Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasza kolekcja DvD

Zaczęty przez JaRo, 23 Maj 2008, 19:30:14

Mister Tadeo

Rzeczywiscie sklep dvd.co.uk ma bardzo ciekawą ofertę, no i jest tanio, funciak za przesyłkę. W piątek złożyłem zamówienie na Ghostbusters 1&2 oraz Hollow man w wersji reż. (są polskie napisy), a wczoraj już wysłali. Pewnie we wtorek dojdą filmy. Mam tam jeszcze kilka filmów do kupienia, więc wkrótce kolejne zamówienia.
Jeszcze jedna sprawa. Kupował ktoś na ezydvd? W piątek złożyłem zamówienie na 2-płytową edycję The Abyss i jeszcze nie ściągneli mi kasy z karty (z dvd.co.uk zrobili to natychmiast). Długo tam trzeba czekać na autoryzowanie transakcji? Może złą opcję do wysyłki dałem? Czy tam automatycznie doliczają kwotę za wysyłkę do zamówienia (5,5 dolara aus za 1 sztukę do Polski)? Ile trzeba czekąc na film tzn ile idzie z Australii do Polski? Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania.
Dr Lecter, niezła kolekcja, dużo horrorów. Moja kolekcja liczy 230 pozycji i stale się rozszerza. Niestety nie mam aparatu zeby zrobić zdjęcie, a tym z komórki to wyszedłby marnej jakości.

Gieferg

Kupowałem na EzyDVD, a jakże, Abyss 2DVD (bo to prawie darmo tam rozdaja).

Spokojnie, oni nie mają aż takiego tempa do jakiego przyzwyczaja DVD.CO.UK, jeśli jednak przez dłuższy czas nie ściągną kasy może to oznaczać że towar im się wyczerpał i wtedy nie pozostaje nic jak zamówienie anulować, ewentualnie poczekać troch e w nadziei że jescze będą mieć i wtedy wyślą. Te sklepy pobierają kasę w momencie wysyłki, więc jesli nie mają co wysłac nie wezmą kasy. Ale jak zamawiałeś w piątek to jeszcze spokojnie, zacznij się martwić koło środy :)

A film szedł około tygodnia.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mister Tadeo

Dzięki za informacje. Na ich strobie mają informację, że towar jest dostępny i gotowy do wysyłki. Będę w takim razie czekać.

Dr Lecter

Do kolekcji doszły 3 nowe filmy:
Piła 1
Devilman
Miasto przemocy

Gieferg z tego co tym masz ja bym chętnie widział u siebie w kolekcji  ;D


Mihcim

Do mojej koleckji dzisiaj doszlo
Resident Evil Degeneration- Jezeli jestes fanem RE polecam jezeli nie to mozna go obejrzec raz potem dla was sie znudzi 9/10

Mister Tadeo

Widział ktoś może z Was "Hellboya - Złota Armię" (wydanie 2-płytowe) w sklepie? Jak sie ono prezentuje (zwykły amaray, jest tekturka a moze metalbox)? Jaka cena? Ktos się może spotkał ze zbiorczym wydaniem obu części http://www.timfilmstudio.com.pl/?film=2226 ? Jakie są dodatki do 1 części, bo na stronie dystrybutora cisza w tym temacie.
A może już ktoś ma już te filmy w swojej kolekcji w tych wydawnictwach i może coś o nich napisać?

Crane

2-płytowe wydanie HII jest włożone w zwykłą, cienką tekturkę. Jak na wydanie 2 dyskowe jest strasznie lekkie. Dziwne. O ile dobrze pamiętam w MM kosztuje 65 zł.

Wydanie obu części też jest w Media, jest w tekturowym opakowaniu. Dodatków ani ceny niestety nie sprawdziłem.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mister Tadeo

Dzięki Crane. Czyli tyle ile np w Merlinie.
Przyszły do mnie dziś zamówione filmy z dvd.co.uk (w piatek zamowienie) czyli szybciej niż zamówienia z polskich sklepów. Wszystko ok. Czy na waszych paczkach z filmami z tego sklepu też mieliscie taką zieloną pieczątkę "Urząd celny w Warszawie. dopuszczono do obrotu"? Nie muszę się niczym martwić? Myślę, że chyba nie bo na paczki z Unii nie jest nakładane cło. Może ktoś to potwierdzić?
A "The Abyss" z Australii nadal w przygotowaniu, dalej nie zdjęli kasy z karty.

