maxie Zeus


Mr.G

Nie jestem fanem serialu animowanego, ale film obejrze z checią. Zapowiada sie ciekawie.

Leon Kennedy

Bulma jest piekna :).

Firm

NO, lądnie wyszla na tych zdjeciach...po teaser'owym plakacie myśle, ze ta ich fotka polączona w calości jest oficjalnym plakatem.

Q

Kolejne skany oprócz Goku i Bulmy jest takze Chi Chi, Yamcha i Genialny zólw.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Nawet, nawet.... ;D

Wygląd Kame Sennin'a (= Genialnego zólwia) troche mnie zaskoczyl... nie zebym byl zawiedziony, tylko w anime calkowicie inaczej wyglądal. Ale i tak jest cool !!
I jak juz wcześniej Leo napisal, ta Bulma jest naprawde niezla :P

Mr.G

Co do Bulumy to ja tez sie pod tym podpisuje.

Philips V38

Czy ja dobrze widze, bedzie film Dragon Ball ???
Kto bedzie glównym przeciwnikiem Goku ? Jeśli o mnie chodzi to moja znajomośc Dragon Balla zaczyna sie od Frezzera, a ko?czy na Komórczaku :) (gdy bajka leciala na RTL7, nie mialem satelity)
Ale mimo tego niklego % znajomości świata Dragon Ball, ta anima przypadla mi do gustu:)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mr.G

A ja wam powiem, ze w zyciu nie oglądalem Dragon Balla, bo po prostu mnie to nie krecilo i nie lubie japo?skiej animacji, ale film moze byc ciekawy.

Juby

Philips V38, Mr. G i wszyscy, którzy nie oglądali a chcą obejrzec to anime, które jest dla mnie najlepszą kreskówką jaką znam, polecam te strone:
http://dbpolska.net/news.php
Wlaśnie miala update, kiedyś byla byle jaką stronką, a teraz, jest to najlepszy serwis o Dragon Ball w Polsce. Gdy sie zarejestrujecie i zalogujecie w pasku po lewej odnajd?cie "Strefe plików",  w której znajdziecie wszystkie odcinki DB, DBZ i DBGT do ściągniecia po polsku, nagrywane z RTL7 i TVN7. Jest ich niemal piecset, sam mam wszystkie na kompie i polecam kazdemu.  ;)

Film zapowiada sie znakomicie. Postacie przypominają komiksowe wzory, ale są zarazem oryginalne i bardziej realne (Bulma zamiast blekitnych wlosów ma tylko jedno blekitne pasemko, a Goku ma krótsze wlosy). Czekam z niecierpliwością na wygląd Piccolo, bo to on ma byc w tym filmie chyba glównym wrogiem co? Szkoda, ze az tyle trzeba czekac na premiere, bo przeze mnie jest to najbardziej oczekiwany film na podstawie komiksu przyszlego roku i juz mi rece chodzą, aby go obejrzec.  8)

PS: Nie tylko Bulma, ale i Chi Chi jest bomba.  ;D

Maxie Zeus

Nowy poster z Goku :P

Mel

Jakiś taki....Kreatywnie ubogi ;D

Fryz Goku calkiem, calkiem i ciuch mniej obciachowy...Ale postura jakaś taka niemrawa ;D

To nie to samo co umieśniony i oblozony zylami Son Goku z Kapsuly Wylegniety.