Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bat-kostiumy

Zaczęty przez MJ, 20 Marzec 2008, 22:12:43

Mel

Wyjątkowo odpychający design

Anarky

Przesadzasz, dodano troch? technologi i ju? beee... to przecie? zbroja nie ma si? wi?c co dziwi? ?e wygl?da jak wygl?da i nadaje Batmanowi takiej postury. W sumie wygl?d jej mnie nie odpycha, ciekawie si? prezentuje. Nawet ten he?m z du?ymi czerwonymi ''ga?ami'' znios? (nawet Doomsday mia? takie zreszt? jak wyszed? dos?ownie z ziemi)

W sumie wypada zaprezentowa? jeszcze to
Ja wam pokażę!

Mel

Jak zbroja z czerwonymi gałami,to tylko taka:


I nie przesadzam. To tylko moje skromne zdanie ;) Dodam, że ta figurka jest po prostu żenująca jeżeli chodzi o wygląd. "To" już nawet nietoperza, czy w ogóle Batmana nie przypomina.

Anarky

Moim zdaniem przypomina, choć oczywiście mogła by lepiej podkreślać nietoperzowe walory.
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatGdzieś zupełnie zapomnieliśmy o zbroi Batmana z trzeciego pojedynku z Predatorem, zbroi która jednak różniła się od tej z pierwszego starcia

I była zdecydowanie gorsza od tej pierwszej ;).

Wracając jeszcze do nowego uniformu Gacowatego, to faktycznie jest podobny do tego z Earth One. Zresztą sami zerknijcie i oceńcie:





Różnice faktycznie drobne: większe wypełnienie czarnym na brzegach elipsy łączące się z peleryną, pas, trochę inne uszka i tyle... Zmiany są wręcz cholernie kosmetyczne, a szkoda, bo nowy początek mógłby nam dać naprawdę nowy kostium :-[


Deuce

Nie powiedziałbym, że zmiany są drobne. Powiem raczej, że są przełomowe, a nawet historyczne. Zniknęły przecież, legendarne już, gacie na spodniach. U wielu osób powodowały one śmiech, a dla mnie były niezbędne. Batman wygląda teraz jakby był niekompletnie ubrany. Może tylko tak to postrzegam, ale nie wobrażam sobie, aby Batman biegał po mieście z praktycznie odsłoniętym tyłkiem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mel

Jakoś nie potrafiłabym się do tego stroju przyzwyczaić. To już ten mój sentyment, do elipsy, gaci na getrach, żółtego pasa i peleryny z niebieskimi odblaskami. I może to tylko ja tak odczuwam, ale nagle w tym jego "nowym" stroju zabrakło tej liryki oraz postaci Batmana, na którym się właściwie wychowaliśmy. Ten "design" przedstawia zupełnie inną osobę wg mnie.

Anarky

Cytat: Leon Kennedy w 16 Sierpień  2010, 18:21:57
I by?a zdecydowanie gorsza od tej pierwszej ;).

Czy ja wiem, ta z trzeciego pojedynku by?a l?ejsza i przy tym mniej opancerzona. Dzi?ki temu Batman by? jednak du?o szybszy i zwinniejszy co w perspektywie walki z Predatorem mia?o ogromne znaczenie. Przy okazji wyposa?ona by?a w ch?odzenie, czego nie mia?a ta z pierwszego pojedynku. Dzi?ki czemu Predator nie wyczuwa? ciep?a swej ofiary, wi?c by? w jakim? stopniu ''?lepy''
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatPowiem raczej, że są przełomowe, a nawet historyczne. Zniknęły przecież, legendarne już, gacie na spodniach.

Same w sobie oczywiście, że są przełomowe, ale mały szkopuł... Nowy Batman, nowy strój, a zerżnięty z Earth One i to boli, bo taki przełom nie ma prawy być kopiowany, a nowy w pełni!

CytatTen "design" przedstawia zupełnie inną osobę wg mnie.

Wszystko się zmienia. Nawet on.

PS: Anarky sam strój z wyglądu był lepszy, klimatyczny. Zaś który lepszy w walce, to już ciut inna broszka :P

BD96

#144
Mi natomiast zawsze najbardziej podobał się klasyczny komiksowy kostium który Batman ma w latach 80, w Polsce w TM-Semicach. On ma po prostu wszystko co trzeba. Świetna kolorystyka, logo w elipsie, klasyczny pas który z tego co pamiętam chyba miał kilka wersji jednak bez większych zmian, maska, peleryna, buty, rękawice w nieśmiertelnym kolorze - czarny z niebieskim odcieniem, lub na odwrót ;). Na drugim miejscu stawiam kostium JPV, acz nie mówię o Azraelu, tylko o pancerzu kiedy miał go już jako Batman.


Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Bat-fan, sądzę, że większość fanów Gacka ma ogromny sentyment do kostiumu w którym On występował najczęściej w Tm-semicach. ;) A już zdecydowanie najlepiej rysował Batmana w tym stroju (niby "prostym" ale oddającym sedno istoty Batmana) genialny Norm Breyfogle-nie przesadzone mięśnie, zauważalne jednak na pierwszy rzut oka, pas-"składający się" z "jakichś" ampułek (i to całkowicie wystarczyło, a nie jak to teraz jest z tym "wypasionym" pasem-niedługo "okaże się", że w swoim pasie Batman ma "przenośny" 18-to calowy monitor...), no i oczywiście genialnie okrywająca postać Mrocznego Rycerza peleryna. Moim zdaniem, właśnie Norm jest niedoścignionym wzorem w ekspresyjnym rysowaniu peleryny Nietoperza. No... może jeszcze Kelley Jones jest bliski ideału w tej "dziedzinie". :)

BD96

CytatBat-fan, sądzę, że większość fanów Gacka

Nie rozumiem, chcesz mi coś zarzucić?

Cytatże w swoim pasie Batman ma "przenośny" 18-to calowy monitor...

Myślę że to byłaby już znaczna przesada... jednak w tych komiksach wszystko jest możliwe...
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

CytatNie rozumiem, chcesz mi coś zarzucić?

A niby co miałby ci zarzucić ;D

CytatMyślę że to byłaby już znaczna przesada... jednak w tych komiksach wszystko jest możliwe...

Może i wszystko, ale to nie :P

BD96

Leonie, skoro Batman biega po czasach jako pirat/jaskiniowiec/kowboj, i wysuwam śmiałą teorię że możliwe jest wszystko w komiksach z Batmanem, jak i całym DC Comics ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

m2reily

CytatBat-fan, sądzę, że większość fanów Gacka ma ogromny sentyment do kostiumu w którym On występował najczęściej w Tm-semicach.

To bardziej stwierdzenie faktu niż zarzut. Sam też jestem wielkim entuzjastą tego kostiumu.
Co do tego nowego designu, który pokazano parę postów wygląda to wygląda on wręcz paskudnie.
Szary kombinezon jest dość mdły, brakuje czegoś co przełamie to kolor.
Z kolei podoba mi się ten strój, który pokazał Anakry. Ładne połączenie zbroi i kostiumu, nie jest nachalne.         


Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/