Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Juby


Ezra w tym wyciekłym materiale mówi o kilku Batmanach. Robert Pattinson przypadkiem będzie w lipcu w Londynie na rzekome dokrętki do The Batman. Przypadeq? ;)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Cytat: Q w 01 Lipiec  2021, 13:30:16A tym Robinem będzie Stephanie Brown, czyli Spoiler  :D

O!! Byłoby fajnie i zabawnie równocześnie 😋

CytatEzra w tym wyciekłym materiale mówi o kilku Batmanach. Robert Pattinson przypadkiem będzie w lipcu w Londynie na rzekome dokrętki do The Batman. Przypadeq? ;)

Trzech Gacków i do tego chodź w jednej scenie akcji?? O tak 🖤🖤🖤

Obywatel Wayne

Dziwię się że nie zaangażowano Marlona Wayansa jako Robina, którego Burton chciał wprowadzić w sequelu Powrotu Batmana. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia ze starszym Batmanem, bardziej potrzebującego pomocy w różnych kwestiach życia codziennego Mrocznego Rycerza. Robin według pomysłu Burtona miał odpowiadać za kwestie techniczne sprzętu Batmana, czyli być kimś podobnym do dzisiejszego Batwinga, połączeniem Robina i Luciusa Foksa/Harolda.

Juby

Ja się nie dziwię. Marlon Wayans zaraz kończy 49 lat, więc nawet jeśli w filmie pojawi się Robin jakiego opisujesz, myślę że będą celować w innego, młodszego aktora, który bardziej kojarzy się z tą postacią. Poza tym, Marlon mógł nie być zainteresowany taką rolą, jest już na innym etapie kariery niż na początku lat 90-tych.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Jaskinia silnie inspirowana tą z 1989... Batmobile!! :DA tutaj (lekko spoilerowe) nagranie z planu:
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1416386846557417472

Spoiler
Dwóch Barrych Allenów?
[Zamknij]


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon KennedyJuby

Maska wydaje się być tą samą, co w JL, a reszta kostiumu przeszła kolejny lifting zbliżający go do zbroi. Batcycle prezentuje się zdecydowanie lepiej od Batmobile'u, powiedziałbym nawet że lepiej od Bat-poda z filmów Nolana. Czekam na to, czy równie dobrze sprawdzi się w akcji.To oczywiście kaskader, Ben wyleguje się we Francji z JLo. Tymczasem wczoraj w sieci pojawiły się filmiki z tytułowym bohaterem. Nowy strój Flasha najwyraźniej będzie częściowo zbudowany, a częściowo wygenerowany komputerowo.

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-set-video-reveals-that-the-scarlet-speedsters-new-suit-will-be-a-mix-of-practical-and-vfx-a186852#gs.7qgo3k

Warto odnotować też, że przez wypadek kamerzysty z Batmotorem, ekipa musiała wstrzymać zdjęcia na jeden dzień:
https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1420792984031858690

No to brakuje już tylko jednego bohatera w kostiumie. Tego, na którego najmocniej czekamy. :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Dawać go!!! Każdy czeka tak na prawdę tylko na niego 💪

Juby

Póki co, najlepsza do tej pory fotka nowego stroju Batflecka."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Rado

Jestem ciekaw czy to jest właśnie regularny kostium, czy może jakiś "niedzielny" specjalnie wzmocniony na finałową walkę czy coś. W czymś takim, to nie wiem czy bat-linka dałaby radę go wciągnąć na pierwsze piętro.

Juby

Bez przesady. Bat-linka to gadżet SF, który w prawdziwym świecie nikogo by nigdzie nie wciągnął, nie przy takiej grubości i na pewno nie z taką prędkością. Oglądając filmy z Batmanem akceptujemy konwencje, w których głównych bohater robi za pomocą swoich gadżetów różne cuda, przymykając oko na brak realizmu i tak powinno być i w tym przypadku.

Jeszcze jedna fotka z lepszym spojrzeniem na motor z profilu.A tutaj ciekawostka na temat kaskadera:
https://www.instagram.com/p/CR3Mr3esAhj/?utm_source=ig_embed


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy


Juby

#89
Jeszcze jedna wypowiedź Michaela z Batman On Film.

Cytat: Michael Keaton[It was] weirdly and ironically easy. A little bit emotional. Just a rush of memories. Without giving anything away, which I can't, basically the first shot, not of the entire movie but let's say the introduction [of Batman], is so good that when we walked on and started talking about a couple of shots and the angles, I went 'whoa, this is big. This is great.' I don't even mean for me. Just the imagery, it's great. And reminiscent, to some degree, of Tim Burton.
Brzmi dobrze. A z tych wywiadów raczej wynika, że Michael już zakończył swoją pracę na planie.

Ciekawi mnie w jakim aspect-ratio kręcą ten film. Fajnie jeśli w 1,85:1, pasowałby do Batmanów Burtona i kinowej wersji Justice League.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman