Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Juby


Michael o powrocie do roli i wspominka z przygotowań do pierwszego filmu. <3

Q

Nowy bohater?



Pojawiają się spekulacje, że może chodzić o postać Red Death (Bruce Wayne z Earth -52) z Dark Knights: Metal.



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ciężko się odnieść, może tak, może nie. Ja mam tylko nadzieję, że będzie go tam jak najwięcej znaczy się Keatona.

Funky

Już zaczynają mieszać i już widzę że idzie to w takim kierunku którego nie zaakceptuję. Na film pójdę do kina bo chcę zobaczyć Keatona i estetykę Burtona (bez Burtona) ale fabularnie byłem przeciwny od samego początku.

Juby

Cytat: Funky w 22 Wrzesień  2021, 18:26:08Już zaczynają mieszać i już widzę że idzie to w takim kierunku którego nie zaakceptuję.
Ale co zaczynają mieszać? Czego nie zaakceptujesz? Niby w jakim kierunku to idzie?

Reżyser opublikował fotkę z planu z okazji Dnia Batmana. Nie wiadomo co ona oznacza, czy w ogóle taki strój pojawi się w filmie, ani kto go w takim wypadku założy. Może poczekaj na pierwsze materiały promocyjne zanim wydasz osąd i zaczniesz negatywnie się nastawiać? Do premiery ponad rok, daj filmowi i sobie szansę.

Cytat: Funky w 22 Wrzesień  2021, 18:26:08Na film pójdę do kina bo chcę zobaczyć Keatona i estetykę Burtona (bez Burtona)
Akurat estetyki Burtona może tu w ogóle nie być. Przypominam, że będzie to Batman-Keaton, ale 30 lat później, kiedy architektura, moda, styl, całe Gotham i jego mieszkańcy, mogło zmienić się nie do poznania.

Chodzą słuchy (na razie należy traktować to wyłącznie jako plotkę), że Warner jest bardzo zadowolony z filmu i już poczynili pierwsze ruchy w kierunku kontynuacji.

newtime

Trzeba pamiętać ze jest to film Flasha a nie Batmana. Nie wiemy jak duża rola Keatona będzie w tym filmie wiec nie traktujmy go jak jakaś kontynuacji Burtona, bo nim na pewno nie będzie ;)

Q

Co do zdjęcia ze strojem Batmana i logo Flasha, te na pewno nie jest przypadkowe. Redaktor BOF, oczywiście nic nie zdradzając, w oparciu o to co słyszał o filmie, twierdzi, że ma to sens. Ale o co chodzi, nie ujawnia.

Keaton ma na dłużej powrócić do roli Batmana, więc na pewno jego rola w "The Flash" nie będzie mała, muszą jakoś zaznaczyć jego obecność, oraz fakt, że na tym występie się nie skończy. Taki epizod zaliczy Ben Affleck, który podobno spędził tylko tydzień na planie.

Z estetyki Burtona, to Batmobil będzie, ale też Wayne Manor będzie w podobnym stylu, drastycznych zmian mimo upływu lat nie powinni wprowadzić. Pytanie ile czasu ekranowego dostanie Gotham Burtona.

Z innych wiadomości/plotek, lada dzień powinny zakończyć się zdjęcia do "The Flash". Być może z tej okazji dostaniemy nową fotkę (ale jakie stroje bohaterów zostały go ujawnienia?)

Na jednej kontynuacji podobno się nie skończy, bo WB już miało podpisać kontrakt z Ezrą na trylogie filmów z Flashem. A co z tego wyjdzie tego nie wiadomo, ani czy w kontynuacjach też ma być Batmanem, czy będą do solowe filmy z Flashem.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

CytatAle co zaczynają mieszać? Czego nie zaakceptujesz? Niby w jakim kierunku to idzie?

Reżyser opublikował fotkę z planu z okazji Dnia Batmana. Nie wiadomo co ona oznacza, czy w ogóle taki strój pojawi się w filmie, ani kto go w takim wypadku założy. Może poczekaj na pierwsze materiały promocyjne zanim wydasz osąd i zaczniesz negatywnie się nastawiać? Do premiery ponad rok, daj filmowi i sobie szansę.

W filmie w której główny bohater umie się przemieszczać do innych światów obawiam się że ta fotka to totalny sci-fi i jakiś "flasho-batman" czy inne pomieszanie z poplątaniem. Nigdy nie byłem zwolennikiem aby Uniwersum Burtona w jakikolwiek sposób wykorzystywać w nudnym i nijakim DCEU. Oczywiście ta błyskawica i nietoperz mogą świadczyć o niczym ale łatwo mnie zniechęcić kiedy sam pomysł na film jest w moim odczuciu nietrafiony.

CytatAkurat estetyki Burtona może tu w ogóle nie być. Przypominam, że będzie to Batman-Keaton, ale 30 lat później, kiedy architektura, moda, styl, całe Gotham i jego mieszkańcy, mogło zmienić się nie do poznania.

To wtedy daruję sobie ten film i wykorzystywanie Keatona tylko żeby był bez największej siły filmów Burtona (estetyka i Gotham) jest w wg mnie kompletnie bez sensu. Oczywiście nie wymagam aby wszystko było jak w filmie z 1989 roku ale chciałbym aby to było to charakterystyczne miasto lekko zmienione przez czas (czyli np jeszcze większy syf na ulicach lub jeszcze więcej mroku).

newtime

Powtarzam to film o Flashu tak jakby esencja tej postaci jest podróżowanie po liniach czasowych i spotykanie innych wariacji znanych nam postaci, wiec wszystko jest na swoim miejscu. To nie jest film burtona wiec nie widze sensu naśladowania jego stylu o zupełnie innm bohaterze jakim jest Flach. Mozliwe ze Gotham nawet nie zobaczymy, batman Keatona ma pełnić konkretną  rolę fabularna w tym filmie , możliwe jako mentora a nie być kontynuacją Batmana z 1989 roku.

Juby

Prawie 6 miesięcy, 124 dni zdjęciowe i w końcu mamy finisz.

https://www.batcave.com.pl/2021/10/zdjecia-do-the-flash-zakonczone/#more-33718

Czyli mają full materiału do zwiastuna na DC Fandome. ;)

Leon Kennedy

Nie mogę się już doczekać na to co dla nas przygotowali!

Q

Na FanDome reżyser "Flasha" zapowiada jakąś małą niespodziankę. Zwiastuna raczej nie wypuszczą, bo teraz jednak całą uwagę ma skupiać "The Batman", ale może jakiś materiał zza kulis, albo zdjęcia Keatona w kostiumie.

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-director-andy-muschietti-teases-a-little-surprise-for-dc-fandome-this-saturday-a188789#gs.dopar9
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

I jest pierwszy teaser


Wiele nie ujawnili, ale jest głos Keatona plus uszy Batmana, nowy strój Flasha, oraz zapowiedź powrotu Batmobila od Tima Burtona.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#103
Cytat: Q w 14 Październik  2021, 15:10:29Zwiastuna raczej nie wypuszczą,
A jednak teaser ;) podobny do materiału Justice League z San Diego Comic Con z 2016 roku. Mało pokazali - bardzo dobrze. Nowy kostium Flasha mi się nie podoba, ale bardzo się cieszę że film kadrują w podobnym aspect-ratio co Batmany Burtona tak, jak chciałem (chyba będzie 1,90:1, jak The Suicide Squad Gunna). No i wyjaśniło się czyj jest ten kostium Batmana przemalowany na czerwono z żółtą błyskawicą - zrobi go sobie alternatywny Barry Allen ze świata, w którym Batmanem jest nie Affleck, a Keaton. :)

Leon Kennedy

Narobili ochoty, a raczej mało mieli do pokazania. Keaton jako narrator, trochę rezydencji czy jaskini i batmobilu, ale to wszystko w tle pobudzając naszą wyobraźnię... Jak i sam koniec i ON. Nowy strój Flasha ocenie jak więcej go zobaczę, ale chyba może być.