Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Super Power Beat Down! (i podobne...)

Zaczęty przez XIII, 19 Maj 2012, 23:02:42

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Bless


Deuce

Rzeczywiście bardzo dobre. Nie oglądałem wszystkich filmów z tej serii, ale z tych co widziałem, to ten jest chyba najbardziej brutalny. Szczególnie, gdy wymieniali ciosy nóż/śrubokręt. Scena końcowa również mocno wpisuje się w ten schemat. Szkoda tylko, że człowiek DC poległ w starciu z konkurencją, ale wynik na pewno nie może zaskakiwać.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Bless

Tak to prawda, to jest najbrutalniejsze starcie ze wszystkich jakie dotychczas zrobili. Wykonane swietnie a co do wyniku co cuz, mysle ze kazdy dobrze wiedzial jaki bedzie wynik :D Punisher jest po prostu ikona, wiec Red Hood nie mial szans w glosowaniu.

PS : z 4 miechy temu napisalem do rezysera z propozycja o starcie jakies inne od dotychczasowych, zeby bylo troche broni palnej i np rzucanej, jako propozycje dalem Deadshot vs Bullseye. Najwieksze jaja za ten rezyser mi odpisal :D ! podziekowal bardzo za pomysl i dal znac ze zrobia cos w tym stylu tylko z innymi bohaterami. Jesli mial na mysli to starcie to dziekuje mu bardzo :D i tym wiekszy mam do niego szacunek ze odpisal do jakiegos anonima z Polski :)

Darkoff

Frank bez broni jest jak Wolverine bez swoich szponów. Jason dzi?ki Batmanowi zyska? praktycznie wszystko. Si?e, skradanie si? + do tego bro? palna któr? sam Castle si? pos?uguje. Zupe?ny brak jakiejkolwiek logiki. Zwyci?stwo w stylu ,,kto jest bardziej popularny''. A co do samego odcinka? Ca?kiem ok. Nie jest to mój ulubiony, z pewno?ci? nie, ale trzyma jaki? tam poziom.



LelekPL

Punisher to po prostu ciekawsza postać... mniej absurdalna od Jasona z tym jego zmartwychwstaniem. Jeśli miałbym być scenarzystą takiej walki też bym ją tak zakończył.

HUDY

Kolejna bitka: KICKASS vs. CASEY JONES:
KICKASS vs. CASEY JONES - Super Power Beat Down
Poziom brutalności zarówno jak i w poprzedniej ,satysfakcjonujący ;D
Studio już przygotowuje kolejne bitki:
Green Renger vs RYU, Batman vs Dart Vader, ma byc ponoć też coś z Spiderem może vs Flash ;]

Rado

Heh, motyw ze zgniecioną puszką jako krążek hokejowy - bezcenny. Muzyka momentami jak z jakiejś starej bijatyki z automatów. Wynik prawidłowy jak dla mnie.

Deuce

Kolejny udany filmik. Przyznam się, że niezbyt kojarzę tego Kick Assa. Wiem, że był z nim jakiś film kinowy, ale nigdy nie miałem styczności z tą postacią. Casey Jones to zupełnie co innego. Bardzo lubiłem grać nim w nawalankę o żółwiach jeszcze na Pegasusie. W filmiku, jego twarz od razu wydała mi się znajoma. Po chwili skojarzyłem sobie, że to John Morrison, znany głównie z WWE. Pod koniec pokazał nawet kilka chwytów rodem z profesjonalnych zapasów. Swoją drogą, to posunął się nieco od czasu, kiedy widziałem go ostatni raz. Dostrzec to można szczególnie po jego twarzy.
Co do samej walki, to całkiem dobra, dynamiczna. Zgadzam się też z Rado, że zwyciężył ten, co powinien.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

HUDY

Dokładnie filmik udany, jak i odpowiedni wynik ;] Jedyne czego można żałować przez te bitki, to brak kontynuacji jednego z ich wcześniejszego fabularnego projektu:  Seeds of Arkham, może kiedyś wrócą do tego :/

Bless

Oni nprawde robia super te filmy. Sledze ich od poczatku i juz nie moge sie doczekac kolejnego filmu :D