Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Mr.G

Cytat: Juby w 05 Kwiecień  2024, 08:56:16ale na pewno Chris wielokrotnie wspominał, że jego ulubionym filmem serii jest W tajnej służbie... z Lazenbym.

Skoro już o tym wspomniałeś.
Dosyć niedawno miałem okazję odświeżyć sobie ten film. Pamiętam, że w czasach jarania się starymi Bondami, do Lezenby'ego robiłem kilka podejść i chyba nigdy nie wytrwałem do końca. Pamiętałem, że był ten jednorazowy aktor i chodził w kilcie, tyle.
A tymczasem to naprawdę niezły film. Oczywiście za montaż scen walk ktoś powinien stracić robotę, ale pomimo to, tym razem całość oglądało mi się zaskakująco dobrze. Lezenby miał swój urok i to w taki bardziej uczuciowy sposób niż jego poprzednik i następca zarazem.
No i Armstrong tam śpiewał! A tekst tego pięknego kawałka nabrał zupełnie innego znaczenia w chyba najbardziej okrutnym i poruszającym zakończeniu w całej serii filmów o 007. Chyba się stary robię, bo mnie te sercowe wątki co raz bardziej rozbrajają. Może trzeba odświeżyć pozostałe filmy? Może znów wzruszę się na czymś, co kiedyś było mi obojętne.

There's no hurry, you see. We have all the time in the world

Juby

On Her Majesty's Secret Service od jakiegoś czasu (od Incpecji? odkąd Nolan zaczął głośno mówić, że to jego ulubiony Bond?) przeżywa renesans. Nie wiem czy zasłużony (widziałem w tv miesiąc temu kawał filmu i dla mnie wciąż ma on sporo problemów), ale fajnie, że już nie jest traktowany jako ten "najgorszy", bo w serii zdecydowanie przebija sporo tytułów.

A moja faza na Bonda odrodziła się, bo wycieka coraz więcej plotek na temat Bonda 26:
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-13245179/bond-film-remake-sydney-sweeney-zendaya-aaron-taylor-johnson-007.html

Nie wszystkie z tych rewelacji mi się podobają (remake? wracanie do starych wrogów i henchmanów? już w ostatnich dwóch filmach mi się to nie podobało), ale fajnie wiedzieć, że coś się dzieje. Myślę, że Aaron Taylor-Johnson już jest nowym OO7, ale z oficjalną konferencją czekają, aż będą mieli reżysera. Mam nadzieję, że potwierdzą coś do końca lata.