Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

BatCaveTube

Zaczęty przez Konrad, 18 Wrzesień 2012, 18:01:00

Crowridd

Świetna wiadomość, bo szukam od dłuższego czasu jakiegoś Batmana w tym uniwersum. Czekamy.

Crowridd

@Rado Ponad dwudziestominutowy odcinek na duży plus.

Dobrze się ogląda tak długi materiał o komiksach, o których praktycznie w ogóle nie słyszałem, a ta linia wydawnicza strasznie mi się podoba.

Batman: Nine Lives Czytałem wcześniej recenzję na tym serwisie i pewnie ten zamówię jako pierwszy.

Rado

Dzięki, a ten tekst o Nine Lives przerobiłem właśnie na skrypt do filmu. Mogłem, bo mój, heh.

Rado

Info dla wtajemniczonych. Następnym filmem na kanale powinno być omówienie Jokera Tyniona w serii "o czym jest?"

Juby

Obejrzałem i moje zainteresowanie z 0% wzrosło do jakichś 50-60%. Dobrze wiedzieć, że Joker nie jest głównym bohaterem tej serii i nie ma go tam za dużo, dobrze że da się to czytać jako samodzielną historię, no i lubię wydania w miękkiej oprawie (glossy-okładki FTW <3). Tylko cena jest trochę wysoka (nawet z 36%-rabatem na empiku). Chyba poczekam aż ktoś mi to sprezentuje, ew. na jakąś jeszcze mocniejszą wyprzedaż.

Mam dwa pytania: Czy coś się ruszyło w kwestii krótkiego, bezspoilerowego materiału o NML? I skoro nie wiesz Radku jak zrobić przegląd swojej komiksowej bat-kolekcji, to może @kelen zrobiłby prezentację swoich bat-gier? Z tego co pamiętam, miał tego sporo / był BatCave'owym ekspertem w tym temacie ;)

Rado

Cytat: Juby w 24 Marzec  2023, 10:39:36Czy coś się ruszyło w kwestii krótkiego, bezspoilerowego materiału o NML?

Kupiłem niedawno omnibus "Road to NML", więc najpierw muszę to ogarnąć.

Cytat: Juby w 24 Marzec  2023, 10:39:36@kelen zrobiłby prezentację swoich bat-gier? Z tego co pamiętam, miał tego sporo / był BatCave'owym ekspertem w tym temacie

Wiesz gdzie go znaleźć :) też bym sobie takie coś obejrzał chętnie.

Juby

Zagląda tu regularnie, więc liczę że odczytał ;)

Cytat: Rado w 25 Marzec  2023, 21:56:13Kupiłem niedawno omnibus "Road to NML"
Nie wolałeś poczekać na polskie wydania?

Rado

Trafiłem na zajebistą okazję cenową. Ktoś sprzedawał na OLX za naprawdę małe pieniądze z powodu klejonej okładki. Grzechem było nie wziąć. Poza tym, tak powoli stwierdzam, że chyba wolę czytać jednak po angielsku jeśli mam wybór. Ostatnio przy Knightfallu wkurzały mnie te wołacze typu: "Nightwingu". Wiem, że taka forma jest poprawna, ale mnie to drażni. 

Rado

Info dla wtajemniczonych: następnym filmem, który powinien ukazać się na kanale będzie przeróbka tekstu porównującego wydania Zabójczych Żartów.

https://www.batcave.com.pl/publicystyka/zabojcze-zarty/

Juby

Prezentuj tę swoją szafę ze skarbami, a nie drugi raz ten sam temat będziesz wałkował ;)

Rado

Info dla wtajemniczonych. Jeśli nic się nie zepsuje, to następnym filmem na kanale będzie omówienie trzech amerykańskich komiksów, z czego dwa na pewno wyjdą po polsku. A będą to: Det. Com. pierwszy tom nowego scenarzysty Rama V, Flashpoint Beyond oraz Batman The Knight.