Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man

Zaczęty przez Super Robin, 12 Marzec 2008, 15:43:58

Super Robin

Super bohater komiksów Marvela,zostal stworzony w latach 60 przez Stana Lee i Steva Ditko.Jego historia jest bardzo znana.Peter Parker 16-letni licealista.Zawodnicy szkolnej druzyny futbolowej tacy jak Flash Thompson znecali sie nad nim.Lecz podczas wycieczki na wystawie pająków.Ugryzl go zmutowany pająk.Po tem wystepowal w telewizji.Lecz biegl zlodziej,Peter nie pomógl straznikom bo twierdzil ze nie jest gliną.Gdy przyszedl kolo domu stala policja.Okazalo sie ze jego wujek zostal zabity.Od teraz postanowil ze bedzie bronil prawa  i spawiedliwości.

Maxie Zeus

Spider-man? Cóz.. postac moze i ciekawa, ale dla mnie, tym co sprawia ze jest gorszy od Batmana jest fakt, ze malo tu realizmu!!!
Przyznac trzeba, ze to wlaśnie Spider-man, obok Batmana, ma najbardziej fascynującą galerie zloczy?ców w świecie komiksów - i to glownie sprawia, ze postac ta ma ogromną rzesze fanów na świecie!  8)

Posted on: 13 Marzec  2008, 20:41:49

 Mnie glównie w komiksach fascynują wlaśnie zloczy?cy. Moje motto brzmi:
"Zloczy?ca moze istniec bez bohatera, natomiast bohater bez zloczy?cy - nie!"

Mr.G

Bardzo mądre motto Max.
Co do Spider-Mana to kiedyś uwielbialem tą postac, ale z biegiem lat coraz bardziej stawala sie dla mnie fantastyczna. Teraz nie przepadam za Spideyem. Szczerze to go nawet nie lubie.

Leon Kennedy

Zawsze lubilem tego Pajączka, fakt jest tam malo realizmu, ale taki to juz superbohater... Zresztą ja nie wymagam, aby kazda postac byla realistycznie przedstawiana, zwlaszcza tego typu postacie.... U Spiderka uwielbiam jego świetne haselka, zwlaszcza te z tego serialu animowanego, który swoją drogą byl bardzo dobry. Uwielbiam równiez jego przeciwników, którzy obok tych z Batka są najlepsi. Co do jego filmowej trylogii, to nie byla ona co prawda jakaś rewelacyjna, ale mi sie ją dośc przyjemnie oglądalo. Zwlaszcza dzieki świetnej postaci Harrego Osborna... i ten bombowy strój ;). Przedstawienie postaci Venoma wole przemilczec...

Mr.G

Venom to byla porazka. Rzeczywiście Harry byl w filmie fajną postacią, ale lepszy byl jego ojciec Norman. Defoe (nie jestem pewien pisma) zagral go świetnie. Najlepsza postac z calej trylogii.

Maxie Zeus

Dokladnie. Wilem Dafoe byl fenomenalny jako Green Goblin. Do tego ten jego charakterystyczny śmiech...
Alfred Molina tez zagral nie?le Dr. Octopus'a, ale.... nigdy nie lubilem tego aktora - nie wiem czemu.
A Venom.... mogli przynajmniej nie uśmiercac Brock'a na ko?cu filmu, zeby mógl polączyc sie ze symbiotem w sequelu. Ale... moze zrekompensują to fanom wprowadzeniem Carnage'a.  ;D

Marquss

Mi osobiście w calej trylogi filmu bardzo do gustu przypadl ten, caly redaktor gazety w której pracuje Peter, JJ Johna Jameson :D Jest po prostu świetny, a szczególnie podoba mi sie jak Sapjdi w 2 cześci pozucil bycie herosem i JJ mówi jaki to pająk świetny nie byl a tu nagle strój zniknol a JJ odrazu najezdza na spidiego :D Noi wogule to oszczeedzanie na ludziach ten zebrak co przyniusl strój a JJ zaplacil mu bodaj ze(niepamietam) 70 $ a w innej redakcji dostalby przeciez jeszcze wiecej:D noi  jak Pet przynosil zdiecia to JJ mówil ze byle kto muglby je lepiej zrobic i dawal mu mniej kasy.

