Aktorzy w Sequelu TDK-Czyli kto nowy i w jakiej roli powinien dojsc do obsady?

Zaczęty przez DCman, 31 Lipiec 2009, 18:43:41

Kadaver

Wcale nie tak mocno:Brian Thompson mógłby być dobry(zakładając,że wciąż jest w dobrej formie),Ray Stevenson,Jefrey Dean Morgan.

LelekPL

Z całym szacunkiem do tych panów (zwłaszcza do Morgana i Stevensona), ale żaden z nich to nie jest Mickey Rourke. Zawsze lepiej jest mieć w obsadzie aktorów wybitnych niż dobrych. Chociaż Jeffrey Dean Morgan byłby całkiem niezłym wyborem - podoba mi się ten pomysł. Po Bronsonie też spodobał mi się Tom Hardy, który teraz gra u Nolana w Inceptionie. Bardzo dobry aktor, który nie ma problemu z przeistaczaniem się fizycznie do roli. Chociaż jest już zakontraktowany do nowego Mad Maxa (gdzie prawdopodobnie zagra samego Maxa) i nie wiem czy wejdzie w kolejny duży franchise

Kadaver

Żaden z nich to nie jest Rourke,ponieważ Rourke jest tylko jeden i nie ma sensu go podrabiać,nie potrzeba nam klonów.Gdy Rourke był w wieku Stevensona i Morgana, nie był uważany za wybitnego aktora,dopiero teraz,dzięki Wrestlerowi został doceniony.Szkoda,że Clancy Brown się mocno postarzał,on kiedyś byłby idealnym Banem.  

LelekPL

no prosz? Cie. Rourke co najwy?ej wróci? do dawnej formy, ale nie ma mowy, ?e dopiero teraz dobrze gra. Jego kariera w latach 80tych mia?a si? mimo wszystko znacznie lepiej ni? teraz i to nie tylko dlatego, ?e mia? ?adn? buzi?. By? cz?onkiem nowej, uzdolnionej fali aktorów do której wliczali si? g?ównie on, Penn i Oldman (po przeciwnej stronie bieguna byli oczywi?cie s?ynni Brat Pack :) ) I nie pisa?em, ?e chcia?bym "kogo? takiego jak Rourke", tylko najlepiej samego Rourke'a. Inni kandydaci wr?cz musz? by? inni, ale te? prezentowa? bardzo wysoki poziom aktorstwa, a z twoich kandydatów tylko Morgan lizn?? ten poziom w Watchmenach

Kadaver

Nie napisałem,że dopiero teraz dobrze gra,tylko że został doceniony-po niemal 20 latach upadku(co do lat 80-tych masz rację,ale pomiędzy Johny Handsome a Sin City nie zagrał w niczym szczególnym).Zgadzam się,że to bardzo dobry aktor(czy uważam go za wybitnego,powiem jak obejrzę Wrestlera), ale on na Banea jest już za stary.
PS:Kogo masz na myśli pisząc Brat Pack?

LelekPL


JaRo II

 Eminem jest zainteresowany rolą Człowieka- Zagadki. Osobiście mam nadzieję, lub raczej pewność, że Nolan nie potraktuje tego poważnie. Zagadka to zbyt skomplikowana postać, którą powinien odegrać aktor z prawdziwego zdarzenia, a nie byle raper.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Hydro

W roli Zagadki, osobi?cie widz? chyba tylko i wy??cznie Johnny'ego Deppa :) Facet w swojej filmografii udowodni?, ?e potrafi?by sprosta? temu zadaniu.

Nawet gdyby spekulacje, jakoby rzekomy Mr. Reese (z TDK) mia?by zosta? Riddlerem, i tak konieczna by?a by zmiana aktora, ten pulchny jegomo?? jako? nie pasuje ;)

EDIT: W ostateczno?ci ju? David Tennant.
It's a funny world we live in.

LelekPL

Według Ciebie z obecnych aktorów tylko Depp udowodnił, że potrafi "sprostać temu zadaniu"? Jest wielu świetnych aktorów i Depp na pewno nie ma monopolu, na jakąkolwiek rolę poza Jackiem Sparrowem.

Mr.G

Popieram. Poza tym za cholerę nie potrafię wyobrazić sobie Deppa na miejscu Riddlera, chyba, że w jakiejś wersji typu Burton.
Choć mogę być subiektywny, bo faktem jest, że po prostu mam dość tego aktora...

Tak czy siak, AJ ma rację - jest wielu aktorów, którzy mogliby wcielić się w rolę charyzmatycznego, a przy tym nieco ekscentrycznego geniusza.

Hydro

Oczywiście, że jest wielu świetnych aktorów mogących wcielić się w Riddlera i pokazać ją w ciekawy sposób na ekranie ;) Po prostu MOIM zdaniem dobrze nadawałby się Deep, jakoś od początku widziałem go w tej roli. Fakt, od kiedy dostał angaż do POTC, nie ma na swoim koncie ambitniejszych ról, ale wierzę że gdyby go jednak wybrano, wywiązałby się z zadania.

Zresztą, ostatnie słowo należy do Nolana, i pewnie jak zwykle nas zaskoczy.
It's a funny world we live in.

LelekPL

Tom Hardy pierwszą nową twarzą w Batmanie 3... według deadline przynajmniej, ale jest to praktycznie pewny news:
http://www.deadline.com/2010/10/tom-hardy-reunited-with-inception-helmer-chris-nolan-on-batman/
Posted on: 13 Październik  2010, 20:28:33

 Co o tym sądzicie? Jak dla mnie jest to aktor o takich umiejętnościach, że mógłby zagrać wszystko, ale najbardziej prawdopodobne jest to, iż został wybrany do roli nowego villaina. Ale i tak pasuje praktycznie do każdej męskiej postaci, poza Pingwinem i Weskerem. U Nolana Bane pewnie byłby muskularnym i wyszkolonym jak Bruce twardzielem i Hardy by tu pasował, wygląda jednak bardziej na Husha, ba nawet na Riddlera by się nadał. Wiem tylko, że kogokolwiek nie zagra wiele lepiej Nolan trafić nie mógł

lady_ozzy

A ja bym chcia?a, ?eby Hardy zagra? Croc'a. A Depp... pasowa?by na Riddler'a z tego wzgl?du, ?e granie psychopatów (a takim b?d? co b?d? jest Edward N.) wychodzi mu dobrze. I na pewno stworzy?by bardzo charakterystyczn? posta?. Chocia? Eddy Murphy równie? by si? nadawa?, ale pewnie wielu fanów Batmana by narzeka?o, ?e nie ten kolor skóry.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

TheBeatles


isild87

Hamm,a wiecie na kogo pasowalby mi ten caly Tom Hardy ? Nie na Riddlera,o nie...
Ale na Robina,a scislej na Jasona Todda - Ale mysle ze to raczej plonna nadzieja  ;)

A Norton jako Riddler? - Tez byloby niezle,ale moze Nolan wymysli cos nowego i zrobi z Czlowieka Zagadki...kobiete ??