Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

HUDY

#855


Post Merge: 03 Wrzesień  2013, 16:48:46



Post Merge: 03 Wrzesień  2013, 16:49:52



Post Merge: 03 Wrzesień  2013, 16:50:23



Post Merge: 03 Wrzesień  2013, 16:53:40



Post Merge: 03 Wrzesień  2013, 16:54:56

Wrzucam aktualizacje od maja po ostatnie zakupy

kelen

Oto zaległe dostawy z wakacji odebrane w poniedziałek:


franek

HUDY - na drugim zdjęciu... czy ja dobrze widzę... czy to oryginalne TMNT, brutalne i badassowe??? To zeszyt czy jakaś zbiorówka?


Show Must Go On!!!

HUDY

Franek, to zwykły zeszyt z darmowego dnia komiksów 2013r(nic specjalnego i brutalnego;p) ,wziąłem go jak całą resztę z tego zdjęcia z Multiversum(osobiscie). Na pierwszym zdjęciu pierwszy rząd to zakupione tam komiksy z przeliczniku 1zł50gr za Dolca ;p Rząd niżej tez z MvM już wysyłkowe . GL new 52 to zakup forumowy, a Eyarth2 odkupiony od Nightraina .

Johnny Napalm

Jestem pod wrażeniem waszych zdobyczy. Szczególnie HUDY pojechał po bandzie z zakupami, wykupując połowe MvM.
Te foty przypominają mi, że ja ostatnie swoje zdjęcia zdobyczy komiksowych umieściłem parę ładnych miesięcy temu. Trochę tej makulatury się przez ten czas uzbierało. No, ale do tych powyższych kolekcji się to nie umywa.

@HUDY, co to za SuperSoldier? To połączenie Supermana z Kapitanem Ameryką... no, jest tak chamsko zrobionę, że aż dobre. Podoba mi się to, heh. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

HUDY

SuperSoldier to właśnie połączenie tych postaci wydane przez niemieckie Dino comics. Druga połowa komiksu to Bat-Thing, połączenie Man-Thing z Man-Bat

Johnny Napalm

Ale co? To całe Dino Comics łyknęło od razu prawa do CA i eSa? Czyli - te dwa wielkie wydawnictwa zaakceptowały ten niemiecki anschluss? Marvel z Liefeldem od razu się procesował, gdy ten chciał zerżnąć design Kapitana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

HUDY

Dino to takie szwabskie Tm-Semic a ten mix postaci eSa i Kapitana był wynikiem połączenia światów DC i Marvel. Najperw było DC vs Marvel a nastepnie powstał własnie taki szał ..czyli Amalgam Comics np Spiderman połączył się z Super Boyem w wyniku czego powstał Spider-Boyitp ,a korzyści finansowe ze sprzedaży komiksów Marvel iDC podzielili równo. Dino Comics wydało tylko te komiksy ,tak jak Tm-Semic wydawał Batman czy Punishera

kelen

Świeżutkie komiksiki z dziś:


HUDY

Powiedz jak się prezentują okładki 3D ,ja na swoje jeszcze czekam.

kelen

Jest ok, może gdyby tak tego DC nie rozhajpowało to byłbym bardziej zadowolony. Szczerze mówiąc, to reklama "Batman: Arkham Origins" z tyłu robi najlepsze wrażenie w tym 3D ;p

Funky

kelen du?o pieni?dzy poch?ania zbieranie komiksów? i zamawiasz tytu?y z zagranicy?. Ja ostatnio my?la?em o jakim? komiksie tylko niestety albo s? cholernie drogie (Empik) lub nie chce mi si? instalowa? CBR na laptopie :P. A w antykwariatach te? posucha (jedynie widzia?em przed wakacjami ''Batman Forever'' a za taki komiks to có? bardzo dzi?kuj?).

kelen

Kupuj przez internet, np w sklepie Gildii. Nie kupuj w Empiku - Empik zabija rynek książek i komiksów nie płacąc wydawcom.

W moim przypadku to pochłania praktycznie wszystkie moje pieniądze, jakie mogę przeznaczyć na coś poza jedzeniem czy innymi podstawowymi rzeczami do życia. Tylko, że ja kupuję obecnie chyba 8 albo 9 serii z USA + to, co wychodzi w Polsce wybiórczo i czasem jakąś mangę, a ty wcale nie musisz tak robić :P

Kujaw

Jeżeli chodzi o komiksy wydawane przez Muchę i Egmont, to polecam przeglądać Allegro w poszukiwaniu aukcji prowadzonych przez księgarnie. Większość z nich sprzedaje komiksy w cenach porównywalnych do Gildii. Po za tym Funky, a nuż znajdziesz takową w swojej okolicy i dodatkowo odpadną koszty wysyłki.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Leon Kennedy

Osobiście Empik uważam za samo zło i nikomu nie polecam u nich kupować. Gildii lub poczciwe Allegro to co innego ;)