Leon Kennedy

JJ byl świetny, chod? zdecydowanie za malo czasu mu poświecili. Bardzo zaluje, ze postac Dr Curta Connorsa zostala praktycznie ominieta, a to w ko?cu świetna postac.

CytatRzeczywiście Harry byl w filmie fajną postacią, ale lepszy byl jego ojciec Norman.

Postac byla ukazana w odpowiedni sposób, ale ten kostium byl fatalny, co innego jego syna ;).


vidmo

  Nie wiem czy koledzy śledzą co sie dzieje w świecie Marvela ale podczas  Civil War czyli walki miedzy bohaterami Marvela stalo sie coś ciekawego   

 
Tylko szkoda ze pó?niej pewien osobnik wymazal tozsamośc Pajączka wszystkim a jego samego cofnąl do stanu  gdy nadal mieszkal z ciocią i byl bez kasy i dziewczyny(bo przedtem mial to wszystko).   

Maxie Zeus

No i po co to bylo...? zeby tylko wprowadzic chaos i nielad w świecie Marvela.
Ale tak to jest - jedni zrobią rewolucyjną zmiane w zyciu superbohatera, a inni muszą to naprawiac, uzywając przy tym glupich sposobów. To mnie w komiksach zawsze draznilo!

vidmo

Cytat: Maxie Zeus w 05 Kwiecień  2008, 10:07:46
No i po co to bylo...? zeby tylko wprowadzic chaos i nielad w świecie Marvela.
Ale tak to jest - jedni zrobią rewolucyjną zmiane w zyciu superbohatera, a inni muszą to naprawiac, uzywając przy tym glupich sposobów. To mnie w komiksach zawsze draznilo!

Wiem mnie tez to zawsze bolalo coś ciekawego sie dzieje np. Spider-Man traci Ciotke wszyscy go śledzą bo wiedzą kim jest ogólny chaos a tu pojawia sie ktoś i...znooowwuu to samo. No ile lat ten Peter bedzie mieszkal z Ciotką i ciągle podrywal ta sama dziewczyne a miedzy czasie skopie pare tylków. A mialo byc tak pieknie...szkoda gadac.  Przy tym wszystkim pojedyncza historia Batmana jest bardziej ciekawsza niz cale serie Marvela.

Maxie Zeus

Gdyby nie Batman, DC Universe byloby niczym przy Marvelu.
Ja osobiście nie za bardzo przepadam za postaciami typu Superman, czy Green Lantern, czy Wonder Woman... W Marvelu jest wiecej ciekawszych postaci, ale do Batmana nikt sie nie równa! 8)
Batman rules!!!

Mr.G

Popieram przedmówce.

Airwolf

Zgadzam sie w 100%.Po za tym Batman jest bardziej realniejszy.Liczy na swoje umiejetności,a Spider-Man...No cóz...On posiadl umiejetności,bo tak to bylby nikim.Juz bardziej realniejszy jest Batman.Chociaz przeciwnicy nie koniecznie.Ale,który superbohater walczyl tylko z cienkimi(jak dla nich)zlodziejami.Po za tym Batman jest juz tak zwanym starym wymiataczem.A Spider-Man z tego co zaobserwowalem to taka moda wśród dzieci.Nawet kupilem se z ciekawości magazyn o Spider-Manie i tam jakieś kiepskie gadzety dla 5 latków,a komiksu to tam 2 strony chyba tylko byly.A po za tym same pierdoly.Zaś komiksu o Batmanie nie moglem znalezc.Szukalem po wszystkich ksiegarniach,kioskach i nic.Zresztą oprócz Spider-Mana widzialem tylko komiks Daredevil i Ghost Rider.Pozostale komiksy to jakieś japo?skie lub dla dzieci z Kaczorem Donaldem.Dlatego marze by pojechac do Ameryki i tak se kupic caly egzemplarz komiksów z Batmanem.Troche sie rozpisalem...

Grim Knight

Spider nigdy mnie nie fascynowal, ale i tak traktuje go z wiekszą sympatią niz takiego Supermana. Dlaczego? Powód jest jeden....

Doc Ock, Doc Ock uber alles!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."