Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Młody Ra's al Ghul w "TDKR"

Zaczęty przez Q, 09 Kwiecień 2011, 12:09:36

Q

Co do przekombinowania filmu, ta nale?y rozró?nia? postacie, które b?d? praktycznie drugoplanowe, a m?ody Ra's ograniczony do retrospekcji naprawd? nie powinien mie? du?o czasu ekranowego, poza tym Nolan kr?ci filmy trwaj?ce ponad 2 godziny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

isild87

Film powinien trwac co najmniej 3 godziny, zeby Nolan zdazyl zmiescic wszystko co sobie wczesniej zaplanowal,no albo przynajmniej dluzej od Mrocznego Rycerza .
A co do retrospekcji to podejrzewam ze w zwiazku z tym The Dark Knight Rises bedzie przypominalo niektorym ten nieco mroczny klimat z Batman Begins  8)

Manigoldo

#17
Chcia?bym aby by? tam w?tek tego ?e bane chce pom?ci? rass'a, sta? si? jego nast?pc?, zwalczy? dzieci?cy l?k przed nietoperzami i wzi?? talie za ?on?, ta si? zakochuje jednak w batmanie, ale ten odrzuca jej zaloty i wtedy mo?na w?o?y? w?tek porwania catwoman któr? ??czy wi?? z batmanem. Chcia?bym zobaczy? jak batman zwabiony zostaje do jakiego? miejsca gdzie by walczy? jeden na jednego z bane'm.... O_O o?wieci?o mnie!!!
bane zna to?samo?? bruce tak jak i talia, kilku go?ci w tym deadshot zostaj? wynaj?ci by ?ledzi? batmana, widz? go z catwoman, porywaj? j?. Ten zostaje wesany w gr?, podczas której zostaje pobijany mo?e nawet dostaje kulk? od deadshota, ale ich pokonuje. Pojawia si? bane, który bierze deadshota i rzuca o ?cian?, wtedy dochodzi do g?óengo starcia... niestety batman zostaje pobity i mo?e nie tyle z?amany kr?gos?up co tak symbolicznie walni?ty z kolana w plecy, tak jak w knightfall ale bez z?amania, catwoman zostaje zabita... bane przejmuje z tali? praktycznie ca?e GOTHAM... wtedy pojawia si? ?wiate?ko w tunelu, geneza tego dlaczego batman jest batmanem i jest ponad cierpieniem.... powraca jako THE DARK KNIGHT, co wy na to? g?upie? : /

PS: chcia?bym sekwencj? otwieraj?c? film,  tak?: styl jak w openingu TDK, wsz?dzie taki dym, du?o ?wiat?a mieszaj?cego si?, i w cieniu dwie postacie: NAGLE:  I WANNA BREAK YOU!!! NOW!!!!  i krzyk batmana, taki flashback.

Hydro

Co do sceny otwieraj?cej TDKR: Wg zapowiedzi Pfistera i Freemana, ma to by? co? naprawd? mocnego, a nawet lepszego od openingu TDK (to mówi? Pfister). Prawdopodobne jest z?amanie Batmana, kurde, to by by?o mocne. Poprzednie plotki z 'pewnego ?ród?a' mówi?y ze ma sta? si? to w I akcie, wi?c (o ile to prawda) zgadza si?, a Nolan z Banem mo?e post?pi? (i zapewne tak zrobi) tak jak z Jokerem -- bez zabawy w origin, wst?py, bad guy si? nie obija i od razu wkracza do akcji.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Fajnie, ?e Ra's powróci chod?by na te przys?owiowe pi?? minut ;).

jakura

To mnie intryguj? Jamy ?azarza. Jako? nie umiem ich wpasowa? w ten film. Co maj? robi?? S?u?y? do rehablitacji Bruce's? Mo?e z tych substancji destyluje si? Jad? Bane jako ucze? Rassa mi jako? nie le?y, ale kto to wie.
BTW: odno?nie zamkni?tego ju? w?tku stroju (nie zd??y?em naskroba? posta:P): w komiksach Bane te? jest mega szybki, wi?c pozbywanie si? ochrony na takiego koksa nie by?oby najm?drzejszym posuni?ciem:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

m2reily

Pojawienie si? retrospekcji z m?odym Ras Al Ghulem jest pewnie logicznym nast?pstwem tego, ?e TDKR b?dzie zwie?czeniem trylogii Nolana. Co do powi?za? z Bane'em, to by? mo?e b?d? to dwa oddzielne w?tki, kolejna p?aszczyzna  na której Batman musi walczy?. Bane - konfrontacja fizyczna, Selina/ k?opoty z policj? - konflikt emocjonalny, m?odo?? Ras Al Ghula i ewentualnie Talia- rozdarcie ideowe.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

MaroBot

Tyle spekulacji odno?nie powi?zania Bane'a z Ras Al Ghullem, a mo?e w?a?nie nie tyle byli oni wspólnikami ale zaciek?ymi wrogami ?

Ras w BB wspomina o tym ?e te? swojego czasu szuka? zemsty na ludziach którzy odebrali mu rodzin?...mo?e to w?a?nie Bane'a mia? na my?li ? (kontuzje przez które Bane musi wdycha? gaz z maski mog? by? pozosta?o?ci? w?a?nie bo Ducardzie )  Liga Cieni jak popaprana w swoich przekonaniach nie by?a, robi?a co robi?a chc?c oczy?ci? ?wiat od z?a i przest?pczo?ci...podczas gdy z wywiadów z Tomem Hardym wywnioskowa? mo?na ?e Bane jest raczej typem zepsutego do szpiku ko?ci terrorysty, i raczej ?rednio mi si? widzi jako by?y Padawan Qui Gon Jina ;) .

Q

Wkrótce powinno wszystko si? wyja?ni?, bo prolog ma si? skoncentrowa? na Bane'ie i jak na razie wi?kszo?? rzeczy wskazuje na to, ?e z?oczy?ca, który z?ama? Batmana, b?dzie kontynuowa? dzie?o Ra'sa.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mikidraw

Udzia? Johna Pence troche mnie zaskoczy?, aczkolwiek spodziewa?em si? ?e udzial m?odego Ras' a jest nie wykluczony, od pocz?tku kiedy og?osili ?e Bane si? pojawi , mia?em to przeczucie ?e bedzie on mia? co? wspólnego z Lig? Cieni.

Mam tak? wizje sceny (mo?liwe spoilery, opiera?em si? o newsy)
Spoiler

S?ycha? ?piewy ''Deshi Basarah'' , po czym otwieraj? si? drzwi na ozdobnych krzes?ach siedz? ?ona Ghula, Talia i oczywi?cia Ra' s al Ghul , do ?wi?tynii przychodzi Bane w kostiumie Ligi Cieni (pancerzu wojownika) gdzie za ramiona trzymaj? go dwóch wojowników,  Ra' s wstaje i wypomina brutalne zachowania Bane' a, przy czym wyrzucaj?c go z Ligi. Bane k?oci si? z Rasem i dochodzi do r?koczynów , walki , Ras tak rani?by Bane'a ?e Bane czu?by taki ból na wieki, Ra' s widz?c to natychmiast prosi Dr. Pavela o pomoc, ten robi mu maske z gaem znieczulaj?cym i rurkami wszczepiaj?c mu je pod skóre, zaraz po tym wojownicy Ligi Cienii w gabinecie Pavela og?uszaj? Bane i wyrzucaj?  na bruk.
[Zamknij]