Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nightwing: The Series - Episode 1 [Deathstroke]

Zaczęty przez HUDY, 02 Październik 2014, 13:33:56

HUDY

https://www.youtube.com/watch?v=o297A1wmys0

Post Merge: 02 Październik  2014, 13:37:25

Od siebie: trochę krótki ale treściwy ,czekam na kolejny ;]

Bless

Kilka bugow tam wystepuje ale ogolnie super filmik :) Deathstroke duzy + & Nightwing moglby troszeczke przykoxac :D

Rado

Trochę już mi się przejadł Deathstroke, ale film całkiem niezły. Czekam na więcej.

Deuce

Zgadzam si? z tym Deathstrokiem. Ostatnio go ju? troszk? za du?o: seriale animowane, filmy animowane, seriale fabularne. Wznowili te? jego seri? komiksow? i jeszcze wepchn?li do Suicide Squad. Do fanów nie mo?na mie? jednak ?adnych pretensji, ?e wykorzystali Slade'a. W ko?cu to ich pieni?dze, a sama posta? zyska?a ostatnio mocno na popularno?ci.
Sam filmik ca?kiem niez?y. Du?y plus za bardzo dopracowane sekwencje walki. Wida? by?o, ?e troch? nad tym ?wiczyli. Kostiumy równie? ?adnie wykonane. Z pewno?ci? obejrz? ewentualne, kolejne odcinki.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

HUDY

Deathstroke dostanie nową serie komiksową, a to raczej dobrze. Będziemy mieli lepszego artystę a czy treść będzie lepsza to sie okaże ,poprzednia seria była dość słaba wiec ją skasowali oby teraz było lepiej. T. Daniel oby nie zawiódł ,jego DC było po prostu słabe :/ z pewnością lepiej spisuje się w tworzeniu szaty graficznej niż jako scenarzysta  ;p

Leon Kennedy

Mnie się tam Slade nie przejadł. Pierwszy epizodzik na dobrym poziomie, jest klimacik, walki dość brutalne... Z chęcią obczaję resztę.

Leon Kennedy

Ufff, ale Dick dosta? lanie od Slade'a :) Do tego nawi?zanie do Zabójczego ?artu bardzo mi?e, Barbaro ;) W sumie Nightwing dosta? naprawd? bardzo przyjemny mini serialik :D. Polecam obczai? ca?o??.