Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Sammy

Cytat: MJ w 10 Maj  2008, 15:01:37
Sammy mam do Ciebie taką sprawe czy dalbyś rade wyciąc z nowego trailera moment w którym Joker wyjmuje z wewnetrznej kieszeni plaszcza karte i obraca nią?
ktoś na SHH juz coś takiego zrobil...ale chodzi ci o gif, czy normalnie w pliku video? bo jak gif to znalazlem juz coś takiego ;)

Posted on: 10 Maj  2008, 15:07:45

 lub takie
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Grim Knight

"Not a clown. The Joker!" :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

MJ

Dzieki ziom jesteś zajebiaszczy.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Leon Kennedy

I mamy wreszcie ukazane te jego slynne szczelające kolce :). Nawet w miare dobrze to wyglądają. O kiczowatości na pewno nie ma mowy 8).

(A)nonim

No to wlaściwie nawet kolce nie są. Jeden problem zalatwiony.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mr.G

Coś na wzór shurikenów.

Q

Pierwszy spot świetny. Sporo nowości i wreszcie Fox coś powiedzial.

Zobaczcie tez ten fragment:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Nie mam zielonego pojecia co przedstawia ta scena  ;D
Mimo wszystko, zapowiada sie ciekawie 8)

kelen

Tez mnie ten moment zainteresowal, chyba wyglada jakby to byl obra z kamery, ktora nieszcy Joker?

Mr.G

Kolejka nadziemna Gotham, wagon pociągu. Joker bierze wymach lub biegnie.

Grim Knight

Wygląda jakby biegl na kamere, a ktoś chwycil go znienacka i odciągnąl :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Ciekawe czy ten moment zostanie ukazany w filmie, czy moze to tylko przeróbka na korzyśc reklamy?

Maxie Zeus

Chcialbym, aby twórcy TDK wypuścili fotke na wzór tej (tj. jak Joker i Batman stoją face-to-face):
http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/1/galeria/b89ofic_002.jpg

Mr.G