Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Goddamn Batman: It's lol time!

Zaczęty przez Mel, 11 Sierpień 2008, 13:29:33

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 29 Maj  2012, 18:03:21
Chyba w to pierwsze jest łatwiej uwierzyć, niż w wampiry. :)

Jedno i drugie jest równie niemożliwe, ale, według mnie, przynajmniej wampiry pasują do świata w którym istnieje Blade, ba, są jego podstawową częścią składową. Podczas gdy diabeł w świecie Spider-mana, pełnym wypadków naukowych i naturalnych mutacji, nie ma po prostu miejsca. Czy to wpływa jakoś na to, która postać jest dojrzalsza? Według mnie nie, ale w przypadku pająka jest to po prostu rażąca niekonsekwencja.
Gdyby od początku był osadzony w świecie mitów to co innego, ale dobrze wiemy, że tak nie jest.

rocklee

No ale przecież sam świat w którym żyje spider-man jest tam osadzony, to tak jakby się czepiać tego gdzie jest batman i że w świecie dc, występuje obok "supermenów" i kosmitów...

LelekPL

Wiedziałem, że to napiszesz, ale oczywistym jest, że każdy z bohaterów jest osadzony też w swoim własnym hermetycznym świecie, poza przynależnością do całego, większego uniwersum (koncept Avengers czy odpowiednio Justice League w DC). I każdy z tych światów się znacząco różni. O to chodziło... koniec off-topa

Johnny Napalm

Masz rację Air Jordan. Ja napisałbym tak: Superman nigdy dobrze nie odnajdzie się w klimacie Supermana i na odwrót. Nie przekreśla to jednak ich okazjonalnej współpracy. No i po to istnieją crossovery i komiksy takie jak JL.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Wszedłem sobie dzis na profil Bat in the Sun, i tak jakoś z dupy włączyłem tłumaczenie pod postem.
http://imageshack.us/photo/my-images/707/beztytuuavj.png/
Heh

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]


Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Parodia słynnej okładki z udziałem postaci z "Adventure Time"


Rado

#174
Dla tych, którzy oglądali serial "Lost". 



Post Merge: 12 Czerwiec  2012, 01:09:55

Q



Cashier: "Dude, I've given you all the tickets I can give you."
Customer growls: "You haven't given me everything... Not yet."

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

#176
Więc to tak Bruce dotarł do Hongkongu?
- Ma pan jakiś bagaż?
- Tylko pelerynę na zmianę.


Post Merge: 16 Czerwiec  2012, 13:56:56


Było?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

Naprawdę musicie zobaczyć batmana na nonsensopedii(wróg batmana Żwirek i Muchomorek)
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Kurczę przed chwilą to przerabiałem i może dla tego mnie to tak nie bawi :P