Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bondy

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:44:53

Funky

#615
Na szczęście nic gorszego od Madonny nie powstanie ale co to do cholery jest?. Piosenka strasznie mdła i bezbarwna i szybko zostanie zapomniana. To już Jack White i Alicia Keyes stworzyli coś lepszego, chociaż oczywiście utwór był słaby ale przynajmniej był dynamiczny. Mam nadzieję że nie oznacza to słabego soundtracku Thomasa Newmana. Kurna nikt nie jest w stanie chociaż w połowie zbliżyć się do geniuszu Johna Barry`ego i Shirley Bassey z "Goldfingera" :(

Juby

Ależ byłbym zdziwiony Funky, gdyby w końcu coś z filmów z Craigem ci się spodobało. ;)

A Johna Barry`ego i Shirley Bassey przebili Bono i Tina Turner już dawno temu. ;)

Corso

Bassey z Goldfingera nic nie przebije! Adele jest bardzo fajna, generalnie strasznym malkontentem jeste? Funky. ;) Madonna te? z?a nie jest, trzeba tylko inaczej na to spojrze?, porównywanie jej utworu do tego z Goldfingera czy Genialnej kompozycji Barry'ego z "On Her Majesty's Secret Service" jest bez sensu.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


LelekPL

Piosenka nie jest zła... trochę mało zapadająca w pamięć i mało dynamiczna, ale może być. Ogólnie wolę piosenki do filmów, które mają związek z fabułą, a nie tylko umieszczają tytuł w tekście... chociaż przynajmniej to zrobili. Póki co poczekam na czołówkę, może wtedy się przekonam bardziej do niej.

Juby


franek

Bassey z Goldfingera wydaje mi się przeciętna. Czemu tematu do Bonda nie może wykonać ACDC, Led Zeppelin, Iron Maiden, Black Sabbath, Guns n Roses, Metallica czy Sabaton? No czemu?


Show Must Go On!!!

LelekPL

Cytat: franek w 06 Październik  2012, 13:22:43
ACDC, Led Zeppelin, Iron Maiden, Black Sabbath, Guns n Roses, Metallica czy Sabaton? No czemu?

Bo nie pasowały do dotychczasowego wizerunku Bonda. Jeśli kiedyś podejdą do Bonda jak do wybuchowego kina na sterydach, bez unikatowego dla siebie stylu, coś jak XXX, to wtedy będzie to pasowało, ale pytanie czy będzie to wtedy jeszcze Bond?

franek

Myślę, że gdyby Sabaton albo Ledzi się postarali to by zrobili dobry, klimatyczny kawałek.


Show Must Go On!!!

Deuce

Daniel Craig, w garniturach wygląda jak ochroniarz, mało w nim z gentlemana. Przypomniała mi się taka scena, gdy Bond wchodził do biura i wrzucał kapelusz bezpośrednio na wieszak. Mimo mojej wyobraźni, ciężko jest mi sobie wyimaginować Craiga w takim meloniku na głowie.
Co do piosenki, to na pewno jest utrzymana w klimacie Bonda, choć samej pieśniarki nie bardzo kojarzę. Pewnie dlatego, że nie mój styl muzyczny. Gusta muzyczne są różne, a moim zdaniem Goldeneye jest najlepsza, jak dotychczas.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Cytatmoim zdaniem Goldeneye jest najlepsza, jak dotychczas.
Najbardziej popularna, ze wzgl?du na Tin?. :) Wykonanie debe?ciackie, ale i sama kompozycja niczego sobie. Adele ?piewa dobrze, ale kawa?ek jest co najmniej nijaki i szybko przeminie z wiatrem. :P Nie mogli wykombinowa? czego? bardziej dynamicznego? Takie numery przecie? te? potrafi za?piewa? z dobrym skutkiem.
CytatPrzypomnia?a mi si? taka scena, gdy Bond wchodzi? do biura i wrzuca? kapelusz bezpo?rednio na wieszak. Mimo mojej wyobra?ni, ci??ko jest mi sobie wyimaginowa? Craiga w takim meloniku na g?owie.
:) To by by?a parodia. Rzeczywi?cie ci??ko sobie co? takiego wyobrazi?, zbyt ?miechowe by to by?o, bardziej w stylu Rogera Moor'a, nie pasuj?ce do obecnej konwencji... której fanem przesadnym nie jestem. W ko?cu to Bond - taki sensacyjny Inspekto Gadget, no i nie musi by? w nim wszystko mega na serio, realistyczne, itd.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

W głosowaniu fejsbukowym przedstawiono już wyniki. Oto pierwsza piątka:


Gdyby przed Goldfingerem wstawić Pozdrowienia z Rosji i i szybko wymazać Śmierć nadejdzie jutro (czy Polacy na prawdę mają taki słaby gust?), to byłaby to piątka (w moim mniemaniu) niemal idealna. :D

A tu kolejny wynik głosowania (już chyba tradycyjnie z tym samym zwycięzcą):
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=91387

Konrad

Trzy dni temu po raz pierwszy widzia?em spot "Skyfall" w polskiej telewizji(chyba po Teleexpressie na TVP1).

Wczoraj przed, w trakcie i po filmie "Sherlock Holmes" na TVN-ie rowniez by? reklamowany "Skyfall".

Spot "Skyfall" trwa 15 sekund + 10 sekundowa reklamówka Sony Xperia T po spocie.

Spot "Skyfall" jest przedzielony poziom? lini? - Górna cz???(ok. 2/3 obrazu) to sceny ze "Skyfall" a dolna(ok. 1/3 obrazu) to informacje o filmweb.pl i dystrybutorze filmu.

Zastanawiam si? jak "Skyfall" poradzi sobie w polskim box office'ie, bo o najnowszym filmie by?a mowa m. in. w Wiadomo?ciach na TVP1. Do tego mo?na doda? spot telewizyjny, reklamy: Coca-coli, Heinekena, Sony Xperia T i perfum.


franek

Buahahahahahahaahahahahahahah. Nie. Najlepszy film o Bondzie już był dawno, było ich ponad 20 więc można kłócić się, który najlepszy, ale na pewno żaden Craigowski shit nie zdzierży epickości Bonda. Sad but true.


Show Must Go On!!!

Funky



Chyba nic nie przebije "From Russia With Love" najbardziej zimnowojenny i szpiegowski Bond. No chyba że producenci postanowią wrócić do tematyki z lat 60 ze Smierszem w roli głównej (tak jak w książkach Fleminga) Ale na to nie ma szans :(