Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Sprawiedliwość Ponad Wszystko.

Zaczęty przez Gregman, 03 Sierpień 2012, 17:12:10

Gregman

Gra dla m?odszych. Po?yczy?em kiedy? od kuzyna. By?em ma?y wi?c gra by?o fajnie (jeszcze t? gr? na kompie mam). Ale teraz to tylko ci?g?e zastanawianie si? "Dlaczego Pingwin i Two-Face zostawiaj? mi poszlaki? To nie s? Joker i Riddler" oraz s?uchanie m?drych komentarzy Robinka. Mam jedno pytanie. W pokoju Wayne'a jest taki zegar. Mo?emy nim rusza?. Gdzie go po?o?y?? To jaki? bonus czy bug?

JaRo II

 Gra przeznaczona dla m?odszych graczy. Gra si? szybko (nawet za szybko) i w sumie przyjemnie. Rozczarowaniem jest totalny brak pojedynków, gra jest ca?kowicie pozbawiona przemocy. Wszystko polega tutaj na detektywi?mie i poszukiwaniu. Fabu?a jest prosta, a w rolach przeciwników mamy duet- Dwie Twarze i Pingwin. Dodatkowo w?ród postaci pobocznych pojawiaj? si? - Robin, Batgirl, Alfred i Gordon. W grze dra?ni?y mnie g?upkowate pseudo humorystyczne docinki ze strony Alfreda i Robina.
Jest te? druga cz??? tej gry- "Batman: Toksyczny ch?ód", która tak?e ukaza?a si? tylko na PC. Gra jest bli?niaczo podobna do jedynki, tym samym ma jej wszystkie zalety i wady, a za przeciwników mamy Cz?owieka Zagadk? i Mr. Freeze'a.
Podsumowuj?c- prosta, krótka gra, która nie dostarcza zbyt wielu emocji. To zupe?nie inny poziom ni? seria "Arkham". Mimo swych wad mi si? w ni? dobrze gra?o, przyjemnie sp?dzi?em czas. Nie poczu?em si? po tej grze spe?niony, ale te? nie odczu?em straty czasu. Gra spe?nia si? jako produkt dla m?odszych. Ja mimo wszystko mi?o sp?dzi?em nad ni? czas.

Moja ocena: 9 / 12.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Solderowy

Jedna z gier mojego dzieci?stwa. Nadal mam p?yt? z t? gr? z magazynu "Hugo i przyjaciele". Pami?tam, ?e w bat jaskini próbowa?em dostrzec twarze Bruce'a, oraz Tim'a. Najwi?kszy ubaw dawa?y mi wtedy momenty w pewnym mieszkaniu. Jeden z ludzi pingwina mówi? np. "parasol jest z?o?ony", a gracz rozk?ada parasol, "ksi??ki na pó?ce pouk?adane", my je rozk?adamy. Pó?niej gra?em ju? w "Arkham Asylum", zupe?nie inna forma rozrywki :) .