Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman The Brave and the Bold

Zaczęty przez BD96, 17 Wrzesień 2010, 18:06:40

BD96

A więc krótko - kolejna seria dziejąca się w Uniwersum Animowanym. Praktycznie każda kreskówka doczekała się swojej serii (może poza pierwszymi animacjami z lat 60) a więc kreskówka która odniosła niezły sukces również ma swoją serie. Właściwie to nie określono czasu komiksu - po prostu dzieje się w kreskówce. W serii nie przeprowadzono jakiś zmian czy przełomowych dla BTBATBU zmian a więc można dyskutować. Okładka pierwszego numeru, która powinna pojawić się obowiązkowo, i okładka która mi się spodobała... ;).

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

Czy każda serial animowany o Gacku musi się doczekać komiksowej serii i po co?? Podajcie inny powód niż... kasa, bo tyle to sam wiem :P

RafBat

 Wstyd się przyznać ale oglądając kolejne odcinki The Brave and the Bold jakoś nie trafiłem na żaden odcinek z Jokerem. Mam pytanie, czy Joker w samym serialu wygląda idealnie "kropka w kropkę" tak jak na tej okładce? ...egh, co za paździerz. :P

m2reily

Joker wygląda tak samo jak na okładce. Odcinki z klaunem to np. "Game Over For Owl Man", "Death Race To Oblivion".   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

RafBat

 Dzięki za odpowiedź, w sumie jednak dobrze się stało, że nie miałem okazji zobaczyć taaakiej wersji Księcia Zbrodni, ten jego nochal mnie najbardziej dobija.

Mel

E tam, typowy silever age'owy Joker ;D Ju? si? przyzwyczai?am. Zreszt? po tBatB nie spodziewa?am si? innego "lepszego" designu.
Te? szkoda, ?e komiksy ju? nie trzymaj? tego poziomu serialu i brakuje tam klimatu a'la Sprang.

Leon Kennedy

Typowy i bardzo kiczowaty, a ten podbródek to chyba po całonocnych imprezach zatwierdzili, ach ta srebna era :P