Gieferg

ja mam to samo z AVP DE z DVD.CO.UK, dostępnośc im sie zmieniła na "wysyłane w 4-6 dni" co znaczy że nie mają na składzie i mimo że zamawiane 6 dni temu to kasy jeszcze nie wzięli. Ciekawe ile przyjdzie poczekac i czy się nie rozmyślę w międzyczasie bo to wygląda na boską interwencję mającą mnie powstrzymać przed kupowaniem tego jakby nie patrząc kiepskiego filmu tylko dla dodatków :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mister Tadeo

Tylko że "The Abyss" zamawiałem na Ezydvd, do tej pory ani widu ani słychu o tym zamówieniu. Nie wiem czy odwołać zamówienie czy czekać dalej.
Czy też na paczce z dvd.co.uk miałeś tę pieczątkę z Urzędu Celnego z Warszawy?

Gieferg

Też miałem.

CytatTylko że "The Abyss" zamawiałem na Ezydvd

Wiem, ale sytuację mamy taką samą. Jeśli chodzi o "Abyss" to pisano o tej zawrotnie niskiej cenie na kilku forach filmowych i sporo ludzi z Polski to ostatnio kupowało, może im brakło :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mister Tadeo

Cytat: Gieferg w 28 Styczeń  2009, 16:14:00
ja mam to samo z AVP DE z DVD.CO.UK, dostępnośc im sie zmieniła na "wysyłane w 4-6 dni" co znaczy że nie mają na składzie i mimo że zamawiane 6 dni temu to kasy jeszcze nie wzięli. Ciekawe ile przyjdzie poczekac i czy się nie rozmyślę w międzyczasie bo to wygląda na boską interwencję mającą mnie powstrzymać przed kupowaniem tego jakby nie patrząc kiepskiego filmu tylko dla dodatków :P
Masz rację. Lepiej zrezygnuj z tego filmu, chociaż cena atrakcyjna i dużo dodatków (czyżby metalbox? na zdjęciu tak to wygląda). Za tę samą cenę można kupić wiele innych, lepszych filmów, i to z polskimi napisami. Ja np przymierzam się do kupna 2-płytowej edycji "Uwierz w ducha" (Ghost), wydanie niedostępne w Polsce, z polskimi napisami. Na allegro sobie życzą za to 49 zeta + 15 za przesyłkę. Z dvd.co.uk wychodzi jakieś 31 zeta razem z przesyłką.

Dr Lecter


Gieferg

Batman ZABAWIA świat, dobre, dobre.

A czy zainteresuje? Za taką cenę?? ( z przesyłką 57 zeta)

Jeśli już to:

http://www.dvd.co.uk/DVD/Batman-The-Movie-1966/01470DVD/product.htm

Z napisami PL za ok. 26 zł wliczając przesyłkę.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mister Tadeo

W środę (28 stycznia) zamówiłem na dvd.co.uk 7-płytową kolekcję "Dirty Harry", w czwartek wysłali a już dziś (2.02) listonosz przyniósł do mnie paczkę z filmami (szybciej niż niektóre polskie sklepy i allegro; brawo dla sklepu!). Znakomite wydanie, warte swojej ceny. 1 część, jak i dodatki do niej posiadają polskie napisy, także dokument o Clincie je ma; pozostałe części mają jedynie angielskie napisy (pewnie dlatego w Polsce Galapagos wydał jedynie "Brudnego Harry'ego"). Będzie co oglądać. Dla fanów Eastwooda i inspektora Callahana pozycja obowiązkowa.
Na razie trzeba trochę przystopować z płytami z UK, bo funt bardzo podskoczył. Oby niedługo jego kurs spadł tak do poziomu 4,50-4,60. Ale nadal wychodzi taniej niż kupno w Polsce.
A z "The Abyss" z ezydvd nadal cisza. Do tej pory nie ściągnęli kasy. Poczekam jeszcze tydzień. Jeśli nic się nie wydarzy, anuluję zamówienie.