Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna d...
Ostatnia wiadomość przez Q - 17 Sierpień 2022, 14:09:28
Kwestia "zielonego światła" dobrze wyjaśnił Jett z Batman on Film - https://batman-on-film.com/17873/the-batman-2-in-trouble-calling-bs-on-the-clickbait/

Standardowo film otrzyma zielone światło, gdy już zostanie przedstawiony scenariusz, a ten jak wiadomo jest w przygotowaniu, i ustalony budżet.

W tym samym artykule Variety, piszą że sequel jest na etapie "rozwoju" czyli nic nie skreślono, a to, że premiera za kilka lat, to też nic niezwykłego.

Ale nagłówki "brak zielonego światłą dla sequela The Batman" przyciągają kliknięcia...

Ostatnia wiadomość przez newtime - 17 Sierpień 2022, 11:10:26
Cytat: Juby w 17 Sierpień  2022, 10:34:54Macie jakieś źródło w kwestii tego anulowania zielonego światła dla sequela The Batman? Słyszałem o tym już dwa razy, ale nigdzie się nie spotkałem z newsem na ten temat. Po namyśle uważam, że jednak byłoby słabo gdyby Pattinson nie dostał swojej serii, bo w DCEU, czy postawią na Afflecka, czy na Keatona, będzie on raczej już zawsze pełnił rolę drugoplanową/ gościnną, więc nie spodziewałbym się tam ukazania wielu łotrów ze świata Mrocznego Rycerza, na których czekam.

Nie tyle anulowania co po prostu jak na razie kontynuacja batmana nie  jest na ten moment brana pod uwagę, co o niczym nie świadczy ale jest torchę niepokojące, bo joker został juz nawet  oficjalnie potwierdzony a o The batman cisza

https://variety.com/2022/film/news/dc-films-kevin-feige-batgirl-joker-2-walter-hamada-david-zaslav-1235337927/
Ostatnia wiadomość przez Juby - 17 Sierpień 2022, 10:34:54
Cytat: red fox w 13 Sierpień  2022, 15:53:59W tym przypadku chodzi mi o sposób poruszania się, używania peleryny i gadgetów oraz walkę, pod tym względem to był najbardziej komiksowy lub growy Gacek.
Batfleck sposobem walki na pewno był wzorowany na grach Arkham, ale poza tym - ponownie, zupełnie się nie zgadzam. Batmana Nolana pojawiał się i znikał, wisiał do góry nogami jak nietoperz, obserwował Gotham kucając na krawędziach budynków/ rusztowaniach z powiewającą na wietrze peleryną - to on był pierwszym tak dobrze - i do dziś najlepiej - oddającym komiks Batmanem. Zresztą, ciężko żeby Ben mógł być najbliższy komiksOM skoro Snyder zakochał się tylko w jednym komiksIE, czyli The Dark Knight Returns Franka Millera i inspirował się jedynie tym tytułem.

Macie jakieś źródło w kwestii tego anulowania zielonego światła dla sequela The Batman? Słyszałem o tym już dwa razy, ale nigdzie się nie spotkałem z newsem na ten temat. Po namyśle uważam, że jednak byłoby słabo gdyby Pattinson nie dostał swojej serii, bo w DCEU, czy postawią na Afflecka, czy na Keatona, będzie on raczej już zawsze pełnił rolę drugoplanową/ gościnną, więc nie spodziewałbym się tam ukazania wielu łotrów ze świata Mrocznego Rycerza, na których czekam.

Bat-Filmy / The Flash (2023) - AKA trzeci ...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 17 Sierpień 2022, 10:23:07
Mam podobnie. Z jednej strony cudownie będzie mieć możliwość zobaczyć Batmana-Keatona na dużym ekranie (pierwszy raz w moim życiu) i tylko dla niego planuję się wybrać do kina - przy reszcie DCEU konsekwentnie od 2017 roku nie chodzę/ płacę za żaden film. Z drugiej, przy obecnym marketingu, działaniach studia i aferach z Ezrą zupełnie nie potrafię się tym filmem jarać i specjalnie na niego czekać, a porażka finansowa byłaby mile widziana. Zresztą, według ostatnich informacji Deadline, budżet Black Adam to $185-200 milionów, a sequel Shazama! ma premierę 6 dni po Avatarze, więc pierwsze dwie lekcje pokory dla Warnera mogą się przydarzyć jeszcze w tym roku.

