Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Q

Ostatni wskazówki doprowadziły fanów do strony https://r3dakt3d.com/ - gdzie trwa odliczanie i być może jutro ujawnione coś znaczącego, ale pewnie najważniejsze rzeczy trzymają na DC FanDome.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

#31
No i ch*j, pograne dla mnie. Batmana nawet nie będzie w grze :P Oczywiście pewnie się okaże, że wcale nie nie żyje, ale skoro nim nawet nie gramy to wali mnie ta gra.

Gameplay wygląda jeszcze gorzej... nadmiar efektów i cząsteczek, numerki nad głowami, pewnie lootboxy do różnych postaci., jakieś teleportowanie prosto z Fortnite... nie dzięki. Ale tak jak wspominałem ja i tak w to grać nie będę. Widać, że gra jest raczej celowana w znacznie młodszą grupkę graczy.

Leon Kennedy

Weź nie przesadzaj, takową zagrywka była raczej pewna skoro to kontynuacja serii Arkham. Gacek bankowo się pojawi, wcześniej czy później, a jego śmierć to tylko pokłosie tego co się wydarzyło w poprzedniej części.

LelekPL

#33
To nie jest kontynuacja Arkham :P a Batman przecież napisałem, że będzie, ale nie będzie grywalną postacią, więc who cares.

Juby

Widziałem obie zapowiedzi i... nie jestem specjalnie zainteresowany (o ile w ogóle). W pierwszej gramy sidekickami, a nie Batmanem, więc nawet Trybunał Sów mnie nie przekonał. Druga zapowiada się bardzo fajnie, ale 2022 jeszcze daleko, w dodatku nie wiem czy będzie wersja na PC, a PS5 nie planuję kupić, więc pozostanie mi jedynie obejrzenia gameplaya.

Leon Kennedy

Cytat: LelekPL w 22 Sierpień  2020, 22:53:24To nie jest kontynuacja Arkham :P a Batman przecież napisałem, że będzie, ale nie będzie grywalną postacią, więc who cares.

Przecież sami twórcy mówią, że to kontynuacja, czy coś się zmieniło? I każdy wie, że Gacek się pojawi, to pewne. A kogo to obchodzi, bo ja wiem, mnie? To, że nie zagramy Gackiem nie oznacza od razu kijowej gry.

LelekPL

O jezu... Sami twórcy potwierdzili, że to nie kontynuacja! Sam sobie znajdź źródło.

Leon Kennedy

O Jezu, już znalazłem. Nie dryj się na mnie. Chodź dalej jestem przekonany, że z poczatku było gadane, że to, to samo universum. Wtedy takowy ruch z jego śmiercią ma sporo sensu. Zatem ciekawe co to z tego będzie. Zagra się bankowo, bo i tak zapowiada się zacnie.

PS: Zaś SS vs JL w kanonie Arkham. Czytałem info 🤪

Mr.G

Eee... chyba nie sięgnę po GK. Technicznie wygląda dobrze, ale taki przeładowany efektami co-op o Batmanie bez Batmana to nie coś na co czekałem. Liczyłem, że może jakaś mroczniejsza, bardziej nastawiona na fabułę, może nawet bardziej liniowa gra z Batmanem. Szkoda, bo drugą zapowiedzianą grą też nie jestem zainteresowany. I znowu trzeba będzie robić Wayne'a w Simsach... -_-

LelekPL

Po uratowaniu Telltale Games jest duża szansa na trzeci sezon tamtego Batmana. Jak ktoś nie grał to ja polecam. Nie jest to oczywiście gra bardzo nastawiona na grywalność :P ale fabularnie jest ciekawa. To jest w tej chwili jedyne światełko w tunelu jeśli chodzi o gry z Batmanem niestety.

Leon Kennedy

Jejku, ale co ten co-op Wam tak bardzo przeszkadza? Przecież to bardzo dobrze, że kombinują i dają nam więcej możliwości. Grać kanapowo z kumpel spoko, grać z kumpel siedząc sobie u siebie w domu, a on u siebie, super, grać sameme, oczywiście proszę bardzo. Do tego w tytule nie ma Batmana, to Gotham Knight. Świat po domniemanej śmierci swojego obrońcy. A Wy już przynajmniej niektórzy wieszacie po prostu psy na tej produkcji. Pisząc o jakiejś nikłej możliwości na dobrą grę od studia, które umarło. Więcej wiary ludzie.

Mr.G

Ależ Leonie, daleki jestem od wieszania psów na tej produkcji. Wręcz przeciwnie, myślę że może wyjść świetnie zrobiony produkt, bo, jak już wspomniałem, technicznie wygląda to bardzo dobrze. Tyle że ja osobiście nie wpisuję się w target. Fani grania z kumpel na kanapie na pewno będą się świetnie bawić, ale to nie moja bajka. No chyba że recenzje będą nie wiadomo jak dobre - to może zmienić wszystko.

Jeśli chodzi o fabułę, to podejrzewam że Batman podczas gry jest nie tyle martwy, co uwięziony w labiryncie Sów - jak to było w komiksie, wtedy też Bat-rodzinka miała okazję się wykazać.

Leon Kennedy

Jeśli granie we dwóch będzie dawać taką frajdę jak RE5/6 to biorę w ciemno, ale jeśli ktos nie chce, to może grać bez problemu ( mam nadzieję), solo. Pomysł z uwięzionym Gackiem, prosty, ale akceptowalny.

LelekPL

Tak jak napisał Mr. G, nie jestem grupą docelową tutaj i tyle, więc grać nie będę.

Jeśli komuś podoba się wizja grania przydupasami, to proszę bardzo. Ja nikomu nie bronię tylko w jednym poście podzieliłem się swoim rozczarowaniem względem oczekiwań (gra była pierwszy raz promowana w dzień Batmana, więc chyba mogłem się spodziewać, że jednak będzie o nim). Ale tak samo jak moja opinia nie powinna nikogo zniechęcać, kto chce grać robinami, tak samo Ty nie musisz zachęcać, żebym dał jej szansę. To zwyczajnie nie jest gra dla mnie i nigdy nie będzie. Takie życie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany grą przydupasami to Co-op wcale nie jest złym pomysłem, zwłaszcza, że to będzie raczej młodsza grupa fanów, a oni już to ogarniają z Fortnite i innych takich, a nawet producent wspomniał, że można też grać samemu, więc nie ma żadnego problemu tutaj. Gameplay dla mnie nadal wygląda słabo, zwłaszcza w porównaniu do serii Arkham, a potencjał na lootboxy by mnie niepokoił, gdybym chciał to kupić, ale może to jeszcze poprawią. Ja jednak w to wnikać nie będę i dalej komentować też nie zamierzam, jeśli nie będę przywoływany do tablicy :P

Q

Pytanie, czy jak tworzą grę by była atrakcyjna dla opcji co-op, czy na tym nie cierpi opcja single.

Ciekawe czy w kolejnych zwiastunach pokażą Batmana, bo jeśli zakładamy, że się pojawi, to czy będą trzymać to w tajemnicy, czy też ujawnią wcześniej.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)