Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Penguin / Pingwin (mini-serial max, 2024)

Zaczęty przez Juby, 13 Październik 2022, 08:36:45

Juby

W sieci pojawia się sporo fotek z planu, ale najciekawsze jest to nagranie:
https://twitter.com/thebatfilm/status/1633828735265697792?cxt=HHwWgMCz1YGlw6wtAAAA

"None of those fucks had the balls to do what I did..." - czyżby w serialu celowali w wyższą kategorię wiekową? Byłoby fajnie.

LelekPL

#16
Na razie mało interesująco się zapowiada, ale dopiero zaczęli kręcić, więc nic dziwnego, że mają mało do pokazania. Mam tylko nadzieję, że nie będzie na siłę rozwlekany na 10 odcinków. 3-4 dobre odcinki, bez przeciągania i fillerów byłoby dużo lepsze od 6-10 gdzie przez połowe czasu nie mają wiele do powiedzenia.

newtime

#17
Średnio mnie interesuje póki co ten serial, może dlatego że oglądałem całe gotham gdzie dostaliśmy naprawdę fajnego pingwina który dochodzi do władzy a zwiastun przedstawia dokładnie to samo, ponownie Falcone, rodziny mafijne, jakiś odpowiednik Fish Mooneyy , wg to wygląda jak serial gotham, gdyby podmienić aktora nikt by się nie zorientował, chociaż nie wątpię że serial będzie znacznie lepszy, to wolałbym chyba jakaś inna postać na swój własny serial, np. kobietę kot. Oby tylko nie przesadzili nie zaczęli tego rozciągać na kilka sezonów

Juby

Cytat: LelekPL w 12 Kwiecień  2023, 19:36:59Mam tylko nadzieję, że nie będzie na siłę rozwlekany na 10 odcinków. 3-4 dobre odcinki, bez przeciągania i fillerów byłoby dużo lepsze od 6-10 gdzie przez połowe czasu nie mają wiele do powiedzenia.
Colin już w lutym zdradził, że będzie 8 odcinków.

Wrzucony przez ciebie materiał potwierdza datę premiery dopiero w 2024 roku (zaktualizowałem nazwę wątku). Szkoda, że przyjdzie nam tyle czekać :-\

Zapowiedź spoko, choć widać przepaść w zdjęciach względem filmu Matta Reevesa.

Miss_Quinn

Sam zwiastun wygląda przyzwoicie( wiem że to jest bardziej teaser, ale i jego z przyzwyczajenia nazywam zwiastunem). Jestem ciekawa jak się potoczy akcja, chociaż trochę się martwię ilością odcinków(bo może oznaczać że będą to dobre odcinki albo tylko z 3-4 będą dobre a reszta będzie zapychaczem.Co niestety większość seriali co mają podobną ilość odcinków ma tak).
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Może i tak, ale powinni dać radę przez te 8 odcinków. Sam Colin jak jest na ekranie, to od razu same plusy. A klimacik 👍

Po_prostu_smyk

Mało ujawnili, co uważam za dobry ruch. Wolę taką formę promocji niż pokazać za dużo. Po krótkiej zajawce jestem optymistycznie nastawiony - klimacik jest, wizualnie zbliżone na "The Batman".


Leon Kennedy

No cóż zrobić... W końcu się tam muszą dogadać i wtedy podwójnie do roboty wszyscy ruszą 😉

LelekPL

#24
Tak to nie działa. Z tym serialem nie muszą czekać, żeby się dogadali, bo scenariusz jest gotowy. Pikiety scenarzystów blokują różne produkcje w Hollywood, ale żadnej nie dłużej niż kilka dni (czasami nawet symboliczny jeden), także opóźnienie Pingwina nie będzie duże, a na pewno nie będzie trwało przez cały czas trwania protestów.

Byłoby gorzej, gdyby nie mieli skończonych scenariuszy bo wtedy nic nowego pisać nie mogą.

Leon Kennedy

Zatem spokojnie czekamy  :) Chodź nie każda produkcja ma to szczęście...

Juby

No i prace całkiem wstrzymane. Ciekawe czy zaraz premiera w 2024 nie zmieni się na wiosnę 2025... :(
https://www.batcave.com.pl/2023/06/produkcja-the-penguin-wstrzymana/

Miss_Quinn

Ja bym bardziej obstawiała premierę na wiosnę 2025, chyba że zdarzy się cud( inaczej, scenarzyści dojdą do porozumienia z studiami filmowymi/ korporacjami) i uda się wznowić pracę jeszcze w tym roku i premiera byłaby wtedy zaplanowana na spokojnie przyszły rok.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Q

Pojawiły się plotki na temat ról trójki aktorów:

Deirdre O'Connell ("Hearts in Atlantis") ma zagrać w serialu matkę Oswalda "Oza" Cobblepota, Francis Cobblepot.
Shohre Aghdashloo ("X-Men: The Last Stand")  ma zagrać żonę Sala Maroniego.
Carmen Ejogo ("Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć") ma zagrać prostytutkę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Przez strajki aktorów i scenarzystów, "The Penguin" nie zadebiutuje wiosną przyszłego roku. Trzeba będzie poczekać do jesieni 2024.

https://deadline.com/2023/11/hbo-max-the-penguin-dc-marvel-superhero-fatigue-casey-bloys-1235591009/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)