Cytat: Leon Kennedy w 16 Sierpień  2022, 12:06:21(...) Zatem jest to jednak jego solowy debiut 😄

Wyślij zapytanie do Warnera na jaką terapię zapisał się Ezra i poproś o kontakt.
Ostatnia wiadomość przez MysiaParasolka - 17 Sierpień 2022, 08:29:06
A ja dla odmiany chciałbym, żeby ten film Warnerowi i Ezrze wybuchł w twarz. Bokiem mi już wychodzi mentalność Holly, które przy każdej takiej aferze wyciąga PRowe działa i powtarza praktycznie ten sam scenariusz gaszenia pożaru. Nawet Keaton przestał być już dla mnie wabikiem w tym tytule, czubek-Ezra i non-stop pierdolnik DCEU/zmiany Zaslava obrzydziły mi zainteresowanie...
Ostatnia wiadomość przez newtime - 16 Sierpień 2022, 14:21:48
Coś czuję, że Ezra nawet nie wie o tych "przeprosinach" xD No ale spoko film chce zobaczyć wiec dobra wiadomośc
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 16 Sierpień 2022, 12:06:21
CytatOwszem, zmienia. Tytuł mogli zostawić jaki jest, ale jeśli w filmie w roli większej niż gościnna występują inni superbohaterowie DC, to z automatu oznacza, że The Flash nie będzie filmem "solowym". Debiutem również trudno go nazwać, skoro postać Barry'ego granego przez Ezrą mogliśmy oglądać w rolach gościnnych, lub drugoplanowych już pięciokrotnie.

Nie wiemy w sumie ile tego czasu antenowego dostaną te postacie i zapewne nie znamy ich wszystkich 😅 Do tego występy Flasha w innych produkcjach nie licząc JL, to w sumie i nawet trzecioplanowe były. Rozumiem, że już go trochę było tu i tam, ale de facto swojego filmu z nim w tytule i w pełni pierwszoplanowej postaci jeszcze nie był ( ewentualnie JL, owszem ). Zatem jest to jednak jego solowy debiut 😄

Co do przeprosin, poprawy i terapii... Oby w tym wytrwał. Serio życzę mu tego.
Uniwersum Batmana / Wielka Kolekcja Komiksów DC......
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 16 Sierpień 2022, 11:41:23
To teraz nic tylko Batgirl brać z kolekcji. Sam Robin z tego co zapamiętałem bardzo mi się spodobał, ale sumie już nic więcej nie mogę o nim napisać...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 16 Sierpień 2022, 10:20:21
Jednak wariant pierwszy.
https://variety.com/2022/film/news/ezra-miller-apologizes-the-flash-mental-health-issues-1235341888/

Typowe przeprosiny najprawdopodobniej nie napisane nawet przez niego (na 100% nie przez niego przekazane do Variety, zapewne przez jego agenta, lub osobę odpowiedzialną za PR w Warnerze), ale jeśli teraz zgłosi się na jakąś terapię i nic więcej nie odwali przez najbliższe 10 miesięcy, film powinien trafić do kin bez kolejnych problemów.

Ostatnia wiadomość przez red fox - 13 Sierpień 2022, 15:53:59
Cytat: Juby w 13 Sierpień  2022, 14:13:42Ze wszystkich bat-filmów to trylogia Nolana i The Batman najmniej wstydziły się komiksów, najbardziej z nich czerpały, najczęściej przekładały sceny jeden do jednego, a nawet składały ukłon i nie wstydziły się serialu z Adamem Westem (a przecież to zupełnie inna bajka). Po prostu również były autorskimi interpretacjami tych postaci, obaj reżyserzy chcieli uwspółcześnić Gotham i jego bohaterów, i bardziej wpasować je w naszą rzeczywistość.

Mogę się zgodzić ale zarówno Nolan jak i Reeves czerpią z tych komiksów tylko połowicznie ( podobnie zresztą jak Snyder ), kopiując tylko konkretne kadry, które im się podobały ale olewając całkowicie historię, np. takiego "Year One" czy "Long Halloween". Snyder też najlepiej przenosił komiksy na ekran 1:1 lub blisko tego ( "Watchmen" i "300" ) ale własna twórczość Mu nie wyszła.

Cytat: Juby w 13 Sierpień  2022, 14:13:42Też ucieszyłbym się na bardziej fantastycznego Batmana, walczącego z Clayfacem, Mr. Freezem i Man-Batem, ale akurat Batfleck w DCEU nim nie był. Snyder dokonał kosmetycznych zmian (kostium na komiksowy, inne gadżety), ale reszta nie różniła się od tego jakim Batmanem był Bale u Nolana, po części nawet bardziej osadzony w XXI wieku i technologii. Jedyna jego nowość to kontakt z innymi superbohaterami o cudacznych mocach, ale było tego za mało.

W tym przypadku chodzi mi o sposób poruszania się, używania peleryny i gadgetów oraz walkę, pod tym względem to był najbardziej komiksowy lub growy Gacek. Gdyby dać Affleckowi dobry scenariusz to mógłby to być dobry Batman - Reeves czytał skrypt Afflecka i mówił, że to nie dla Niego bo jest za dużo akcji a ja bym chętnie to zobaczył.
Myślę, że u Burtona też wszystko byłoby możliwe bo to był tak dziwny i odjechany świat i koncept, że wszystko tam się mogło wydarzyć - gdyby Burton nakręcił tego Supermana też mogłoby być różnie.